Диск с песнички с името на детето

  • 551
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 952
Много сладко!Изпратиха ни диск от "Памперс" ...детски песнички и се пее за / на Саги ...много готино....той се ослушва такъв , познава си името и се смее ли смее.Те  и "Хагис" пратиха ,но не с името на детето песните.Я кажете има ли при вас , много веселко. Grinning

# 1
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Виждала съм да ги продават, но не и подаряват Crossing Arms
Наистина е сладурско Laughing

# 2
  • Мнения: 1 793
виждала съм да продават такива дискове с най-различни песнички и на място чрез компютър слагат името на детето. Един път се спрях на едно такова място, избрах си диск, включиха името на малкия и после изслушахме една-две песнички, в които се пееше за Алекс. Simple Smile Много яко, ама не го взех  тогава.  Сега ме подсети и май скоро ще се върна да го купя. Simple Smile

# 3
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
къде може да се види/чуе това? или да се поръча ?
 zвучи страшно идейно.... Grinning

# 4
  • Мнения: 2 952
Незнам , тук подаряван  -реклама! Simple Smile Спонсорирано от Pampers

# 5
  • Мнения: 369
Тук в Канада не съм виждала и чувала за такова нещо.  newsm78

Иначе от фирмата Gerber предлагат да изографисат името на детето на тяхна сребърна лъжичка. Но това удоволствие се заплаща.

# 6
  • Мнения: 1 370
За първи път чувам, за такъв диск, но ми звъчи доста примамливо. Ще поразпитам Wink

# 7
  • Мнения: 2 952
Проверете в някой сайт на  Памперс ...ние от там си поръчахме и ни пратиха по пощата ....,но за всяка държава рекламната стратегия  е различна ..тук много ни лигавят ....веднъж на излизане от  супрмаркета подаряваха цвете на всяка жена...не беше празник newsm78 , да не говорим  що за дегостирането ...по магазините Mr. Green А мобилните телефони са ни подарък от телефонната компания + 1 час безплатни разговори....абе атака ....агресивна реклама ...само и само да  си им клиент ...сега и разговори до БГ   на много ниски цени ни предлагат....Свикнах (аз поне , защото за мен е ново) да ме лигавят толкова.... Wink

Много се  захласнах ...това си е  за нова тема  doh   Hands Thumbsup

# 8
  • Мнения: 3 880
Много оригинално наистина Simple Smile
Тук пък от Памперс дават малка тениска (или боди) с данните от раждането на детето- Името, къде и кога е родено, мерките и т.н. Също много ми хареса, но не я облякох на детето, досвидя ми се да я хабя с прането Embarassed сложих й я в кутията със спомените, да й остане за спомен Laughing

# 9
  • Мнения: 7 803
само ние ли не получихме нищо от памперс  Cry
какви други подаръци сте получавали zа бебчета?
на нас обикновенно ни пращат 1 подарък само хип след подсещане че са 2 иzпратиха още един
алете пратиха 2
шлекер 1
милупа 1
бебивита 1

# 10
  • Мнения: 1 793
Получавала съм и все още получавам купони за отстъпка при закупуването на пелени "Памперс" и малки книжки с информация.
а иначе като стана въпрос за получаване на разни неща се сещам, че още докато бях бременна по време на курса за бъдещи родители ни раздаваха разни пликове пак с информация и разни други дребни неща. След това като се роди бебето в болницата пак ни даваха пълен плик с разни мостри на кремчета, мазила, пак книжки и какво ли още не. После пак периодично даваха разни малки кутийки и пликчета с адаптирано мляко, отделни бройки памперси, а като дойде време за захранването дадоха цяло кашонче с пюренца,пак малки кутийки мляко, разни десертчета, книжки, кремове. Доста неща съм получила.

Последна редакция: вт, 28 фев 2006, 22:13 от Anna

# 11
  • Мнения: 884
 Аз купих такъв диск миналия месец .Песничките са страхотни! взех  го от магазина за играчки  Hamleys  Лондон.Казва се My very own music. Виждала съм и из интернет но не се сещам къде.  newsm78.ако пуснете на търсачка със сигурност ще изкара нещо..

# 12

Общи условия

Активация на акаунт