Някой пише от профила ми...

  • 1 359
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 626
Здравейте!
Имам проблем-от моя профил има писано в темата "Премахване на боя за коса с витамин C".

Скрит текст:
Красота / Красива мама / Re: Премахване на боя за коса с витамин C    : нд, 16 фев 2014, 09:42
az samo edna procedura sam probvala ;-)6te opitvam o6te ta davidim kakvo 6te stane Love
Отговор Цитирай Известия
3     Красота / Красива мама / Re: Премахване на боя за коса с витамин C    : пт, 14 фев 2014, 21:28
ako niakoi znae ne6to po dobro ot vitamin c....molia pi6ete bouquet
Отговор Цитирай Известия
4     Красота / Красива мама / Re: Премахване на боя за коса с витамин C    : пт, 14 фев 2014, 21:01
zdraveite...az ot edna godina sam s cherna kosa.Opitoh tozi metod sas vitamin c no ne stana,sigorno triabva pone o6te 2-3 pati

Аз съм регистирана отдавна тук,пиша само на кирилица и днес мнооого се изненадах от това което "съм писала" на маймуница Laughing
Моля,съдействайте ми,да изчистя профила си от този,който е писал...
Благодаря Ви!  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 324
Вече някой от модераторите е премахнал мненията, НО силно Ви препоръчвам да смените паролата си със силна парола. Това, което виждам, е че на 14 февруари има 2 неуспешни опита за логване с Вашето потребителско име. Вероятно паролата е налучкана.
Използвайте парола, съдържаща поредица от главни и малки латински букви, поне една цифра и специален символ, за да се предпазите от "налучкване" на паролата.

# 2
  • София
  • Мнения: 626
Благодаря! Hug
Веднага ще се заема с промяната Simple Smile
Усмихнат ден и отново благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт