Интериорен стил по аматьорски - 25

  • 81 934
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 23 670
 Tired Нещо не ме кефи идеята. Значи виждам два варианта - или стои с грозни покривала или аз съм примък-отмък всеки път. И двата са.... Sick

# 481
  • Мнения: 2 140
Момичета, някой знае ли кой/ как се прави това - https://www.google.bg/search?q=%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0 … ;bih=657#imgdii=_

И да се похваля с вчерашните покупки от Икеа - може мебели да нямам, но пък имам лампи за кухнята, за над масата за хранене и един лампион за над дивана, купих и онзи килим от телешка кожа, който преди показвах, както и от малките килимчета от овча кожа, което мисля да плесна върху някой стол. Имам и пердета за спалнята, за дрешника, за кухнята и за дневната и още кърпи за банята, за спалнята няколко комплекта чершафи и едно покривало, за масата салфетки и пръстени към тях, покривка, сервиз з хранене за 12 души, оранжерия, вази, рамки за снимки, въобще голям пазар направих, много съм доволна, защото всичко ще ми е много полезно. Харесах много ето тези възглавници - http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=3641 - на живо са много хубави и сега съжалявам, че не ги купих, та ако някой ходи и има желание да купи две за мен ще е супер. Чудя се и за тази карта - http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=29643 за над дивана

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 23 670
За дървената пергола ли питаш? Трябва ти дърводелец. Елементарно е.

# 483
  • Мнения: 2 140
Питах за конкретен човек/фирма, отзиви, ако някой е ползвал/правил. На няколко места - фирми за мебели по поръчка разпитвах, но не правят.  Peace

# 484
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Съпружка, английският сайт е made.com, аз ще поръчвам един диван от там другата седмица. Моята приятелка в момента е в чужбина и не мога да я питам колко е струвала доставката, другата седмица ще мога да кажа.

Честити покупки от Икеа, скоро и на мен ми предстоят подобни, засега само съм ги набелязала.

Последна редакция: нд, 21 сеп 2014, 17:12 от gadamer

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 23 670
Питах за конкретен човек/фирма, отзиви, ако някой е ползвал/правил. На няколко места - фирми за мебели по поръчка разпитвах, но не правят.  Peace
Трябва по места, аз не мога да съм ти полезна.

# 486
  • София
  • Мнения: 226
Аз поръчвах от made.com два пъти за една приятелка. Първо има доставка там, която я пише като пазаруваш. После според превозвача -например Габко, 2.20 на килограм. И това е.

# 487
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 781
Да се призная не съм виждала покрити тук. Днес бяхме на годти на приятели, имат дървена гарнитура навън, нищо не прибират. Казаха почиствали възглавниците, а като отида все са чисти.

Аз имам огромни дъбове, исках такава гарнитура, но....а и поливната система работи всеки божи ден. Нямат отделни помещения, освен да ги внасят в гаража. А и барака за инструменти нямат.

# 488
  • Мнения: 4 290
 И аз покривала съм виждала само на барбекюта. Маси и столоже си седат от вън, за зимен период се прибират възглавниците само.

Майка ми в бг. прибират всички дворни мебели(ратан) под един навес и ги покриват, на пролет ги изваждат, възглавници се прибират само ако има прогноза да вали, иначе не. Като се скапят ще си купи нови и това е. Хамалогията е 2 пъти в годината - зима и пролет, не ми се струва много.

# 489
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 781
Те ТВ-та стоят навън, камо ли мебелите да си прибират

# 490
  • Мнения: 13 768

Картата е грешна. Ако толкова искаш карта зад дивана, потърси някоя с по-верни пропорции поне Peace

Отивам назад да ви прочета.

# 491
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 781
За дървената пергола ли питаш? Трябва ти дърводелец. Елементарно е.
и без дърводелец става....има много инфо в нета и е елементарна работата.

# 492
  • Мнения: 481
...........Картата е грешна.........
А, що грешна  Thinking?

# 493
  • Пловдив
  • Мнения: 23 670
...........Картата е грешна.........
А, що грешна  Thinking?
Защото е цилиндрично разгъване на земната повърхност, известно като меркаторова проекция. Прави Гренландия да изглежда по-голяма от Австралия, което в действителност не е така.

# 494
  • Мнения: 481
Ааа, да, видях, ясно.

Общи условия

Активация на акаунт