Старт на кариерата 2014

  • 116 303
  • 1 051
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте Simple Smile Някой има ли някаква информация относно таз годишната програма "Старт на кариерата" , тъй като в сайта на Министерство на труда и социалната политика, все още няма никаква информация... Поздрави Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 485
И аз чакам информация, но още няма нищо. Първоначално трябваше подаването на документите да започне през юни, но явно има някакъв проблем или няма все още пари newsm78

# 2
  • Мнения: 24
Аз ще отида тази седмица до бюрото по труда, за да ми дадат вероятно повече инаформация и ще пиша Simple Smile

# 3
  • Мнения: 137
Здравейте!  Simple Smile
Може да ми малко глупав въпросът, но нали трябва да съм регистрирана в бюрото по труда за да мога да участвам?  Thinking

# 4
  • Мнения: 24
Дааа трябва  Wink

# 5
  • Мнения: 137
Еее, мерси Simple Smile. Сега вече чакаме да започнат програмите.

# 6
  • Мнения: 24
Да, ще започнат скоро доптиах се до бюрото по труда и казаха, че ще има и тази година Simple Smile

# 7
  • Мнения: X
Аз пък чух, че май нямало да има, спрели финансирането от ЕС.
Преди 2-3 месеца като се регистрирах в бюрото по труда ми казаха, че ще има през лятото, но за сега нищо. И аз чакам  Praynig

# 8
  • Мнения: 1 485
Моя приятелка, която работи в Агенцията за социално подпомагане ми каза, че днес правят заявка за място при тях от Старта. bowuu

# 9
  • Мнения: 137
Кога започва програмата? В бюрото нищо не ми казаха.  ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 329
И аз да се запиша, че да не изпусна като започне..

# 11
  • Мнения: 1
Здравейте! Искам да попитам дали след като работя на граждански договор, на минимиалната заплата, мога да се регистрирам в бюрото по труда и да кандидаттвам по прогрмата "Старт в кариерата"? Също, дали някой знае какво е реално заплащането....?  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1
Аз имам един въпрос, виждам че пише без стаж, аз имам 14 дни стаж по специалността, това означава ли че няма да мога да кандидатствам по тази програма?

# 13
  • Мнения: 24
Мисля, че няма да има проблем.

# 14
  • Мнения: 1
Здравейте, аз разбрах, че програмата започва от септември месец.

Общи условия

Активация на акаунт