Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 52

  • 28 584
  • 755
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 10 858
Да бе, и аз съм се чудила на огледалата неведнъж! Вместо да ги направят такива, че да се харесаш и да купиш, то точно обратното. По-скоро проблема е в светлината, не в огледалата.
Мерче, по-добре ли си?
Феичка, а твоето детенце как е днес?
Тук вали яко и е тъмно като ... егати лятото, еййй, то па не се наваля!!! Close

# 286
  • Мнения: 741
Такааа аз днес направоо съм разбита 8 часа ревизия правих с шефката - не съм седнала, не съм яла нищооо и на всичкото отгоре никаква не я свърших с медицинското и свид. за съдимост....нервирам сеее значии
Иначе Вив прочетох във фейсааа за твоите състояния - не се притеснявай миличка на всички се случва аз и по половин година съм била така...ама какво ти пука важното е да дойде деня, в който това ще спре. Като не ти се тренира не се мъчи, а с храната и аз в последните 3 седмици съм много зле амаа почвам да се вкарвам в релси. Тааа не си го слагай толко на сърце  Hug Hug Hug
А и да кажа, че имам мускулна трескааа на гъзааа и вътрешно бедро и всичкооо от вчерашната тренировкаа - а бе харесва ми таз тренировка и това е

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 20:10 от \\\Фъстъчка\\\

# 287
  • Мнения: 5 405
Вив, не съм особено по-добре от вчера. Замаяно ми е, гласа ми е променен, подсмърчам, кихам от време на време, гадно ми е. Не съм се тръшнала на легло, ама отдавна не съм се разболявала. Винаги първите 2 дни го изхвърлях и почти не го усещах и сега ми е гадно и странно, че съм болна  Laughing и то посред лято, тцтц. Само от климатика от автобуса ще да е! Аз това лято климатик не съм виждала. У дома нямаме, в къща сме и е хладно.

Днес съм почивка, не тренирах. Утре се надявам да имам повече сили и да метна горна част Simple Smile

Фъстъчка, до сега да бях припадкала хиляда пъти на твое място. Как стоиш гладна? Хвърлям ти работа и всичко и отивам да ям, не ме интересува. Егати хората. Sad

# 288
  • Мнения: 741
Мери по принцип и аз така амааа нямаше как трябваше да се свърши това нещо и нали знаете магазин има много неща 2 хиляди и нагоре и всичко трябваше да ми мине през ръцете...а бе важното е, че всичко е точно. Не се оплаквам - харесвам си работата Simple Smile

# 289
  • UK
  • Мнения: 1 918
Момичета, сигурно сте писали в предишни теми, но исках да питам какви добавки взимате?
Аз сега взех един протеин органичен, от коноп, прилича на стрита почва и мирише неприятно, страх ме е да го опитам  Laughing. Досега никога не съм пила добавки, като изключим един протеинов шейк тази седмица, с мляко и ванилов вкус, разказа ми играта на стомаха  ooooh!.

Аз днес доникъде не я докарах с тренировките, но утре ще наваксам.

# 290
  • Мнения: 8 879
Аз приемам бсаа, протеин, но не конопен, соев и т.н., а суроватъчен. И понякога взимам течен карнитин

# 291
  • София
  • Мнения: 10 858
Мерче, хайде да ти минава вече!  Hug
За добавките - пия суроватъчен протеин, а утре ще си получа и Л карнитина и го вкл. и него.

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Аз съм предотпусно  и както винаги всеки се е сетил в последния момент за нещо.
Карам си иначе с Т25, но реших да добавям и Catcing Fire към Шон. Много хубава програма. Тренировките са 12-минутни, та сега ми се връзват супер. Като я правех самостоятелно,правех видеото 2-3 пъти.
Мери, бързо да се оправяш! Не те даваме на разните му там вируси  Hug!

# 293
  • Мнения: 56
Момичета, сигурно сте писали в предишни теми, но исках да питам какви добавки взимате?
Аз сега взех един протеин органичен, от коноп, прилича на стрита почва и мирише неприятно, страх ме е да го опитам  Laughing. Досега никога не съм пила добавки, като изключим един протеинов шейк тази седмица, с мляко и ванилов вкус, разказа ми играта на стомаха  ooooh!.

Аз днес доникъде не я докарах с тренировките, но утре ще наваксам.

Здравейте и от мен малко късно надуших темата, но е точно актуална за мен такива теми чета ..
Lioli искам да те питам за този протеин от който си имала проблеми суроватъчен ли беше или телешки??
аз също имах ужасни проблеми с един Телешки протеин уж незнам си колко чист и пречистен, но проблема беше 3,4 часа след приема ужасни болки в стомаха и разтройство по-късно
отдавам го на кръвната група аз съм А и в хранителния ми режим месото се изключва почти освен риба и пуешко, а аз през деня бях яла конско и вечерта с този протеин се довърших, това е огромен проблем за храносмилателната ми система, който аз пренебрегнах, защото никога не съм се ограничавала от месо всякакво освен отскоро съобразявайки се с храните от кръвната ми група и то като ми се случи това
та така преминах на Оризов - направо да повърнеш освен отвранинелният вкус/на др производители може и да има вкусни тоя беше без захар/, той и определен вкус няма  #Crazy абе други странични ефекти няма но 15 мин след това не можех да си отворя устата де не би да го върна и естествено не го пия вече , но поне разбрах че няма странични ефекти при мен растителният протеин
А за хранителните добавки: преди тренировка Л карнетин, след Аминокисилини, Спирулина преди хранене и Омега 3 на Допелхерц+фолиева кисилина
Преди 2 седмици всяка сутрин на гладно пиех по 10к Левзея /Енергия и желязо/ това наистина действа особено ако сте и на диета ти дава сила, която храната не е достатъчно мазна и нямаш енергия и си в супер тонус и настроение
и на мен в определен момент ми се струваше че станаха много, но женският организъм е нещо различно и не трябва да се лишава от някои неща иначе става лошо почти фатално имах проблем с претрениране и явно липса на мазнини и получих липса на цикъл в продължение на 2 месеца и после трябваше да пия хормон и сладък корен

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 22:39 от mamakris

# 294
  • Мнения: 1 194
Iggy, това ли е catching fire?  #Crazy
https://m.youtube.com/watch?v=D_PcO9bfRtk
Яко машини, струва ми се доста трудно. Къде показва лесната версия на упражненията, или няма такава?

# 295
  • Мнения: 56
Добри са и за начинаещи с по малко повторения, а постепенно ще успяваш всички повторения. И са доста ефективни Peace

# 296
  • Мнения: 5 405
Iggy, това ли е catching fire?  #Crazy
https://m.youtube.com/watch?v=D_PcO9bfRtk
Яко машини, струва ми се доста трудно. Къде показва лесната версия на упражненията, или няма такава?

Шшшшш, тъз е на хап  #Crazy ама май само на първото упражнение е хап Grinning

# 297
  • Мнения: 56
Искам да помоля, който има опит със соев протеин вкусен или оризов, който е вкусен /не като моя както го описах/ да сподели

# 298
  • Мнения: 8 879
Искам да помоля, който има опит със соев протеин вкусен или оризов, който е вкусен /не като моя както го описах/ да сподели

На твое място не бих го пила това  Peace
Соев протеин има в изобилие в кремвирши, салами и т.н.
Тялото не го усвоява пълноценно

Търсете изолат протеин независимо, дали имате лактозна непоносимост или не

# 299
  • Мнения: 56
Благодаря ти, но имаш предвид суроватъчен нали?

Общи условия

Активация на акаунт