Последна ваканция преди голямото начало (набор 2007) - 5

  • 28 068
  • 734
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 344
Здравейте,

Дайте съвет откъде да му купя що-годе хубав спортен екип,нещо докъм 50 лв.

# 286
  • Sofia
  • Мнения: 21 630
Диди, аз за около 30лв дори (суитчер, долнище/клин и две бели блузки). Всичко за у-ще ще гледам да е възможно най-евтино и хубаво, но небиещо на очи. Ще пазарувам от eBay и George.

Последна редакция: чт, 21 авг 2014, 18:24 от Morena

# 287
  • София
  • Мнения: 1 344
Ах,Морена,тоя George не го знаех...
Сега вече ако не ме изгонят от вкъщи,не знам кога ще е  Whistling
Благодаря   bouquet

# 288
  • Мнения: 280
Диди погледни тук. Не съм поръчвала от тук, но имаме един модел от тези комплекти и съм доволна. Харесала съм на Стефи, но много се чудя дали да купувам, че тя носи само клинове и има вероятност да не го облече.
https://www.facebook.com/tuturutka1122?fref=ts

# 289
  • Мнения: 2 986
Чета ви и аз по диагонал, като по отношение на облеклото за 15 септември съм за по-неофициален вариант, за да се носи и после.
Иначе ние стигнахме до морето и на третия ден детето се разболя- ДиД вируса. Едвам се надига.
Искам да помоля, обаче, да гласувате за рисунката на Ния за един конкурс на линка - https://www.orangecenter.bg/konkurs-koledna-kartichka/participant/6

# 290
  • София
  • Мнения: 6 268
Mira_p , имате глас от мен. Напоследък си мисля за Коледа и много ме зарадва рисунката  Grinning

# 291
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Мире, и от мен имаш глас. В понеделник ще пусна един и от служебния комп. Много е уютна и мила рисунката. Успех!  Hug

# 292
  • Мнения: 280
И от мен гласче за хубавата рисунка.

# 293
  • Мнения: 1 981
Хоп-троп и от мен едно гласче за Ния и Коледната приказка! Laughing
И здравейте, момичета! Heart Eyes
Признавам, че откакто се прибрахме нямам никакво време за нет - работа, прибиране на децата от баба им, вечеря, легло и после всичко отначало...Дано скоро успеем да влезем в ритъм и да не се чувствам така на педал непрекъснато, че хич не мога да си представя следващите години в този ритъм....
Облеклото и на нашето момче ще е спортно, но не съм го доизмислила съвсем...Има купища нови дрехи от бабите си, така че варианти бол...
Още нищо не съм купувала - загубих списъка при преместването, но си мисля, че всички, които ми минаха пред очите ще припокрият и този от "нашето" училище. Другата седмица мисля да се разходим до склада на Херлиц...Някой от вас да е ходил скоро в тази посока да сподели пресни впечатления? (ако вече е обсъждано, съжалявам, че питам пак, но не съм чела скоро)
Много ми е криво, че точно на РС - запознаване с класна и научаване на изисквания ще сме на море, но това ни е единствената възможност за почивка...Ще пращаме пак свекитата...
Надявам се, че всички сте здрави и в добро състояние на духа! Hug

# 294
  • Мнения: 4 127
и от мен имаш 4 гласа  Simple Smile

# 295
  • Мнения: 1 883
marini

Преди три дни ходих до Херлиц.Цените са като в Метро. Отстъпка не ни дадоха ,въпреки ,че оставих 220 лв.

# 296
  • Мнения: 2 096
http://www.herlitzbg.com/product-22 - раницата на Нико, сс два несесера чакащи зареждане.

# 297
  • Мнения: 608
Много хубава тема    bouquet в търсене на рокля за  първия учебен ден  Party
предложения ако имате сме на среща  Hug

# 298
  • Мнения: 4 127
днес бяхме в метро и купихме всичко тетрадки бои пластелини
доста неща взех на фабер кастел-само те ми бяха познати като марка
другите може и по-хубави да са били ама не съм ги чувала  Grinning

# 299
  • Мнения: 1 883
The Invisible втора година залагам на Пеликан и съм страшно доволна.

Общи условия

Активация на акаунт