Кои марки АМ...

  • 1 062
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
ей, рекламата е страшна нещо. Що пък Милумил-а да е за злояди- защото е ужасно сладък ли!

# 16
  • Мнения: 7 113
Пеперудка, ние сме още по-тежък случай..
Аз никога не съм хранила Бояна само с кърма, тъй като в най-добрия случай до 15-ия ден изкарвах по 10- 20 мл. и то не за всяко хранене.
Първо бяхме на Фризолак- 1 - запек, тогава беше съвсем малка, нямаше сила да се напъва, не акаше повече от 24 часа и правехме клизма, изпражненията бяха ужасно корави. Използвах само 1 кутия. После минахме на Нутрилон 1 - същата работа Sad Пак само една кутия....Сега осъзнавам, че трябваше да си останем на Нутрилон...
После по препоръка на педиатъра - на Аптамил 1 - то било супер, оправяло запек, колики, напълнявало се постепенно, а не бързо Joy и т.н. обаче тц. ..в началото го ядеше, не бих казала че запека се оправи, купихме Дуфалак - за запека. Но Аптамила спря да го яде, т.е. на всяко хранене изяждаше половината и край... След този "отказ" сменихме с Хумана 1. В началото беше супер, много и се наслаждаваше, но започна да повръща от нея - на фонтан.
Сега сме на Нутрилон 1+ Нутрилон Омнео 1 и нямаме нито запек, нито се уригваме толкова много, мисля че и коликите понамаляха Simple Smile

# 17
  • Мнения: 27 524
ей, рекламата е страшна нещо. Що пък Милумил-а да е за злояди- защото е ужасно сладък ли!

За злояди е,малко по-хранителен е и не е ужасно сладък,а е по-сладък от другите и има дъх на ванилия.

# 18
  • Мнения: 27 524
Ние сме на Фризолак от раждането.Във втори месец опитах да го сменя с Аптамил,но се подриска.Така ми се иска да го сменя с по-хубаво мляко,но се страхувам от реакция-и аз не знам каква.

Подриска ли се или акото му стана меко и кашкаво?Защото от Аптамил акото става като от кърма - меко,даже течно,което е нормално и е добре за бебетата.

# 19
  • Мнения: 968
Опитах днес и Милумил! И него не иска...вече не знам! Sad Да давам първо адаптето и после кърмата ли...голямо ужас просто Sad

# 20
  • Мнения: 27 524
Първо кърмата,разбира се!!!

# 21
  • Мнения: 968
Първо кърмата,разбира се!!!
Е хубаво , но после не иска никакво АМ...изяжда 50 до 75 мл кърма (толкова имам) и после не иска адаптето. Когато дам първо АМ си го изяжда (днес пробвах). Вредно ли е?

# 22
  • Мнения: 27 524
Ни най-малко не е вредно.Аз от гледна точка,че ако се наяде първо с адаптето,после може да ти остане от кърмата и да трябва да я хвърлиш...Но щом не иска пък след кърмата АМ....знам ли.А ако ги смесиш?

# 23
  • Мнения: 5 299
Ами ще сложа щом се налага  Grinning, ама не успях да се стърпя този път, то аман вече с даването на това кисело мляко на невръстни бебета   Crossing Arms

Четете, бе, хора:
НАЙ-ЧЕСТО ОБСЪЖДАНИТЕ ТЕМИ ВЪВ ФОРУМА

Модовете закакво си играят да заковават теми, като никой не си прави труда да прочете !
Заковани са на първа страница, с големи букви, ще Ви избодат очите !


Нищо лично иначе Heart Eyes

# 24
  • Ruse
  • Мнения: 390
Здравей пеперудке сори че сега чак ти отговарям.Открихме Омниото по препоръка на един Частен педиатър.Преди това моята злоядка Пиеше НАН 1,после Миломил понеже беше на 40 дена а ядеше само по 60 грама а Милоомила бил за злояди ама тя не го хареса.После й дадох Нестожен,който е още по сладък -и него нехареса,после Аптамил-резолтатът беше Sickи накрая й взех Омнио 1 И взе да си го хапва повече.Сега хпва по около 140 грама мляко на хранене.Малко е по-скъпо млякото но е много добро.Когато я пробвах с ново мляко й правех само едно хранене и ако не го хареса продължавах със старото мляко.Надявам се да съм ти била полезна

# 25
  • Мнения: 968
Reni4ka, Омниото сладко ли е, мазно ли е? Вече си мисля, че моята щерка не харесва сладки и мазни млека, знам ли  newsm78

# 26
  • Ruse
  • Мнения: 390
пеперудке Омниото не е сладко ,ако питаш мен е доста гадно и има мириз на чорапи  Laughingама бебетата са със странен вкус.И моята мацка нехаресва сладките неща даже плодови пюрета нехаресва,предпочита морков и картоф Sick

# 27
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
ние сме на Милумил,Емо много го папка

# 28
  • Мнения: 379
първо го храних с омнио ядеше го с удоволствие,после се появи алергията и го храних с NAN XA не искаше, след това Фризопеп изобщо не го искаше, сега сме с прегомин най-сетне отцелихме newsm44

Общи условия

Активация на акаунт