Продукти БЕЗ парфюми и аромати

  • 760
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 551
Здравейте, момичета. Търсих подобна тема, но така и не намерих. Реших да Ви споделя моя проблем, предполагам, че има и други момичета с такъв и може да бъде полезна темата. Търся си продукти без парфюми, без аромати. Става ми лошо от мириса на повечето продукти. Имам го този проблем от доста години. Парфюми съм се примирила, че е по-добре да не ползвам. Има няколко който ми харесват, но дори и тях използвам рядко. Проблемът обаче е в друго продукти – кремове, дезодоранти и всичко което се сетите. Преди много често купувах продукти, който мислех, че ми допадат. Докато се прибера вкъщи обаче, вече ми става лошо само като усетя мирисът им. След това купувах всякакви продукти, който си налагах така да се каже да ползвам, мислех, си че може да си въобразявам, че ми е зле и че може да свикна. Става ми зле от най-обикновени продукти. Сега вече имам голям брой продукти, който съм купувала през годините, който не ползвам и просто си стоят. Трудно ми е да намеря такива продукти. Дори не знам какво трябва да търся в състава на продуктите. Пускам темата, защото търся помощ да си намеря продукти без парфюми и без аромати. Или поне да са много слаби. Надявам се и Вие да споделите ако имате такъв проблем с някой продукти.

# 1
  • Мнения: 780
Здравейте, момичета. Търсих подобна тема, но така и не намерих. Реших да Ви споделя моя проблем, предполагам, че има и други момичета с такъв и може да бъде полезна темата. Търся си продукти без парфюми, без аромати. Става ми лошо от мириса на повечето продукти. Имам го този проблем от доста години. Парфюми съм се примирила, че е по-добре да не ползвам. Има няколко който ми харесват, но дори и тях използвам рядко. Проблемът обаче е в друго продукти – кремове, дезодоранти и всичко което се сетите. Преди много често купувах продукти, който мислех, че ми допадат. Докато се прибера вкъщи обаче, вече ми става лошо само като усетя мирисът им. След това купувах всякакви продукти, който си налагах така да се каже да ползвам, мислех, си че може да си въобразявам, че ми е зле и че може да свикна. Става ми зле от най-обикновени продукти. Сега вече имам голям брой продукти, който съм купувала през годините, който не ползвам и просто си стоят. Трудно ми е да намеря такива продукти. Дори не знам какво трябва да търся в състава на продуктите. Пускам темата, защото търся помощ да си намеря продукти без парфюми и без аромати. Или поне да са много слаби. Надявам се и Вие да споделите ако имате такъв проблем с някой продукти.


Мога да Ви препоръчам само това ,което съм използвала на DOVE дезодорант без абсолютно никакъв мириз  Peace
https://www.google.bg/search?q=dove+no+fara&source=lnms& … sol%3B1567%3B2521

# 2
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Кристалът против изпотяване на Балеа от DM. то си е кристален блок.

Трябват ти съставки без мирис  - може би или минерални масла и вода плюс неароматни добавки.

Как понасяш мирисът на храна? Ако е добре, забърквай маски и се мажи с масла.

# 3
  • София
  • Мнения: 38 560
Бяха ми препоръчали една серия на Балеа - шампоан и балсам без аромати.
Някои бебешки продукти са без аромат.

# 4
  • Мнения: 551
Vilqna32 благодаря ти, не го бях видяла този. Ще го пробвам. Дано да не оставя бели петна.

Кристалът против изпотяване на Балеа от DM. то си е кристален блок.

Трябват ти съставки без мирис  - може би или минерални масла и вода плюс неароматни добавки.

Как понасяш мирисът на храна? Ако е добре, забърквай маски и се мажи с масла.

Не знам защо единствено мирисът на парфюм ми действа толкова зле. За маски за лице, за коса гледам да си ги забърквам. Но ми е трудно да си намеря някои продукти като крем за лице, ексфолиант, тоник за почистване и такива. Можеш ли да ми кажеш какво трябва да гледам точно в състава?  Thinking

Бяха ми препоръчали една серия на Балеа - шампоан и балсам без аромати.
Някои бебешки продукти са без аромат.


Не мога да намеря снимка на тази серия, но скоро като отида в ДМ ще попитам. Напоследък взех да търся бебешки продукти и мислех, че повечето от тях ще са без аромат. Изненадах се, защото всъщност тези без аромат не са много. Учудващо е как някой бебешки продукти имат силен аромат...

# 5
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Мицеларна вода за чувствителна кожа е почистване без мирис. Тоникът няма да е нужен.
Виж Sensitive в DM какво има. Вероятно измиващ гел без мирис ще намериш.

Щом забъркваш, маската ти е ясна и на подобен принцип масло за лицето и тялото.
За крем ти трябва вода, но с внимателно дозиране ще минеш без нея.
Ексфолианти без силен мирис - сода бикарбонат, трици /по-силен/, захар и зехтин, сол, кафе /пак ще има/...

Иначе минералната алтернатива е течен парафин най-често. Не е добро даже като споменаване според мен, но...

Общи условия

Активация на акаунт