Против акне/пъпки по лицето 3

  • 116 078
  • 736
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 609
Аз от 7-8 години използвам едно и също ,и съм много доволна,дори през пубертета нямах пъпки по лицето.Отидех веднага на дерматолог и ми направи рецепта за лосион срещу акне...Златен човек.  Grinning

# 16
  • Мнения: 19
Аз от 7-8 години използвам едно и също ,и съм много доволна,дори през пубертета нямах пъпки по лицето.Отидех веднага на дерматолог и ми направи рецепта за лосион срещу акне...Златен човек.  Grinning

Как се казва твоя дерматолог?

# 17
  • Мнения: 609
Първо, извинявам се за правописа на предишния ми пост(не съм видяла)-ОтидОх.
Второ, кожният лекар е в 25-та Поликлиника,Младост.Името му е д-р Първанов.

# 18
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Пробвала съм различни домашни рецепти, но повечето от тях бяха повече безумни, отколкото полезни. Реших да се консултирам с доктор и той ми препоръча масло от чаено дърво. За първи път постигнах толкова положителен резултат и то за отрицателно време.

мажеш пъпките ли с него?

# 19
  • Мнения: 220
Записче Simple Smile Мен ме нападнаха някакви гаднички пъпки пак, май заради смяната на времето. Иначе съм минимизирала нещата, които мацам по себе си максимално...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 133
На мен Акне Аут не ми действа, пробвала съм какво ли не. Като се замисля не съм пила витамини..дали да ги почна newsm78

# 21
  • Мнения: 65
Не съм чела старата тема. Открих моят лек против пъпки и реших да споделя с вас Grinning след дългогодишно пробване на какви ли не мазила. Мицеларната вода на биодерма ( розовата) и крема за лице на La roche posay Effaclar duo
  •   Не съм виждала лицето си толкова чисто от многоо време. Има какво да се желае още, понеже имам и белези, но се радвам на това, че спряха да излизат гадините.
Успех на всички в търсенето  Hug

# 22
  • Мнения: 2
Силно препоръчвам Ретин А.Това е единственото, което ми помогна в дългогодишната ми борба с акнето.

# 23
  • Мнения: 702
Силно препоръчвам Ретин А.Това е единственото, което ми помогна в дългогодишната ми борба с акнето.
От къде си купуваш Ретин а?Аз съм поръчвала от една мексиканска он лайн аптека, но не видях кой знае какъв резултат и не знам дали продукта е бил оригинален.































Последна редакция: пн, 28 юли 2014, 07:06 от Gali D

# 24
  • Мнения: 137
Аз се интересувам от продукти с бензоил пероксид (май няма у нас?), от Ретин А и от дермаролинга (имам белези). Ако някой е пробвал някое от тези неща моля да сподели.

# 25
  • Мнения: 55
От години си купувам и ползвам чаено дърво за кожата дори и косата . Добре почиства самото масло , смесвала съм го с розова вода и лекува / успокоява пъпчиците дори ухапвания от насекоми .

А някой знае ли, защо чаеното масло не се препоръчва при кърмачки?


# 26
  • Мнения: 399
Кое точно чаено масло ползвате, на Икаров ли? Simple Smile

# 27
  • Мнения: 55
Кое точно чаено масло ползвате, на Икаров ли? Simple Smile


още никакво. Не намирам информация с какво точно ще навреди на кърмата ми....

ПОлзвах триакнеал на Авене, който съдържа ретинол, и не се препоръчва за бременни. Свързах се с представителите на Авене и ми обясниха, че шанса минималното колическтво ретинол, което се съдържа в крема, да увреди плода в утробата е нищожен. Попитах , а с какво е вреден за вече роденото  бебе, което се кърми, но не получих отговор...  Thinking

Имам познати аптекари, които ми казаха , че няма никаква опасност да го ползвам,  докато кърмя и докато съм бременна. 

# 28
  • Мнения: 3
Морската сол ми се отразява много добре. Разтварям една–две супени лъжици сол в 250 мл топла вода и нанасям като тоник. Оставям или през нощта, или за няколко часа през деня, докато съм вкъщи. Понякога си правя и скраб от мед + морска сол (ситно смляна), 50:50. Има прекрасен ефект (и прекрасна цена)!

# 29
  • Мнения: 48
Хайде и аз да споделя своя опит, как премахнах акнето си. Дълго време имах жестоко акне, преобладаваха подкожните пъпки (от тези като топче, твърди и болезнени). Случвало ми се е често да ми излизат по над 10. Случвало ми се е също самата пъпка да узрее подкожно, при което кожата над пъпката посинява и се налага да пробия с игличка, за да мине.
Преборих акнето като минах изцяло на натурална козметика. Убедих се, че природната козметика по естествен път успокоява кожата, също така при редовна употреба кожата ми е чиста и спокойна. Към днешна дата рядко ми излиза пъпка  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт