Ice bucket challenge/какво е вашето мнение?

  • 10 630
  • 174
  •   1
Отговори
# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472
Esmee, много ми хареса идеята ти  Peace И аз бих се включила със сигурност и не само с мъже, но и с жени  Wink

# 166
  • Мнения: 10 885
Джон Бороуман го е правил това. След представленията в някакъв мюзикъл беше в Лондон преди няколко години по Коледа, не отказваше автограф на никого, но за снимка искаше 20 или 50 паунда и после ги дари на някаква кауза, ама не помня каква беше.

# 167
  • SF
  • Мнения: 21 172
Наистина би могло да има огромен ефект, но едва ли някой от наистина големите знаменитости би го направил. Жалко. Иначе и аз за няколко секси мъже се редя на опашката. Колко са му 10 евро?!

Защо??? Аз пък вярвам, че много известни биха се навили с удоволствие.
Тук не става въпрос знаменитостта да е от световна величина. Аз бих се снимала и с Бербатов (не защото съм фен на Монако), и с фолкпевицата Десислава, въпреки че не знам нито една нейна песен. Идеята е да дам едни 10 лева (или 5, или 3), които ще стигнат до "Деца, страдащи от... (нещо)"
За мен това е по-лесният, по-забавният и по-сигурният начин, ако щете, за събиране на средства, отколкото да посочат една банкова сметка и да призоват утре всички да преведат по 1 лев. Казват ти го, чуваш го, впечатляваш се, решаваш, че ако ти остане време непременно ще отидеш, и после забравяш.
Иначе на място - среща, щрак-щрак, 5 лева, смартфон, инстаграм, фейсбук, лайквания, браво, евала, много си готин, къде е това?, искам и аз така!!......

# 168
  • Мнения: 1 571
Наистина би могло да има огромен ефект, но едва ли някой от наистина големите знаменитости би го направил. Жалко. Иначе и аз за няколко секси мъже се редя на опашката. Колко са му 10 евро?!

Защо??? Аз пък вярвам, че много известни биха се навили с удоволствие.
Тук не става въпрос знаменитостта да е от световна величина. Аз бих се снимала и с Бербатов (не защото съм фен на Монако), и с фолкпевицата Десислава, въпреки че не знам нито една нейна песен. Идеята е да дам едни 10 лева (или 5, или 3), които ще стигнат до "Деца, страдащи от... (нещо)"
За мен това е по-лесният, по-забавният и по-сигурният начин, ако щете, за събиране на средства, отколкото да посочат една банкова сметка и да призоват утре всички да преведат по 1 лев. Казват ти го, чуваш го, впечатляваш се, решаваш, че ако ти остане време непременно ще отидеш, и после забравяш.
Иначе на място - среща, щрак-щрак, 5 лева, смартфон, инстаграм, фейсбук, лайквания, браво, евала, много си готин, къде е това?, искам и аз така!!......
Прекрасна идея!   bouquet

# 169
  • SF
  • Мнения: 21 172
Ми хайде де! Да предприемем кампания?
Как се прави това? Бих се включила.
Не съм от страната на известните, обаче. Но бих повлякла крак със селфитата с известен.

# 170
  • Мнения: 63
И какво мислите, вече всички болни от ASL оздравяха ли? Тази тема за Ice bucket challenge беше като балон, за съжаление...

# 171
  • Мнения: 334
 Мнението ми е, че това е една простотия и лиготия, в която се включват хора, които въобще не знаят за какво става въпрос, и защо го правят, и тази инициатива се превръща в сеир и е несериозна.

# 172
  • Мнения: 4 418
айс бъкет и харлем шейк в едно видео  Party някъде го чух скоро, ама не съм гледал подобно

# 173
  • Мнения: 3 898
Заливането с вода - много противна история.
 
Добри замисли, ама отдавна е евтина реклама. И нали казват нямало лоша такава....

Още едно място да си покажат мускулите или да оригиналничат. После снимките у фейса, фенките цъкат в несвяст и така. Тъпо, тъпо.

Като искат да дадат пари и да бъде на принципа "предай нататък" биха могли да го правят и без идиотии. Откровено казано не виждам пък и да е смешно.

# 174
  • SF
  • Мнения: 21 172
На мен пък ми хареса да видя ВиАйПитата да правят нещо "чалнато".
Аз не го наричам идиотско. Що да не се случват такива неща? Защо да не ги показват в новините? Само земетресения и цигани, които не са си платили тока ли да гледаме???

Общи условия

Активация на акаунт