Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 52

  • 28 585
  • 755
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 405
От аспирина имам лоши спомени, така че пропускам  Grinning
Фъстъчка, знам, че не е особено полезен, то кое лекарство изобщо е полезно, ако дойде дума затова.. но днес ще карам на чайове и бъркоч Sad

# 271
  • Мнения: 20
Как е групата? Simple Smile..аз се завърнах от почивка ...тренирах си по план сутрин на терасата на хотела, че плажа от 6,30 сутринта бе пълен. Резултат -2...вчера ви изчетох и спретнах в залата на Бобче динената тренировка..много доволна 2 х10...нямах време за още един кръг. С една дума ..Бобче чакам за утре видео без извинения Simple Smile сериозно..Simple Smile

# 272
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ехаа db супер, че си доволна. Аз днес съм с МТ от динята, не бях тренирала с тежести от 2 седмици.
Вчера бяхме на кумците ни на гости и паднаха 3 часа танци, отдавна не съм си отпускала душата така. Днес едва станах туку що и освен обилна закуска с кашкавалена извара, кисело мляко, канела и фъстъци, нямам друго за отчет. Simple Smile.
Отивам да направя един стречинг, че работата е сериозна.

# 273
  • Мнения: 5 405
Бобче, вътре като сложиш и една ябълка, става чудно  Laughing


От мойта стая от компа виждам кухнята/масата по-точно. Сготвила съм на наще и солят без да си опитат храната. Направоооооо  #2gunfire И сега тати соли и аз гледам лошо и той веднага ме фокусира и ми се плези  ooooh! Laughing

# 274
# 275
  • Мнения: 8 879
Едно прозрачно тиксо от вътрешната страна на солницата и да пробва пак следващия път  hahaha

# 276
  • UK
  • Мнения: 1 918
Записвам се и аз. По принцип не тренирам много от къщи, но след малко излизам да си купя мат за йога и мисля да пробвам нещо на явно всеобщия любимец Боб. Днес ми е ден за стречинг и релакс, че покрай тичането и пудовката, за която страшно ме зарибихте, всичко ме боли вече  Grinning.

# 277
  • София
  • Мнения: 10 858
Ааа, Смоук, безпощадна си сестро  Joy Joy Joy Joy Joy

Ама със сигурност ще развърти капачето и ще си посоли с пръстчета  Joy Joy Joy

# 278
  • Мнения: 8 163
Мери, СмоукLaughing

***

Аз днес и утре ги пиша почивни, за да мога да съм на 6 в събота, когато ще ми правят фитнес тест.

# 279
  • Мнения: 5 405
Like_smoke, ще пробвам утре, само да не забравя  Joy

Фея, да се похвалиш после как те е хвалил инструктора  Crazy  bouquet

# 280
  • Мнения: X
Аз хубаво си бях планирала да тренирам привечер. Като казах на сина, че отивам да си правя тренировката в детската, сиреч- "не ме закачай около час", той изведнъж се размрънка, че не искал да стои сам. А да се тренира в негова компания е просто безсмислено и невъзможно. Така че, ако не реша да си направя сета той като заспи /което вече искрено ме съмнява/, и днес ще ми е почивен ден.
Отчет с храната:
- лятната манджа на Руми + салата краставица с мнооого оцет бял балсамико.
- филия рейнски хляб с кашкавалено роле отгоре и печена чушка.
- купичка хубаво пълномаслено кисело мляко с мюсли.
- сьомга на фурна + салата краставици, бял оцет балсамико, яко копър.
- купичка желирано кисело мляко с пасирани банани и кайсии, + "пияни" стафиди.

Да, не би било зле мюслито ич да го няма, но съм преди цикъл и явно гладът за сладко започва да ме тормози...

# 281
  • Мнения: 1 161
Момичета, тези огледала в пробните специално производство ли са -увеличаващи целулита и разливащи формите!  Mr. Green Трябва да се забранят със закон!  #Cussing out Mr. Green Действат демотивиращо, а аз така бях нахъсана и си мисля, че кой знае какви резултати съм постигнала. Mr. Green
Но въпреки опита ми с едно такова от вчера, не се отказвам. За днес трябваше да бъде крака с тежести и корем, но когато станах в 5,30 сутринта, за да успея да си направя тренировката, бях като парцал. И мам и МТ на най-страните места от тренировката с гумата. Нищо не може да ме откаже, обаче! Mr. Green Направи 1 час плио със собствено тегло и как се изпотих, а как смърдях, с извинение.. Mr. Greenне е истина. Доволна.
Лек ден!

# 282
  • София
  • Мнения: 191
Отчет и от мен - карам си по график гамата на Т25 ( днес Extreme circuit)Simple Smile.
Доволна съм добре натоварва:).
Бобче, сънувах те с динята, че ме тренираш:), и аз се "кефя като циганче в такси" hahaha.
А малките ти са като куклички:).
Like_Smoke, ще го пробвам с баща ми, ама и аз като Вив мисля, че ще каже на мама "тая сол нищо не соли, да не я купила повече" hahaha hahaha!
Ljoli, добре си ни дошла Hug!
Merry, ако не се оправиш, вземи си един НУРОФЕН Стоп Колд, на мен много бързо ми помага, ако закъсам и бързо оздравяване:).

# 283
  • Мнения: 2 854
Здравейте и от мен.  Hug

Merry. разсмя ме как шпионираш татко ти в кухнята  hahaha изпробвай идеята със солницата  rotfImbo

bob4enka  много хубава тренировка с диня, обаче и асистентите ти са страшни  Heart Eyes сладури.

За днес отчитам пирамидата от Гамата. Смятах да добавя и още нещо след това, но се чувствам изморена, така че релакс. Забелязах, че някаква вена под капачката на коляното ми се поду много след края на тренировката - дали да почна да се притеснявам  newsm78??

# 284
  • Мнения: 5 405

Merry. разсмя ме как шпионираш татко ти в кухнята  hahaha изпробвай идеята със солницата  rotfImbo

Ами чувам като почнат да солят с прословутата солница, какво да направя! И се обръщам веднага да гледам лошо  Naughty Ок, да солят, ама преди да опиташ храната, може ли да солиш? Затова се ядосвам  Mr. Green

Подсмърчам си днес, ям си бъркоча, свърши. Сега ще си правя нов.

Софиянки, пак ви дави там, как сте?  Sad

Свет, да! И аз мисля, че са по поръчка и с екстри - увеличаване на целулита, бричовете по-големи, гъза огромен, по-ниска и дебела  Joy
Рядко уцелвам хубави огледала в магазини за дрехи! И честно, заради огледалото съм се отказвала от къси гащи, дънки...

Общи условия

Активация на акаунт