Препоръчайте добър бебефон

  • 3 292
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Всички теми с бебефоните са стари и реших да започна нова, за да събера мнения за бебефоните, които ползвате, тъй като в момента съм пред чуденка кой да си избера. Разглеждам предимно моделите на Моторола, видях и някои английски марки като Tomy, BT... Какво ползвате вие и доволни ли сте?  Peace

# 1
  • Мнения: 520
Моделите на Angelcaer.  Дали с подложка за движение или не е личен избор. Моя е с подложда C401,  но подложката е ползвана само две седмици и я смятам за излишна, вече.  Mr. Green  Аз съм изключително доволна. На събирания с друи бебета техните пръщят, губят обхват, сменят батерий, спират да работят. Аз такива проблеми нямам. Взех го от амазон

# 2
  • Мнения: 57
Djudjeto, благодаря ти за препоръката! Аз точно от Amazon смятам да поръчам и там разглеждам. Мисля, че попаднах на един два модела на Angelcare, но тъй като не съм запозната с марката реших да не рискувам, ще ги разгледам отново Wink

# 3
  • Мнения: 37
Ние сме с аналоговия на Чико вече година и нямам забележки. Ето този: http://kasida.bg/chicco-analogov-bebefon-classic-26-20403.html

# 4
  • Мнения: 170
Според мен е абсолютно ненужно, да се купува. По всяко време ще си усетиш бебчето, като заплаче, освен ако не живеете в къща на 3 етажа Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 4
Племенницата ми я наблюдават с Моторола. Много са доволни, с камерка е и се появява образ като тя заплаче Simple Smile Даже и когато е тъмно я виждат... модерна работа Simple Smile

# 6
  • Мнения: 520
Според мен е абсолютно ненужно, да се купува. По всяко време ще си усетиш бебчето, като заплаче, освен ако не живеете в къща на 3 етажа Heart Eyes

Абсолютно не е така дори и в апартамент.Детето е в спалнята и спи, аз в хола и кухнята които са заедно си върша разни неща.Делят ни две врати и коридор.Не се чува освен ако не почне да се дере истерично.А ако пък миеш чинни и водата е пусната или работи абсорбатор може да се съдере да плаче и пак няма да го чуеш.

# 7
  • Мнения: 37
Според мен е абсолютно ненужно, да се купува. По всяко време ще си усетиш бебчето, като заплаче, освен ако не живеете в къща на 3 етажа Heart Eyes

Абсолютно не е така дори и в апартамент.Детето е в спалнята и спи, аз в хола и кухнята които са заедно си върша разни неща.Делят ни две врати и коридор.Не се чува освен ако не почне да се дере истерично.А ако пък миеш чинни и водата е пусната или работи абсорбатор може да се съдере да плаче и пак няма да го чуеш.
Напълно съм съгласна  Peace

# 8
  • Мнения: 57
И аз съм съгласна с Djudjeto и ѝ благодаря за препоръката Simple Smile Снощи си поръчах Angelcare AC401 и съм много доволна от избора си. Отзивите за него в Амазон са повече от отлични, а и има сензор за дишане, който се слага под матрака, въпреки че както каза Djudjeto я е ползвала само две седмици, но нищо - не е излишна. В момента повечето бебефони са на страхотни промоции в amazon.co.uk между другото, та ако някой си купува да побърза преди да са свършили  Wink

# 9
  • Мнения: 170
Въпрос на интуиция. Като бях в болницата, лежах 4 нощи. Бебета бяха в отделна стая , понеже съм раждала секцио. Винаги когато заплачеше, моето дете си го познавах, независимо дали беше нощ или ни деляха 2 врати. Майчински интстинкт.Но всеки има право на избор, разбира се Peace

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 13:59 от milushka

# 10
  • София
  • Мнения: 3 123
за мен пък бебефона е една от най-полезните вещи.
 Имам този http://www.hippoland.net/philips-avent-bebefon-analogue-480 - вече 6 години работи всеки ден и всичко му е наред.
Ползваме го и в нас и на вилата .Ходили сме с приятели на хижа -оставяли сме детето в стаята да спи и с бебефона слизаме в ресторанта .
 Сега братовчедка ми има бебе и искам да и подаря .Чудя се между моят модел и http://www.hippoland.net/media/catalog/product/cache/1/image/9df … e95/3/2/32848.jpg- този има доста повече функции,но пък другият съм го тествала вече толкова време,ще видим.

# 11
  • Мнения: 6 554
аз понеже не съм развила свръхестествени способности, като milushka, които да ми позволят да знам какво се случва през три врати (шегувам се), също намирам за много полезна вещ бебефона. имам на авент, вече повече от три години го ползвам у дома, на вила, в хотели.
angels_zg, според мен и най-простият модел върши работа, важното е батерията му да издържа дълго и да има хубав обхват в голям диаметър.  Peace мисля, че като има нещо, дори и да се вижда детето, майката все ще стане, дори и така, за свое спокойствие да провери със собствените си очи  Grinning

# 12
  • Мнения: 355
Авторката на темата вече си е поръчала бебефон, но да си кажа и аз... с бебефон на Моторола сме и съм повече от доволна, ако не е пуснат телевизора или абсорбатора го чувам буквално как диша, много ми е спокойно, детето спи в спалнята, аз си върша работата или си почивам без да надничам на всеки 5 мин да го проверявам. Нещо явно нямам такива инстинкти, както някой беше писал по-горе Simple Smile Първите 2 дена като го изписаха бяхме без бебефон, постоянно ми се причуваше, че плаче - луда работа, тази джаджа ми е от най-полезните придобивки покрай бебчо.

Общи условия

Активация на акаунт