Съпруга ми отказва секс-занимава се с йога,нормално ли е това

  • 16 628
  • 97
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8
Аз имах подобен случай с моя съпруг, вече бивш не случайно. Вие пак се гушкате и си говорите, чакай да излети още по-високо в космоса с духовното си израстване и целувките ще му се видят твърде ниски и човешки страсти. Моя изведнъж беше решил, че секса е само за правене на деца и практикуването му е мръсно и долно. Стигахме до интимност максимум един път месечно (скучно, набързо, мисионерската и на тъмно) и след всеки път ме караше да се чувствам виновна и мръсна, че съм го принизила до моето ниво. Аз отказах да си намеря любовник, това е против моите собствени принципи и въпреки че се обичахме и разбирахме в другите неща - ден след ден и аз охладнях и се разделихме. Няма как да продължите напред ако не сте в един кораб. Затова съм съгласна с другите коментари, че или и ти се отказваш от секса и заживявате щастливо като брат и сестра, или се разделяте. По средата няма да издържиш дълго вярвай ми. Желая ти успех и нека стане това, което е най-добре за теб. Ако не можеш да решиш какво да правиш сега - дай си време.

# 76
  • Мнения: 9 689
Криза на средната възраст ли се казваше това?

# 77
  • Мнения: 8 804
Не, нещо много по-лошо.

# 78
# 79
# 80
  • Мнения: 8 804
Днес четох в една тема как една жена, занимаваща се с медитация, описва какво вижда, без да се усети, че вече потъва и кой знае дали ще може да изплува повече. Ама като си навие някой на пръста.... ooooh!

# 81
  • Мнения: 9 689
Не сте ли чели 'Скитникът между звездите' на Джек Лондон?

# 82
  • Мнения: 6 365
Днес четох в една тема как една жена, занимаваща се с медитация, описва какво вижда, без да се усети, че вече потъва и кой знае дали ще може да изплува повече. Ама като си навие някой на пръста.... ooooh!

Къде е тая тема?

Да, човек може да си изпържи яко съзнанието и нищо да не може да го измъкне.

Малко са хората, които могат да се "съберат" сами, без качествен инструктаж от опитен човек, който е минал през същите състояния.

# 83
  • Мнения: 8 804
Днес четох в една тема как една жена, занимаваща се с медитация, описва какво вижда, без да се усети, че вече потъва и кой знае дали ще може да изплува повече. Ама като си навие някой на пръста.... ooooh!

Къде е тая тема?

Да, човек може да си изпържи яко съзнанието и нищо да не може да го измъкне.

Малко са хората, които могат да се "съберат" сами, без качествен инструктаж от опитен човек, който е минал през същите състояния.
Тук, в алтернативния. Разправят се за медитацията и духовните практики.

# 84
  • Мнения: 5 234
Шокирана съм - не знаех за йога, която отива в такива крайности - отказ от секс.

# 85
  • Мнения: 1 040
Времето за никого не е спряло и знаеш ли колко бързо лети...
Пък и то е хубаво, че човек е станал  на 43, после на 53 и т.н.,
че някои хора не доживяват да станат на толкоз.

# 86
  • Мнения: 6 365
Шокирана съм - не знаех за йога, която отива в такива крайности - отказ от секс.

Това не е крайност, това е крайъгълен камък на йога, нарича се Брахмачария.

# 87
  • Мнения: 42
Няма да издържиш дълго.  Sad То не е само до единия секс, ами до усещането, че не ти се обръща внимание и не си желана. А постоянни откази се натрупват.

ПП. Казала е, че е добре запазена, защото иначе някой веднага би казал, че сигурно се е запуснала и затова не я огрява.
Така е. Имах предвид, че не съм някоя трътка смърдяща на манджа, трушия и пот с торбички под очите. На 28 и аз мислех 43 годишните за"лелки".

# 88
  • Мнения: 42
Шокирана съм - не знаех за йога, която отива в такива крайности - отказ от секс.

Това не е крайност, това е крайъгълен камък на йога, нарича се Брахмачария.
Но не е за всички, нали така? Само най просветените, до колкото знам. Да ти кажа, надявам се да разбере, че това не е за него, макар, че здраво се е вкопчил.

# 89
  • Мнения: 8 804
Какво значи просветен? Това не е като при нас тук, който работил най-дълго някъде и научил най-много неща, той се води за добър и напреднал в работата. В духовните практики не е така, може да си още новак, а да си макс просветен. То става ако ти иде отвътре. Някои драпат дълго и нищо не постигат, други много бързо стават  "просветени". Щом се е вкопчил, значи вижда нещо и няма да се откаже за нищо на света. По-добрата възможност е да не прави нищо, но по характер да е упорит като магаре и непременно иска и той да "види". Laughing Внимавай да не посегне към стимулатни. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт