Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 131 088
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 690
Момичета, ако искате да си направим черен/бял списък с лекарите/клиники по градове, едва ли ще е много дълъг, но често има въпроси за препоръка в определен град ....
Към препоръката е хубаво да се посочи и за каква процедура Simple Smile
Чудесно ще е да се направи такъв "черен/бял списък с лекарите/клиники по градове"!

# 61
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Стига и останалите да имат желание - давайте да го правим  Blush

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Стига и останалите да имат желание - давайте да го правим  Blush

   Аз имам желание, защото мисля, че ще е много полезен, но, за съжаление, няма как да допринеса за самия списък. Simple Smile

# 63
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Хубаво е да се посочи - лекар, клиника, период в който е правена интервенцията и кой е споделил отзива, например:

Бял списък на лекари клиники за естетична дерматология:

1. Д-р Лидия Ванеска, Хил Клиник

- a.l.e.n.a - филър в устни и под скули, 2012г. - чудесно оформяне, без синини и последствия, трайност 1,5г в устните и над 2,5 г под скулите

Така, който чете, ако иска - може да ме пита за подробности  Peace Според мен е важно да се вижда какво и кога е правено  Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте, момичета!


Не съм съвсем по темата, но пък и не съм съвсем извън нея...  Grinning та, молбата ми е, ако някоя от вас може да ми препоръча конкретен лекар или клиника за заличаване на татуировка с лазер. 

Предварително благодаря на всички, които ще ми обърнат внимание!   bouquet

# 65
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Днес, мисля, че в "На кафе" при Гала мернах - демонстрация от лекар - хем ми беше интересно, хем предаването й ужасно ме дразни и май не догледах или правех нещо .... Можеш да погледнеш в записа евентуално  Peace и ако прецениш - да му се довериш  Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 6 011
Благодаря ти, a.l.e.n.a, сега ще го изгледам в Нова плей!   bouquet

# 67
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 451
Алена, а дали няма да е добре да се посочи и какъв е вида /марката на филъра или пък съответно на импланта

# 68
  • София
  • Мнения: 4 714
Ника, преди време в темата имаше подобен въпрос. Та питах татуист. Той каза, че се маха с лазер и е доста скъпо. 60-80 лева на квадратен сантиметър. В зависимост от интензитета на татуто може да стигане до 3 пъти премахвания на съответна зона. Аз бях: Rolling Eyes

а.л.е.н.а, какво съвпадение. И аз хич не се "разбирам" с Гала. Wink

# 69
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Този днес каза, че е малко по-скъпо, от колкото да направиш татуировката  Laughing

# 70
  • София
  • Мнения: 4 714
Aз не знам и какви са цените на татусите. Embarassed

# 71
  • Мнения: 1 304
Здравейте момичета!

На 18 години съм и искам да си направя ринопластика преди бала. Проблемът е, че носът ми е ОГРОМЕН, ама наистина МНОООГО ГОЛЯМ- топчест увиснал връх + голяма гърбица. Това супер много ме депресира. Sad Чета от доста време форума и събирам инфо но не мога да реша при кого да отида-единия не може да прави хубави връхчета или изрязва много, друг пък е 50/50... Кой може да ми свърши работа и за 2та проблема. Моля ви помогнете ми ....или единствената ми алтернатива е чужбина/Турция...
Много ще съм ви благодарана!  bouquet

В София ли си?
Не, не съм от София. От Търново съм....но ми е ясно, че ще пътувам за консултации, но въпросът е при кого???

Здравей!
Прочетох за  проблема ти случайно в темата,много полезна тема наистина  bouquet Simple Smile, аз бих ти препоръчала да провериш  и се консултираш с д-р Николай Георгиев за ринопластика на носа, сестра ми си направи такава точно при него преди 4 години,изкючетелно доволна от резултата и от доктора,без никакви видими белези, все едно си е нейн носа,много естествено стои. Simple SmileПреди това направи страхотно проучване,  и накрая него избра незнам как от многото  Simple Smile Simple Smileкато най- вдъхващ човек по симпатия вече тук  си беше  Grinning Grinning и за голямо щастие всичко мина повече от чудесно Simple Smile

Последна редакция: сб, 19 юли 2014, 17:21 от DELI22

# 72
  • Мнения: 22 871
Запис)))
  Чета,чета за устните и се замислям дали и аз да не си направя горната по-пухкава.Гледам се напоследък на снимки,че сякаш е позагубила обем.Аз по принцип имам плътни и големи устни и може би малко ,искам само леееко попълване.
  Минаха два месеца от мезоконците и резултатът е видим,имам повдигане на назолабиалните и долна челюст контур,но за да се заличат максимално ще трябва да се сложи и филър,според мен.
  Някой ходи ли в Jewel klinic?

# 73
  • Мнения: 260
Хубаво е да се посочи - лекар, клиника, период в който е правена интервенцията и кой е споделил отзива, например:

Бял списък на лекари клиники за естетична дерматология:

1. Д-р Лидия Ванеска, Хил Клиник

- a.l.e.n.a - филър в устни и под скули, 2012г. - чудесно оформяне, без синини и последствия, трайност 1,5г в устните и над 2,5 г под скулите

Така, който чете, ако иска - може да ме пита за подробности  Peace Според мен е важно да се вижда какво и кога е правено  Peace

Добавям:
д-р Желева, Пловдив http://www.estetichna-medicina.com/about/
Сложих си филари Радиес, 1,5 мл., 700 лв. Доволна съм, повдигна ми контура на лицето, имах леки синини, но до 5 дена преминаха. 

# 74
  • Мнения: 56
Запис)))
  Чета,чета за устните и се замислям дали и аз да не си направя горната по-пухкава.Гледам се напоследък на снимки,че сякаш е позагубила обем.Аз по принцип имам плътни и големи устни и може би малко ,искам само леееко попълване.
  Минаха два месеца от мезоконците и резултатът е видим,имам повдигане на назолабиалните и долна челюст контур,но за да се заличат максимално ще трябва да се сложи и филър,според мен.
  Някой ходи ли в Jewel klinic?

Аз съм посещавала клиниката, но не съм си правила точно устните там.

Общи условия

Активация на акаунт