Няма къде да разхождам бебето си ...

  • 1 304
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 256
Здравейте , имам проблем относно места за разходки на дъщеря ми, която е на 8м.
Живеем от сравнително скоро в района на метростанция Опълченска и Мол София и проблемът ми е ,че нямам никаква идея къде да разхождам бебето си . Наистина няма къде или поне не знам къде се събират майките в този район ,ако има такова място въобще.  Не намирам площадки с майки и деца ,нито озеленено място , което да не е пълно с разни съмнителни хора, които пият или просят.

Ако има някой от този район нека сподели къде разхожда детето си ( в случай ,че е малко) или къде е виждал да се събират майки с малки  дечица!

За момента не виждам друг вариант освен да пътувам с метрото всеки ден за 1-2 спирки , за да я разхождам в Борисовата или Заимов... Наистина съм в затруднение и дано не съм ви отегчила с дългия си пост.  bouquet

# 1
  • UK
  • Мнения: 4 308
Здравей, живея на същото място.  Simple Smile Гадничък си е квартала, така е. Децата ни са на една възраст, време е да се запознаем явно. Simple Smile Площадките - пред 6 блок има нова по инициатива на Лидл - там има бебешка люлка, зад Вис Виталис има още една нова за малко по-големи деца. Зад "Китайската стена", до ул. Одрин има една, има хубави ллки и пясъчник, другите съоръцения са много стари, но са хубави катерушки за по-големи деца, синът ми не спира да се катери там - там има и пункт на детска кухня и в 12 ч е гъмжило, зимата е слънчево. На всички е много ветровито, кварталът си е такъв. Около Руски паметник има още няколко градинки, там рядко съм ходила. Паркчето на Пиротска, при църквата Св. Никола - там ходех всеки ден, когато синът ми беше бебе, кофти свърталище е, но има и много майки с деца. Там не духа, открито е и зимата е слънчево, там четях книги по пейките по цял ден. Малко по-надалече, но на около 30 мин пеша при хубаво време и продължителни разходки е паркът Св, Троица, през уикенда е фраш с народ, през седмицата е ок. Зад 7 блок има нещо като широко циментирано пространство с пясъчник и две люлки, там децата карат колелета. Зад 9 блок до супермаркет Европа има малка площадка с 2 люлки и пързалка. Общо взето това е. Навсякъде е мръсно, пълно със стъкла, фасове и кучешки изпражнения. Това си го знаеш.
Пиши ми на лични, ако искаш да се разберем нещо някъде.

Общи условия

Активация на акаунт