Коя е последната книга, която подарихте на детето си? - 10

  • 57 467
  • 736
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 11 818
Днес ходихме в Борисовата градина за "Чети с мен", беше много приятно, видяхме много автори, илюстратори.. почетохме семейно..

Roo Roo, "Готварската книга.." и аз я взех, но съм я скрила, защото дъщеря ми още не е прочела цялата поредица, аз пък все се каня да я прочета..

zina_, добре дошла!  bouquet

abel, и аз за тези книжки се сетих, също може би и Когато се чувствам уплашен и други подобни, които не са конкретно, но пък може да поговите за чувствата, страховете и емоциите като цяло. Hug

Моренка, благодаря за филма! Hug

# 121
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Понеже в тази тема ви чувствам много близки ,все едно ви познавам и всеки ден се виждаме,та споделям-тази година си имам вече двама победители в летния маратон по четене,организиран от градската ни библиотека-малкият в малката възрастова група 1-4 клас,големият в другата възрастова група 5-7 клас
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 28 сеп 2014, 21:11 от svetlaem

# 122
  • Варна
  • Мнения: 634
Браво! Чудесни деца, svetlaem!

# 123
  • Мнения: 11 818
Светле, прекрасни момчета, честито и браво и на тях, и на теб!! Hug Сигурно и ти си ги възнаградила отделно.. Wink

Аз не бях поръчвала от е-зона скоро и вчера си подготвих една поръчка, сложили са 60 ст. за наложен платеж, малко странно ми се видя, но пък не е толкова много на фона на голямата отстъпка, но беше новост за мен..

# 124
  • Мнения: 2 448
 
  Светле,момчетата ти са гордост за темата!!! Hug  Колко много са изчели тези сладури!    Прекрасно е,че научихме децата ни да обичат книгите!
 
Вчера ни подариха книжка ,с кратки приказки и стихчета,-"Седем дни чудесни"   на Анелия Сенгалевич /начален учител ,в нашето у-ще/  Много ми хареса,подходяща е за деца в предучилищна възраст и 1 клас!
   
Скрит текст:

# 125
  • Варна
  • Мнения: 2 576
svetlaem, много мила картинка за момчетата ти! Hug Прекрасни, да са здрави и все така обичащи книгите!

Нямаме нова придобивка, с която да се похваля, но пък чете книги от библиотеката.

# 126
  • София
  • Мнения: 318
Страхотни момчета, svetlaem! Браво и на тях и на теб, че си събудила страстта към книжките!

Моите дребосъци на на 3,5 и почти 6 години. Трудно намирам книжки, които да се харесат и на двамата. Малкият освен Франклин, Самолетите и Таласъми друго не признава, а на каката книгите, които събуждат интерес у него са и' скучни (по принцип и тя харесва Франклин, но е четен тоооолкова много пъти  Crazy ) Имаше временно единодушие с Финдъс и Петсън, но щастието да слушат и двамата с интерес трая твърде кратко Grinning  Помагайте с идеи, pls.

# 127
  • Варна
  • Мнения: 2 576
zina_ , книжките от тази поредица много се харесваха на моето дете , но май само в библиотеката може да се намерят вече. Също така книжките за Ноди. Успех!

# 128
  • София
  • Мнения: 847
С вчерашна дата - новата книга на Дръндьото.

Миналата седмица получи книгата на Нийл Геймън за деца: За щастие млякото:





# 129
  • Sofia
  • Мнения: 21 630
Светле, поздравления за трима ви!  Hug
zina_ , за двамата пробвай с "Малкият Плюк от голямата къща", "Бирлибан" Боско, Ферди мравката, книгите на Фонтанели и Згрили... Не е лесно с книга за двамата.  Wink

Ауу, queenmabb, честита ви придобивка и благодаря!   bouquet
Много интригуващо звучи тази книжка, веднага се настани в списъка ми.  Grinning

# 130
  • Мнения: 317
Здравейте, ние вчера си взехме "Хитър Петър и Настрадин Ходжа". Детето е на 7 и му харесват историите.

# 131
  • София
  • Мнения: 3 688
Ще помоля да отзиви за книгата на Н.Геймън

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 21 630
Аз четох рецензии, та те са си точно отзив. Simple Smile
По скоро се чудя, каква е минималната възраст за книгата?!  Thinking

# 133
  • Мнения: 11 818
О, и аз ще чакам отзиив за най-подходящата възраст за книгата на Нийл Геймън, макар че със сигурност ще я взема!  Peace Дъщеря ми обожава филма Coraline, той е по книгата му "Коралайн", която така и не преиздадоха.

moto, аз мисля Хари Потър да ги чете електронно, даже съм и сложила на четеца първите две части, ако реши, макар че аз не бързам, има много книжки за четене..

zina_, дали са ти вече много хубави предложения, аз бих добавила 5-те книжки от поредицата за Лисича гора, 4-те за зайчето Феликс, сещам се и за книжките с вълшебника Захариас, при които четенето е малко, но пък децата се забавляват, откривайки грешките. Още - поредицата в рими "Във вълшебната гора" (и до днес ги четем и препрочитаме заедно), книжките на Биатрикс Потър, "Вероника и кокосовият дядо", "Мистър Фини и светът надолу с главата", ние четем заедно и от енциклопедии..

# 134
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Благодаря на всички за хубавите думи!  Hug Hug Hug
Малкият беше много радостен,направо очичките му светеха от гордост...
Аз съм си направила един списък за закупуване,където сигурно ми трябва да обера банка,за да го реализирам  Embarassed
Големият си следи едни поредици на Егмонт и са излезли вече няколко от следващите плюс Дръндьото,за която не знае,та скоро ще се пуска поръчка със сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт