Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 27

  • 52 068
  • 813
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 6 769
Здравейте, и се извинявам ако вече някой е задал същия въпрос като мен. На 3.10 ми дойде,а на 17 срещу 18.10 правихме секс без да се пазим и мъжа ми свърши в мен, а цикъла ми е на 30-31дни...та има ли шанс да съм забременяла. Имам дете на 1г и 4м и когато забременях с нея акта беше 2дни преди да ми дойде, тогава имах болки в корема като при цикъл и този бежав секрет който се отделя при вгнездяването, а сега имам леки болки но не постоянни като преди,но няма секрет...
Благодаря за вниманието
Има шанс да си забременяла, но дали това се е случило, няма как да знаем. Това, че нямаш болки и секрет нищо не значи и аз не съм имала като забременях. Пожелавам ти да е това, което искаш

# 496
  • Мнения: 1 232
На мен ми се случи да имам болки като при цикъл когато се оказа, че съм Б. Едно към едно ми бяха болките в началото. Нормално е. Успех!

# 497
  • Мнения: 15
Определено не искам да съм Б. Много е хубво, но ако мъжа помага, а не някоя баба...и ако не беше такава малка разлика между двете деца. Стискайте палци да не съм хванала

# 498
  • Мнения: 11 855
.....правихме секс без да се пазим и мъжа ми свърши в мен.....

........Стискайте палци да не съм хванала

Ти не се пази, а пък ние ще ти стискаме палци  ooooh!

# 499
  • Мнения: 33
Добре още един глупав въпрос изследванията са ми тук а цитонамазката при АГ-то ли е понеже от лабораторията ми казаха да питам АГ-то?

Има два варианта, резултатите от цитонамазката още да не са готови, защото отнема повече време това изследване, поне беше така в лабораторията, където аз пусках. Втори вариант е, резултатите да отидат направо при АГ-то ти. Аз като бях бременна всички резултати отиваха директно при лекарката, ако исках, от лабораторията ми даваха код да ги видя в интернет. След като са ти казали да питаш АГ-то, питай я. Сама разбираш, че няма как ние да знаем къде са твоите резултати  Peace
Изследванията от цитонамазката отнемат повече време. Нормално е да не са готови заедно с другите. При АГ-то ти са. Моя така ми ги прави.

# 500
  • Плевен
  • Мнения: 144
Добре още един глупав въпрос изследванията са ми тук а цитонамазката при АГ-то ли е понеже от лабораторията ми казаха да питам АГ-то?

Има два варианта, резултатите от цитонамазката още да не са готови, защото отнема повече време това изследване, поне беше така в лабораторията, където аз пусках. Втори вариант е, резултатите да отидат направо при АГ-то ти. Аз като бях бременна всички резултати отиваха директно при лекарката, ако исках, от лабораторията ми даваха код да ги видя в интернет. След като са ти казали да питаш АГ-то, питай я. Сама разбираш, че няма как ние да знаем къде са твоите резултати  Peace
Изследванията от цитонамазката отнемат повече време. Нормално е да не са готови заедно с другите. При АГ-то ти са. Моя така ми ги прави.

Благодаря и аз така си мисля, че са при него Simple Smile

# 501
  • Мнения: 15
Mibobo
Аз да се пазя?! Ние сме семейство, имаме дете на 1г и 4м, случват се такива неща, от удоволствие да не го извади. Ти надали също си перфектна в това отношение. Няма жена , която да не е попадала в такава ситуация, поне веднъж. Не съм тук за да рогая хората тук. И МОЛЯ АКО НЯКОЙ ДРУГ МИСЛИ ДА СЕ ЗАЯЖДА С МЕН ДА НЕ СИ ПРАВИ ТРУДА! Не съм тук за да търся злоба, заяждане и поучаване,а за съвет/мнение. Ако нямате съвет към моя случай не ми пишете..

# 502
  • Мнения: 11 855
Не, не съм перфектна и нямам такива претенции Stop

Но се предполага, че когато си достатъчно отговорен и нямаш намерение да имаш друго дете вземаш съответните мерки - противозачатъчни, спирала, презерватив. Като не можеш да разчиташ на мъжът си да те пази, погрижи се ти има и спешна контрацепция за такива изтървани случаи.
И не аз не съм попадала в такава ситуация и няма да ми се случи такова нещо защото, не мога да си позволя да си играя с такива неща ако не мога да си понеса последствията. Но, дори и да ми се случи, няма да питам във форум има ли шанс да съм забременяла защото съм наясно, че тук няма врачки. И не злоба няма от моя страна, но да може би съм груба (без обаче да съм наругала никого мисля  Peace) защото подобни въпроси (Аз бременна ли съм според вас?) са на всяка втора страница. Първо никой тук не може да отговори на този въпрос, второ това е тема за въпроси на вече бременни момичета, ето ти тема за въпроси като твоите http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=804598.0;topicrefid=19

...........Ако нямате съвет към моя случай не ми пишете..

ти не искаш съвет   33uu

# 503
  • Мнения: 161
оххх леко се обърках....дали ще ми стигне болничния...смятам смятам и запецвам  Laughing
180 дни ли беше? и 45,който се полагат преди термина..
в болничен съм от 18.08.14 ,термина ми е 28.02.15 ..
дали има някакъв калкулатор из нета и за това  ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green или някоя мама математичка  #Crazy Joy

# 504
  • Мнения: 11 855
Да 180 са и после още 45 преди термин, за калкулатор не знам не съм срещала  Laughing

Не съм голяма математичка, но по груби сметки мисля, че ще ти стигне  Peace . 45 дневния ще го вземеш към средата на Януари, а преди това имаш 5 месеца които са 150 дена

# 505
  • Мнения: 15
mibobo
да, определено беше груба. и търся мнение по въпроса ми...а не подобно държание, но както и да е.
не съм от хората който се заяждат с всеки който е задал въпрос който не ми харесва...

# 506
  • Мнения: 222
оххх леко се обърках....дали ще ми стигне болничния...смятам смятам и запецвам  Laughing
180 дни ли беше? и 45,който се полагат преди термина..
в болничен съм от 18.08.14 ,термина ми е 28.02.15 ..
дали има някакъв калкулатор из нета и за това  ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green или някоя мама математичка  #Crazy Joy
Ето в тази тема има доста добре запознати с тези въпроси мами,така че ако искаш си задай въпроса там,за да ти помогнат и да ти обяснят как се смята.  Peace  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=804418.0;topicrefid=4

# 507
  • София
  • Мнения: 6 259
Определено не искам да съм Б. Много е хубво, но ако мъжа помага, а не някоя баба...и ако не беше такава малка разлика между двете деца. Стискайте палци да не съм хванала
Според мен разликата за децата ще е чудна, но всеки сам си решава.
На въпроса ти, вероятност има, със сигурност ще знаеш на датата на цикъла.

# 508
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 037
Малко off topic, напомня ми за моя позната с детенце на година, забременя пак, защото -  "Аз мислех, че мъжа ми ме пази"..., това контрацептивите са за маймуните явно! Сега си ги гледа и двете  де,но според нея мъжа и е виновен, направил и второ дете, за да я "върже".

# 509
  • Мнения: 1 232
Не искам да се заяждам и аз, но все си мислех че тази тема е за бременни, които имат въпроси свързани с бременоста, не дали са бременни или не. И най-вече за тези, които ИСКАТ да са Б и се притесняват я от болки, я от болежки други всякакви. Малко тъпо да четем тинейджъри тук и такива, които не искат да са Б. Развалят темата според мен Sad

Общи условия

Активация на акаунт