Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 27

  • 52 079
  • 813
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 471
момичета мога ли по време на бременност да си направя изследвания за туберкулоза ?

# 481
  • Мнения: 960
то изследвания можеш да си правиш спокойно ,но нямаш ли имунизация  ай нали ти правят изследвания докато си бремена там ще се  да се види

# 482
  • Мнения: 471
то изследвания можеш да си правиш спокойно ,но нямаш ли имунизация  ай нали ти правят изследвания докато си бремена там ще се  да се види

да и аз това се замислих ..  Rolling Eyes нещо съм се притеснила

# 483
  • Мнения: 75
Здравейте,в 18 г.с. съм и на прегледа преди няколко дни ми казаха,че имам контракции,но аз не усещам нищо. Главичката на бебето била ниско долу,но шийката на матката е добре. Много се притесних.Има ли някой с подобни проблеми?

# 484
  • Мнения: 354
Здравейте,в 18 г.с. съм и на прегледа преди няколко дни ми казаха,че имам контракции,но аз не усещам нищо. Главичката на бебето била ниско долу,но шийката на матката е добре. Много се притесних.Има ли някой с подобни проблеми?
Най-много да ти изпишат нош-па и нещо с магнезий... спокойно, щом са ти казали, че всичко е наред.
П.П.: И мнооого почивка и бездействие. Simple Smile

# 485
  • Мнения: 75
Благодаря,нош па пия от днес,но това,че главичката на бебето е ниско долу ми звучи много страшно!

# 486
  • Мнения: 79
Здравейте и от мен   bouquet
Аз от вчера съм с 3 положителни теста. С бледа чертичка, предполагам защото е малко закъснението - 3-4 дена. Прочетох доста из темата защото имам ПМС болки и се притеснявам, не са силни но имам чувството, че ще ми дойде всеки момент. Виждам че много от Вас са ги имали и все пак се плаша. Имам бодежи в слабините и пъпа.Чувствам си главата много странно, като тресната съм. Леле от сега се оплаквам...... По интернет калкулаторите излиза, че съм в 5г.с. Но иначе се кефя много  Joy

# 487
  • Мнения: 161
Здравейте и от мен   bouquet
Аз от вчера съм с 3 положителни теста. С бледа чертичка, предполагам защото е малко закъснението - 3-4 дена. Прочетох доста из темата защото имам ПМС болки и се притеснявам, не са силни но имам чувството, че ще ми дойде всеки момент. Виждам че много от Вас са ги имали и все пак се плаша. Имам бодежи в слабините и пъпа.Чувствам си главата много странно, като тресната съм. Леле от сега се оплаквам...... По интернет калкулаторите излиза, че съм в 5г.с. Но иначе се кефя много  Joy

честито бебче Simple Smile след 10тина дни иди на преглед,а за сега за бодежите пии Нош-па Simple Smile

# 488
  • София
  • Мнения: 6 263
И пий фолиева киселина. И честито! Simple Smile

# 489
  • Мнения: 79
Благодаря за съветите милички. Тези болки много ме тревожи продължава да си ме насвива кръста и отпред яйчниците дано спре, не че е кой знае колко силна, но пък като знам че съм бременна и усещам все едно сега ще ми дойде се плаша жестоко. На някоя от вас случвало ли и се да и пари на лицето през начална бременност?  Hug

# 490
  • Мнения: 3
Здравейте,
вчера с приятелят ми се сборичкахме в леглото и така се случи, че той си вкара пениса 2-3 пъти в мен без презерватив. Не съм в овулация и трябва да ми дойде след 3-4 дена. Според вас има ли за какво да се притеснявам?  newsm78 Моля само за адекватни коментари. Благодаря предварително!  Rolling Eyes Embarassed

# 491
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Здравейте,
вчера с приятелят ми се сборичкахме в леглото и така се случи, че той си вкара пениса 2-3 пъти в мен без презерватив. Не съм в овулация и трябва да ми дойде след 3-4 дена. Според вас има ли за какво да се притеснявам?  newsm78 Моля само за адекватни коментари. Благодаря предварително!  Rolling Eyes Embarassed

Слабовероятно да си забременяла, ако това ти е "притеснението".

# 492
  • Мнения: 354
Здравейте,
вчера с приятелят ми се сборичкахме в леглото и така се случи, че той си вкара пениса 2-3 пъти в мен без презерватив. Не съм в овулация и трябва да ми дойде след 3-4 дена. Според вас има ли за какво да се притеснявам?  newsm78 Моля само за адекватни коментари. Благодаря предварително!  Rolling Eyes Embarassed
Спокойно, опасност няма... и сто пъти да свърши в теб, няма документиран случай в историята на човечеството за мъж забременял от мъж.

# 493
  • Мнения: 15
Здравейте, и се извинявам ако вече някой е задал същия въпрос като мен. На 3.10 ми дойде,а на 17 срещу 18.10 правихме секс без да се пазим и мъжа ми свърши в мен, а цикъла ми е на 30-31дни...та има ли шанс да съм забременяла. Имам дете на 1г и 4м и когато забременях с нея акта беше 2дни преди да ми дойде, тогава имах болки в корема като при цикъл и този бежав секрет който се отделя при вгнездяването, а сега имам леки болки но не постоянни като преди,но няма секрет...
Благодаря за вниманието

# 494
  • Мнения: 8 163
Здравейте,
вчера с приятелят ми се сборичкахме в леглото и така се случи, че той си вкара пениса 2-3 пъти в мен без презерватив. Не съм в овулация и трябва да ми дойде след 3-4 дена. Според вас има ли за какво да се притеснявам?  newsm78 Моля само за адекватни коментари. Благодаря предварително!  Rolling Eyes Embarassed
Спокойно, опасност няма... и сто пъти да свърши в теб, няма документиран случай в историята на човечеството за мъж забременял от мъж.

 Joy  Joy  Joy Ох, ще се пръсна просто!  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт