Къде в Бургас? (41)

  • 63 199
  • 727
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 234
Добър учител по английски да препоръчате.

Здравейте,

Аз съм много доволна от моята учителка по английски език - младо момиче, обръща ми персонално внимание, има си методика разработена за изучаване на материала. Ако проявявате интерес ще Ви изпратя контакти на лично съобщение.

# 391
  • Бургас
  • Мнения: 96
Също ме интересува да ми препоръчате някой зъболекар, пак за детето.
[/quote]

Аз водя моите при Боряна Запрянова в клиниката срещу Космос.Много е внимателна и винаги си тръгват от кабинета усмихнати.
Тя основно работи само с деца и е страшно мила и обяснителна.

# 392
  • Бургас
  • Мнения: 96
Добър учител по английски да препоръчате.

Здравейте,

Аз съм много доволна от моята учителка по английски език - младо момиче, обръща ми персонално внимание, има си методика разработена за изучаване на материала. Ако проявявате интерес ще Ви изпратя контакти на лично съобщение.
Може ли на лични да ми напише цените на уроците,както и къде се намира и може ли подготвя за изпити за сертификат?

# 393
  • Мнения: 6 088
Здравейте!

Ориентирайте ме къде мога да намеря апарат за кръвно с детски размер на маншона. От 4м. ме лъжат на две места, че ще доставят, но явно няма да стане. Това са дрогерията на ул. "Цар Симеон" и един магазин за медицински уреди в пресечката на ул. "Цар Симеон", която минава покрай Математическата гимназия. Не знам къде другаде да търся.

Търся и параван за детска стая /дължината в разгърнат вид да е не повече от 2 м./. Някой може ли да ме насочи към магазин където се продават.

# 394
  • Мнения: 9 652
Здравейте!

Ще ме посъветвате ли къде в Бургас има добър ключар?
Налага се някой спешно да дойде и да ми смени патрона на входната врата.  ooooh! /не е за разправяне просто/
Също така ме интересува някаква ориентировъчна цена за услугата? Бих искала да знам горе-долу колко ще излезе преди да звънна, защото и с парите не съм цъфнала!  Tired

п.с. текущия патрон е нещо такова. Първата снимка.

И последно - ако някой от вас разбира, би ли ми казал, защо на горепосочения линк цената на патрон е 50 лв, а тук 20 лв. Как да разбера, че майстора не ми пробутва нещо по-скъпо?

Извинете ме, но наистина съм ядосана, че се налага да се занимавам и с това, когато съм зле с парите!

# 395
  • Мнения: 328
 Ice Queen
за мен най добър е ключаря на улица Кирил и Методи срещу барче газарче
от друг ключар този под краставицата знам  че посещение струва 32 лв

# 396
  • Мнения: 9 652
Мерси за информацията, Силве!   bouquet

# 397
  • Бургас
  • Мнения: 620
Момичета големи реклами на на мол Галерия за черния петък 50-70 процента намаление...
Хм мисля че ще пуснат 15-20 най много


 Peace

# 398
  • Мнения: 2 838
В Мол Галерия всеки магазин решава дали да участва в Черния петък и с колко процента. В друга тема прочетох за ХиМ, че тяхната отстъпка ще е 20%, но при покупка за 80 лв и повече. Според мен няма да има кой знае какви намаление, а по скоро ще са изкуствено намалени нещата.

# 399
  • Бургас
  • Мнения: 620
А днес пише че ще има черен петък в Плаза




 Peace

# 400
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Видяхме им ги "черните петъци" миналата година..само дето се разкарваха хората, поне ги плюха във фейса после.

# 401
  • Мнения: 1 030
Откъде да купя хубави връзки за кецове? Трябва да са по-дълги, защото кецовете са високи.

# 402
  • Бургас
  • Мнения: 641
Откъде да купя хубави връзки за кецове? Трябва да са по-дълги, защото кецовете са високи.

Магазинчетата до у-ще Кирил и Методий, има голямо рознообразие от форми,дължини и цветове

# 403
  • Мнения: 784
Е все пак някой ходи ли до Плаза днес? Имаше ли нещо намалено?

# 404
  • Мнения: 35
И аз за това влизам да питам, но не се ли отнася за Галерията, не за Плаза?  Peace

Общи условия

Активация на акаунт