Ресторант в София подходящ за рожден ден?

  • 5 071
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте!Скоро имам рожден ден и се чудя къде да го празнувам. Ако можете споделете някое любимо ваше място.

# 1
  • Мнения: 93
Колко хора ще сте?

При 20 на повечето места ще ти позволят да си внесеш алкохола.

Ако ти е такъв случая, определено препоръчвам "Ниагарата" в Дружба.

# 2
  • Мнения: 5
Shte sme okolo 20 ,no Niagarata mi e dooosta dalech.Inache e mnogo dobra ideq! Misleh si za neshto po centralno ili kam Razsadnika. Nqkoi chuval li e i ima li vpechetleniq ot Starata kashta v Reduta?

# 3
  • Мнения: 93
Shte sme okolo 20 ,no Niagarata mi e dooosta dalech.Inache e mnogo dobra ideq! Misleh si za neshto po centralno ili kam Razsadnika. Nqkoi chuval li e i ima li vpechetleniq ot Starata kashta v Reduta?

Там обядвах редовно, но колегите не я харесват много, та поразредихме.
Собственикът е мераклия определено, но в борбата за ниски цени допуска компромиси, които не всички приемат.

# 4
  • Мнения: 85
Tabiet при бившата Орбита

# 5
  • Мнения: 1
Привет активни момичета!Днес е неделя -ще купонясвате ли?Или отмаряте след купон.Каквото и да правите пожелавам чудесно да ви се получи.Аз  ще ви бъда много благодарна ако споделите и препоръчате заведения с жива музика без чалга и народна музика за празнуване на рожден ден.Снощи обиколихме пиано бар Синатра,Библиотеката и някакъв рок клуб ,но не са моето място. Ако се намират в центъра и към източната част на града още по добре. Купона ще е на 25 октомври така че ще разчитам на вашата помощ.Чудесен усмихнат ден!!!!

Общи условия

Активация на акаунт