The Strain

  • 50 063
  • 647
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 27 175
Сериала е много добър, препоръчвам Simple Smile
Преди малко изгледах първите две серии. Много по-различен от останалите такива с вампири. Но то само като се чуе името Гийермо дел Торо и е ясно, че ще е нещо различно.
Поне засега атмосферата е доста мрачна, а края на втория епизод зловещ.
Кофти само, че пак е по книги, защото сега отново (за 1234 път) изниква дилемата, да си купя и прочета книгите или да си гледам сериала без да чета книгите, уффф  newsm78

# 16
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
По повод дилемата ти - гледаш филм, кефиш му се мощно и купуваш книгата да четеш. Или, четеш книга, а когато направят филм - пак се кефиш, макар да нямаш високи очаквания. Досега не съм се разочаровала чак толкова много. Пък и обичам да си удължавам удоволствието от филма с книгата, и обратното.  Flutter

# 17
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Изгледахте ли?  Flutter

Изригнах от смях, като на хеви-металиста
Скрит текст:
му падна teeny weeny-то в кенефа.  smile3532
Не изглеждаше да му пука, де. hahaha

# 18
  • Мнения: 15
Изгледах 3ти епизод още сутринта... Беше интригуващо, но и малко гадничко.  Laughing
Скрит текст:
А на дългокосия пич оная работа ли му падна в тоалетната?? Защо при останалите мъже ги няма още тези "симптоми" на оплешивяване и т.н? Единственото общо засега е, че вече са жадни за кръв.. И какво се случва с всички останали пътници, които уж загинаха? И те ако се превърнат във вампиро-зомби подобни ще стане страшно  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 2 746
Сериалът кърти направо   newsm10   много, много добър, дано го запазят така до края. Изгледах трите серии на един дъх, и да ви кажа, да гледам няколко серии наведнъж ми се е случвало само със Prison Break и Lost Simple Smile

# 20
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Скрит текст:
А на дългокосия пич оная работа ли му падна в тоалетната??

Тооочно това стана.  hahaha
По повод
Скрит текст:
оплешивяването - има го и при момиченцето, а пилота беше без коса, та нямаше как да видим тоя ефект при него. Адвокатката са я покрили засега.
Също, при пилота може просто да не са ни показали тая подробност с оная му работа.  Mr. Green
Загиналите според мен си отидоха по родните места, което ще направи много трудна работата по намирането им.

да гледам няколко серии наведнъж ми се е случвало само със Prison Break и Lost Simple Smile

Е, ти пък, точно с тия сериали ли?  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 746

да гледам няколко серии наведнъж ми се е случвало само със Prison Break и Lost Simple Smile

Е, ти пък, точно с тия сериали ли?  Mr. Green


Да, харесвах ги много  Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 27 175
По повод дилемата ти - гледаш филм, кефиш му се мощно и купуваш книгата да четеш. Или, четеш книга, а когато направят филм - пак се кефиш, макар да нямаш високи очаквания. Досега не съм се разочаровала чак толкова много. Пък и обичам да си удължавам удоволствието от филма с книгата, и обратното.  Flutter

Аха Simple Smile
Ами дори и да ги имах книгите имам си план/график за четене и така или иначе нямаше точно тях да седна да чета, така че смело си продължавам със сериала, който от новите летни (по принцип летните сериали са проблемни в щатите и доста от тях не се сдобиват с втори сезон, но за този съм оптимист) е може би най-добрия засега. Но ще си купя книгите и някой ден ще стигна и до тях.

Иначе за новата серия, много добра. Поредната силна серия. До тук 3 от 3, браво Simple Smile
Пак имаше гадничък момент, в случая когато се чу едно пльок, докато металиста се облекчаваше...  Laughing

Интересно ми е кога ще покажат в пълния му блясък, ''господаря'' Simple Smile

# 23
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Пльоп.  hahaha

# 24
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Голям смях ме напуши с това "пльок"  hahaha hahaha , а и гледката след това.
До сега ми харесва всичко. Държи те под напрежение #Crazy /момиченцето още я сънувам, нея от страх Joy/Гадни са ми тези вамп-зомбита. Дядката е много готин.

# 25
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз предпочитам да не мисля за тях, като за вампири... ми като за зомбита, нещо... абе, не ща вампири и тва е.  Crossing Arms

# 26
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Аз също ги оприличавам повече на зомбита. Не са типичните вампири, които сме свикнали да гледаме. Гледах промото следващият епизод се очертава  #Crazy Mr. Green

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Бе зомбита, вампири... Кефят ме!  hahaha

Отново интересен епизод.  Crazy
Дядката и на мен много ми харесва. Намислил е да прави самодейна чистка май.  Laughing

# 28
  • Мнения: 24
Баш вампири са си... от класически тип (тоест, отпреди жанрът да изкифлее Laughing). Доста як сериал, много олдскул, много култ, много нещо. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 741
И на мен доста ми харесва серияла. Прочетох първите 2 книги, но нещо не се зарибих кой знае колко до третата така и не стигнах. Сега ще взема да прочета и нея.

Общи условия

Активация на акаунт