среща със циганка врачка

  • 11 688
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте !
Преди няколко дена ме спря една циганка на централна гара и ме заприказва.Позна ми някои неща и ми каза че имам направена магия и ми поиска телефона и някаква сума пари за да я развали.Аз естествено не и ги дадох но съм малко притеснена защото наистина ми позна някои неща.Трябва ли да забравя за случилото или да я потърся да развали магията?

# 1
  • Мнения: 3 031
Вероятно ти е "познала" неща, които са валидни за повечето хора Wink

# 2
  • Мнения: 10 061
Такива като ме заговорят, направо им казвам, че и да ми гледат, нямам пари да им платя и си тръгват.
Веднъж просто дадох на една такава 2 лв. и  любезно я помолих нищо да не ми казва.

Не обичам да им слушам досадните страхотии, които ще ме сполетят от направена магия.

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ти си мъж. По-скоро момче. За съжаление не си добре финансово. Нямаш приятелка, но имаш доста страхове.

Познах ли? Дай сега едни 1000 лв.

Приеми написаното от мен като шега, не вярвай на гледачки- независимо от цвета на кожата им.

# 4
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
На "гледачки" обикновено им казвам,че и аз мога да гледам  Laughing.Бързо им минава мерака да ми гледат и продължават без и дума да обелят.

# 5
  • Мнения: 62
Изтеглих ти интересни карти Таро. Ако позволиш, ще ги напиша тука, ама после, че отивам на плаж.
Немаш магия, споко. Не си внушавай! Късмет! Hug

# 6
  • Мнения: 5 513
Подминавам все едно не говорят на мен.Никоя не ме е гонила да ме "спаси" от опасностите които
вижда.Ако са по настоятелни им давам дребни
и заминавам.
Това е за хора със слаба психика.И без нея ще
те сполетят беди.Живот ,какво да се прави.

# 7
  • Мнения: 6 365
Като каза циганка...разчитат на прозорливост на база външен вид. Само дето външният вид лъже. Циганка, която ме е спирала, като ме види, автоматично подава репликата "Хубав мъж те иска и те чака, момиче, щастие ще имаш!"

Единствената подробност беше, че съм със сако, което прикрива примерно около осем месеца бременност, които напълно убягват на нашата врачка. Иначе трябваше да каже "Момче чакаш, душа!"

Магия предричат на хора, които изглеждат леко забързано и нервно и имат лоша стойка.

# 8
  • Мнения: 3 331
...но съм малко притесненА ..

Авторът мъж ли е или жена?
По темата - никога не се връзвам на такива индивиди.

# 9
  • Мнения: 16
...но съм малко притесненА ..

Авторът мъж ли е или жена?
По темата - никога не се връзвам на такива индивиди.
жена.

# 10
  • Мнения: 3 331
...но съм малко притесненА ..

Авторът мъж ли е или жена?
По темата - никога не се връзвам на такива индивиди.
жена.
Ами предишната ти тема защо е писана в мъжки род? Не, че има значение за казуса, но все пак...

# 11
  • Мнения: 4 418

Значи не ти е познала на 100%? Щом само "някои неща".  newsm78

# 12
  • Мнения: 16
...но съм малко притесненА ..

Авторът мъж ли е или жена?
По темата - никога не се връзвам на такива индивиди.
жена.
Ами предишната ти тема защо е писана в мъжки род? Не, че има значение за казуса, но все пак...
това е профилът на приятеля ми.

# 13
  • Мнения: 16

Значи не ти е познала на 100%? Щом само "някои неща".  newsm78
да кажем че ми позна на 70 процента (повечето неща)...

# 14
  • Мнения: 2 757
Изобщо не се връзвай на подобни глупости. Мен последния път като ме срещна една подобна особа започна да ми говори колко ме обичал един кестеняв мъж и т.н., казах й, че не ме вълнува и да ме остави намира. Тръгна след мен, заплашвайки ме, че ако не й дам някой лев щяла да ме прокълне в църквата. Обърнах се, усмихнах се и отвърнах "Ако искаш ме прокълни и в джамията, не ми пука!" Всяка втора гледачка ще ти каже, че имаш магия, нали трябва да препечели нещо на твой гръб.

Общи условия

Активация на акаунт