Отговори
# 15
  • Мнения: 259
Запис в новата тема, Да се напълни с много бебенца!    bouquet
Аз днес толкова много чистих, а не съм се преуморила, ще видим до довечера как ще се чувствам    Laughing

# 16
  • Варна
  • Мнения: 191
Честита нова тема и честито на всички мами с бебчета! Нека да са живи и здрави и да носят много радост на мама и тати!

Момичета, аз пак се чудя къде да ида на частен преглед. Моята АГ ме погледна на ехограф в петък, за да види предлежанието на бебо, главично е  Simple Smile Аз обаче си позволих да попитам за кг, а тя ме нахока как само за предлежание ме гледа и какво съм я карала да прави... Колко кг е щяло да се види като се роди... Много се ядосах пак #Cussing out. Не ми даде и документите за болницата, на 5-6 ще ми ги даде и сигурно повече няма да отида при нея.

# 17
  • Мнения: 191
Привет и от мен в новата тема! Специални благодарности на Ели за труда!    bouquet
Аз честно казано се надявам това да е моята тема, защото ние я изписваме горе долу за седмица, а моите надежди са бебо да излиза вече до края на седмицата. Praynig
Много ме сърби корема и продължавам да се цепя, нищо че се мажа постоянно  ooooh!

# 18
  • Мнения: 156
Честита ни нова Темичка  Hug Нека я напълним с много бебешоци

Днес как се изнервих на една позната направо откачих.Тя роди януари месец и днес тръгва да ми пиши във Фейсбук " какво правиш ... още ли не си родила "  #2gunfire #2gunfire какви са тея изказвания ,когато си реши бебето тогава ще се роди,то не зависи от мен...Еи такива тъпи изказвания направо ме побъркват или нещо от типа "ти сигурна ли си че е едно,че корема ти е доста голям ... да няма после изненада и да се родят две "  #2gunfire #2gunfire Еи такива хора да хванеш и да ги застреляш ...

# 19
  • София
  • Мнения: 721
Здравейте  Heart Eyes
Успех на всички ни и да оправдаем името и да си изчакаме август  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 143
Честита темичка,заглавието е много хубаво! Heart Eyes
Успех на всички ни! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 80
Здрасти! Моя термин е 11 август,само че бебка е седалищно и се разбрахме за секцио след няколко дни.Моите контракции са доста силни ,имам чувството че корема ще ми излитнее напред и всеки ден и се моля да постои ощ малко вътре,за да не се налага спешно да тръгваме. А иначе вечер нер си намирам поза за сън и вече често ми се случва да заспивам седнала  Mr. Green Желая  леко раждане на всички и много здраве

# 22
  • Мнения: 127
Хайде и аз в новата тема да се запиша  newsm47
Мале сега като погледнах първата страничка, ми то доста бебчета са се появили тея дни не си давах сметка newsm03
Вече и аз нямам търпение да се появи и нашия мъж  newsm53

# 23
  • София
  • Мнения: 2 901
Момичета, само набързо се записвам, за да не ви изтърва. Вкъщи сме си от вчера следобед. Ще разказвам тези дни как започна и мина всичко при мен.

Засега само да кажа, че бебенцето ми е спокойно (чукам на дърво), от вчера суче даже по-продължително време, не заспива на 2рата минута, кърма имам и този път не можах да се сдобия в болницата с втвърдяване на гърдите, което беше единият от кошмарите ми. Но в следствие на тежката ми операция (заради срастване на плацентата с матката) и кръвозагубата ли, съм със сериозна анемия (хемоглобин 75 на четвъртия ден, докато на втори ден беше 85, а влязох в болницата със 121), лежа вкъщи почти през цялото време, гледам да спя колкото мога, само с бебето се занимавам за кърменето, добре че е ММ на разположение да прави всичко останало по готвене, пазаруване, чистене и т.н. Отделно, от третия ден се сдобих с едни подпухнали глезени, никога до сега не ми се беше случвало такова чудо нито по време нито след бремнността, а сега е... нещо кошмарно! Казаха ми, че било нормално и с повече белтъци в менюто ще се оправя.

