Някой има ли нужда от Risatarun за деца?

  • 4 161
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 710
Виж колко е хубаво - поне успях да ти помогна да го видиш и да не бързаш, ако ви върши работа - изчакай!

# 16
  • Мнения: 3 504
 WinkЗдравейте и днес - 17.03.2006 г. Rolling Eyes

Годността на Рисатаран е много години, като чета по-надолу. Ние сега даваме Brain Booster - с гинко билоба, витамини B1, В12 и др. Подпомага работата на мозъчната дейност и за концентрацията, има го в интернет. Сега нещо ми се разпадна латиницата и не мога да го изпиша. След малко ще пробвам пак.

# 17
  • Мнения: 3 504
Здравейте, ето това е сайта, който исках да ви изпратя преди www.admedicine.co.uk hahaha

# 18
  • Мнения: 3 537
Извинявай,вие за какво го пиете,ние имаме нужда от нещо точно за концентрация.И колко струва?

# 19
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Ние повече от година пием Танакан, който е концентрат на Гинко билоба във вид на капки, за концентрацията го пием, защото Нотропила ни действа зле. А Витамин В12 и В6 пием вече три години и половина. Не зная дали й действа, досега не е била концентрирана до толква, че да работи някой с нея, да речем логопед.

# 20
Ние го взимахме и си го доставяхме от Германия, обаче ни казаха, че е спряло производството. Сега пием Ноотропил, но той деств много възбущащо на детето. Освен това, ако знаете нещо за клерижил пак кажете  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 380
Rosoneri., върнах се доста назад във темата и прочетох че и вие давате  Brain Booster на детенцето. Аз също от една година го давам , вие как се чувствате от него и на каква цена ви го доставят.

# 22
  • Мнения: 2 531
Имам питане - какво точно пише на щемпела на срока на годност на ризатаруна  ? Защото си погледнах моя- 01.07 / 1014
Та имам основание да мисля че само първите две цифри показват срока на годност- в моя случай януари месец, година 2007 а останалите са някакъв друг номер!!! Пък и не може на Мая да е със срок на годност 80 г. - та това е повече от един човешки живот понякога , как фирамата ще гарантира такъв срок ! А на Любознателна е до 2053 г ,  кога е произведен - преди 27 г??? Едва ли тогава е имало ризатарун?!?

Последна редакция: сб, 04 ное 2006, 12:35 от veni-b

# 23
  • Мнения: 3 504
Здравейте, ето това е сайта, който исках да ви изпратя преди www.admedicine.co.uk hahaha
Rosoneri., върнах се доста назад във темата и прочетох че и вие давате  Brain Booster на детенцето. Аз също от една година го давам , вие как се чувствате от него и на каква цена ви го доставят.

Здрасти, Нонче, в седмичната тема писах днес относно това.  Чувстваше се Гери добре, започна концентрирано да говори точно какво иска, отваряйки хладилника казваше "супа" - давам един от примерите. Доколкото знам, тази фирма е дистрибутор за България и се продава в определени аптеки, а не навсякъде. В Пловдив го има в 3 аптеки, поне когато аз съм търсила - миналото лято. Въх, кога мина една година от тогава... Продава се на цена между 46-48 лева /за Пловдив/. Дава се по-малко, за това се изкарва по-дълго време с едно шише. Първото шише пиехме по по 10 мл на ден, а за втория път невроложката каза по 2 мл на ден.
Та така... ако има още нещо питай.

# 24
  • Мнения: 380
Ние също го пием от една годинаи при нас има ефект, само че аз му давам по 5мл.  Взимам го на цена 44.00лв. Само не съм питала лекаря колко време трябва да почива  сред като изпие една опаковка. По мое усмотрение давам му почивка един месец.

# 25
  • Мнения: 2 531
А да попитам nonchetoo  и Rosoneri забелязвате ли някаква превъзбуда, раздразнение при употребата му или проблеми със съня?

# 26
  • Мнения: 380
Аз лично не  забелязвам някакви проблеми. Дори бих казала че много добре му действа и ще продължавам и занапред да му го давам. 
 
Е от време навреме ми задава  щурави въпроси както преди малко идва и ми сервира кога ще му родя бебе , но само при споменаването на думата ми се изправя косата. Изобщо ....   smile3504

# 27
  • Мнения: 3 504
А да попитам nonchetoo  и Rosoneri забелязвате ли някаква превъзбуда, раздразнение при употребата му или проблеми със съня?

veni-b , аз също не съм забелязала раздразнение и възбуда, по принцип си заспива късно с Бустер или без. Но наистина си има ефект, особено след първия път, когато вече го бяхме изпили шишето и имахме почивка, Гери сякаш се разприказва още повече, по-весела и по-контактна, това се забеляза дори и от нейната логопедка, която лично не я беше виждала около месец и половина. Съвсем различна намери Гери.

nonchetoo, снощи съм пропуснала ooooh! да прочета, че и вие сте го приемали, така е като чета  newsm78изморена по нощите..

# 28
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Имам питане - какво точно пише на щемпела на срока на годност на ризатаруна  ? Защото си погледнах моя- 01.07 / 1014
Та имам основание да мисля че само първите две цифри показват срока на годност- в моя случай януари месец, година 2007 а останалите са някакъв друг номер!!! Пък и не може на Мая да е със срок на годност 80 г. - та това е повече от един човешки живот понякога , как фирамата ще гарантира такъв срок ! А на Любознателна е до 2053 г ,  кога е произведен - преди 27 г??? Едва ли тогава е имало ризатарун?!?


Май си права, защото на самите ампули пише 05.2006, което значи , че срока му е изтекъл.

# 29
  • Мнения: 1 710
Марче, имай предвид, че тези лекарства поне още половин година годност. Фирмите винаги им поставят по-кратък - чувала съм го от лекари. А за срока не знам какво да кажа, защото на моята кутия и на ампулите пишеше - до 80 и някоя си, та това са си бая ми ти годинки, знам ли....  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт