Моля за съвет ..

  • 2 405
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 005
Мила , това не е шега , ако не си изхвърлила всичко при спонтанния аборт ще имаш много сериозни проблеми . Мисля , че всички тук ще се радват , ако след известно време споделиш , че имаш две чертички , но сега те съветвам с 200км към най-близкото АГ

# 16
  • Мнения: 1 129
Когато става въпрос за здравето ти всички обяснения, защо не си се погрижила, а изчакваш, са излишни. Ще поискаш почивен ден, болничен, отпуск, от колега да те замести, ще вземеш пари на заем, ще поискаш предварително част от заплатата си, ако ще бърз кредит ще изтеглиш и пак ще постъпиш по-отговорно, от колкото сега. Съветът е един - ясен и категоричен, посети лекар веднага, за да не си навлечеш на главата много сериозни инфекции и здравословни проблеми. Дано всичко е наред и скоро да забременееш.

# 17
  • Мнения: 6 669
Ако съществува изобщо такава гинеколожка, която установява бременност чрез мерене на пулс, трябва да и се отнемат лекарските права во веки веков. ooooh! Изобщо темата е пълна с противоречия и глупости.А такава 12 часова работа, при това без почивен ден ще е доста интересна от страна на Инспекцията по труда.

# 18
  • Мнения: 1 129
А такава 12 часова работа, при това без почивен ден ще е доста интересна от страна на Инспекцията по труда.


По морето лятото на много места се работи така.  Peace

# 19
  • Мнения: 62
Не знаех,че по пулса може да се разбере дали някои е бременен  newsm78


Може. В китайската медицина има цял раздел например. Sunglasses
Точно така се работи по морето...
Отивай на гинеколог,авторката на темата.Действай! Нема кво да дрън дрън тука.

# 20
  • Мнения: 6 669
 
Не знаех,че по пулса може да се разбере дали някои е бременен  newsm78


Може. В китайската медицина има цял раздел например. Sunglasses
Точно така се работи по морето...
Отивай на гинеколог,авторката на темата.Действай! Нема кво да дрън дрън тука.

Малко ме съмнява въпросната гинеколожка да е наясно и с китайската медицина.  Thinking

# 21
  • Мнения: 5 462
Мен пък съмнява тази история като цяло . Tired Laughing

# 22
  • Мнения: 62
Мила , това не е шега , ако не си изхвърлила всичко при спонтанния аборт ще имаш много сериозни проблеми . Мисля , че всички тук ще се радват , ако след известно време споделиш , че имаш две чертички , но сега те съветвам с 200км към най-близкото АГ
Отивай веднага на гинеколог, авторката!!!

# 23
  • BG
  • Мнения: 2 458
Не знаех,че по пулса може да се разбере дали някои е бременен  newsm78


Може. В китайската медицина има цял раздел например. Sunglasses
Точно така се работи по морето...
Отивай на гинеколог,авторката на темата.Действай! Нема кво да дрън дрън тука.

Малко ме съмнява въпросната гинеколожка да е наясно и с китайската медицина.  Thinking


Може! След като едва на 20г. е станала лекар, при това със специалност!  bowuu

# 24
  • Мнения: 5
Записах си час и днес отивам, относно с това за пулса тя си е китайка.. а преди нея така или иначе бях при лекар-специалист и тя си ми каза, че съм бременна... утре ще ви кажа резултата.. Simple Smile) благодаря ви ))

# 25
  • Мнения: 5 462
Записах си час и днес отивам, относно с това за пулса тя си е китайка.. а преди нея така или иначе бях при лекар-специалист и тя си ми каза, че съм бременна... утре ще ви кажа резултата.. Simple Smile) благодаря ви ))
Ajjdee сега пък била китайка , а преди нея си била на лекар при специалист ???
Мале мале много объркана история честно .
Направо се чудя кви са тия напъни да питате по форуми , като вече сте ходили при специалисти и т.н.
Щом вече си ходила за кво ги пишеш тези истории  ooooh! Rolling Eyes Crazy

# 26
  • Мнения: 4 569
Маркрит, не търси логика!  Simple Smile
Ще нахраним трола и ще си отиде.

# 27
  • Мнения: 5
Много странен подход за помощ от Ваша страна, последните 2 мадами.. да поясня първо бях при лекар специалист, но след като получих кръвотечението при приятелка на моя позната, но както и да е. Ходих на лекар и както си беше ясно, че съм бременна, разбрах, че съм изгубила детето без абсолютно никакви др усложнения.. всичко е наред , не съм особено щастлива, но поне вече знам защо съм го получила.. освен това мислим да си правим второ и вече си знам, че видя ли някакво течение право при лекаря, за да го запазя. Благодаря за не чак толкова милите ви коментари и съвети.. успех на всички и лек и плодотворен ден Wink

Общи условия

Активация на акаунт