Желая леко раждане на всички очакващи събитието!

# 24
  • Мнения: 190
sesil, и мен само де дразнят такива като почнат роди ли роди ли, абе като родя ще разберете бе да ви се невидяло егати..... много е дразнещо.

Момичетата, които много ви сърби аз минах последно на козметика на PALMER`S и предишния път я ползвах сега не я бях открила има я в аптеки Медеа. Та те имат специален лосион против сърбеж забелязах. Аз се мажа с крема гъстия и лосиона и засега да чукна на дърво нямам стрии а с този голям аквариум хахахаха.

# 25
  • Мнения: 68
Здравейте и в новата тема Simple Smile

Първо искам да честитя на ttt7ttt Simple Smile Да и е жива и здрава девойката Simple Smile
И аз се притеснявам малко от това спешно секцио, ама никога не знаме човек. Важно е накрая да сме добре всички.

Желая на всички ни много здрави бебенца да се излюпят в тази темичка! Simple Smile Ще видим дали ще е нашата. И аз съм се нагласила за другата седмица, но да видим Simple Smile

Хубава и спокойна вечер! Simple Smile

# 26
  • Varna
  • Мнения: 201
Ели ,благодаря за новата тема Simple Smile

Честито за новите бебенца и бързо възстановяване на мамите Simple Smile

# 27
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Запис и от мен-аз ще си почакам, така че едва ли това ще е моята тема, но знае ли някой Simple SmileДа си пожелаем леко раждане и здрави бебчета!

# 28
  • Мнения: 103
Наистина сега наддават най-много. Моето прасенце от средата на 8м. започна да наддава по 250гр. на седмица. За теглото знам, че отношение имат и витамините за бременни ако се приемат.

buba77 щом сега влизаш в 9м до секциото ти сигурно има около 20дни, така че може и повече от 500гр. да качи до тогава.

Дано, Ели.   Hug  Аз се притеснявах да не би бебка да се "надуе " от витамините, но не. Явно всичко е индивидуално.

# 29
  • Мнения: 1 073
Ели, благодаря за темата!  bouquet  


ttt7ttt Честито на теб с пожелание за едно страхотно бебенце Simple Smile
Излязла съм точно преди твоята новина Simple Smile Ей сега се прибираме, уж отидохме с нашия татко само до неговия офис за кратка разходка и като ми се прияде корасанче с шоколад и обиколихме целия център, та до сега сме обикаляли навън. Където се сетих за кроасани или нямаше или имаше с друг пълнеж, е и с шоколад. Накря минахме през Лидл за вечеря да си вземем нещо и там изваждаха точно топли кроасанчета Simple Smile Иначе и днес като вчера след по-дълга разходка почват ужасни болки и аз само пропищявам и прикляквам. Почвам да се чудя дали пък не са контракции това.
Детето поне е подобре, надявам се даже утре сутринта да си е съвсем здрава вече, че да я пратя на ясла. Нали казах,ч е ще идва жената за чистенето и искам да мога и аз да участвам по някакъв начин, а с детето у дома няма как да стане.

Coming Малко неприятно ми се струва, че са се развили нещата при теб, но поне бебе да е добре пък ти ще се оправиш. Чакам за подробности,когато намериш време.
Ривиера наистина не можа да се отчете днес. Дано всичко там е наред.

И сега какво имаме празна дата ли? 26-ти ни остана без бебе или някой простооще не се е похвалил. Simple Smile


За ръкавичките Ели май ти изрази нежелание да ги ползваш. Аз също заради жегите не исках, но гледах как детето всеки следващ ден ми го носят все по надрано и по-надрано. Та чак на третия му сложих, ама ако не беше толкова много нямаше изобщо да го мисля. Иначе у дома после още малко само и аз ги махнах. То детето стои голо заради жегите, и с ръкавици Simple Smile малко нелепа гледка. Иначе май не могат да си уцелят устата толкова малки, само замахват и дерат каквото докопат. Та няма да си ги ги лапат.

Общи условия

Активация на акаунт