Работата остави и в Ямболската тема се включи 24

  • 95 124
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
И назад е коментирана тая "докторица",не съм чула от никой позитивен отзив за нея.
На ме като ученичка ,заради 2 леко криви кучешки зъба,каза,че трябвало да ми извади 4 зъба,за да се наместили,ненормална работа,та те ще станат като гребен тогава...
Христова без вадене ,със скоби и брекети ги намести.

# 46
  • Мнения: 2 485
И аз имам някакви лоши спомени от нея. Всъщност май не са ме водили при нея, тък като майка ми не е била изобщо доволна от нея, но не знам цялата история, беше мн отдавна и съм била малка.
От др страна имам приятелка, която ходи при нея.

Последна редакция: сб, 16 авг 2014, 09:19 от little afternoon

# 47
  • Мнения: 339
Здравейте дами! Можете ли да ми препоръчате добър майстор в Ямбол за ремонт на баня . Ще съм ви благодарна.

Относно питането за ортодонт - в никакъв случай не препоръчвам д-р Цветкова. Изключителен професионалист ортодонт има в Сливен - д-р Ненчева.

# 48
  • Мнения: 175
Здравейте дами! Можете ли да ми препоръчате добър майстор в Ямбол за ремонт на баня . Ще съм ви благодарна. 

За какъв ремонт става въпрос. Знам един много добър за плочки мазане и такива неща, но не е водопроводчик ако имаш предив такъв.

# 49
  • Мнения: 339
Точно за плочки и мазане ми трябва. ВиК е почти готово.

# 50
  • Мнения: 175
Ами ако искате пишете ми на лични ще взема номера и ще го пратя щом е за плочките Simple Smile

# 51
  • Мнения: 10
Здравейте! Знаете ли къде мога да намеря подноси за храна /масичка за леглото/ в Ямбол? Много ще съм ви благодарен   bouquet

# 52
  • Мнения: 105
здравейте
нахлувам с въпросче  Simple Smile
къде окантват пътеки в ямбол ?

# 53
  • Мнения: 444
здравейте
нахлувам с въпросче  Simple Smile
къде окантват пътеки в ямбол ?
Привет на старата автогара в магазин Ботекс до стълбичките където беше самолета в магазина за килими.Дано съм обяснила добре.Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2 485
Здравейте! Знаете ли къде мога да намеря подноси за храна /масичка за леглото/ в Ямбол? Много ще съм ви благодарен   bouquet
може би в магазините тип Domestico  Rolling Eyes
има такива на Търговска и до Югоагента.

# 55
  • Мнения: 105
Благодаря.  Wink

# 56
  • Мнения: 7
Мами кажете къде да пробия ушите на малката!?

# 57
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Над кафе "Париж",срещу НТС,салон "Линия",мисля се казва,по безболезнен начин с едни щипки,на които има обеци с цветенца,много нежни и леки,при самото пробиване с тях се поставя.

# 58
  • Мнения: 414
Здравейте Ямболски мами Simple Smile .За първи път пиша в темата.Имам момченце на 2г. догодина ни предстои записване в детска градина.Имам въпрос за Цдг Червената шапчица ,тази на адрес Аврен.ул. Аврен която е .Има ли мами на които дечицата им са там?Как е отношението и храната най вече.Като цяло ме интересуват всякакви отзиви и инфо за там Simple Smile
Много ще съм благодарна ако някой ми помогне с информация.
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 59
  • Мнения: 317
Добре дошла feisi,не съм от този квартал,но децата на мои приятелки са посещавали  тази ДГ и са много доволни Peace

Общи условия

Активация на акаунт