Сполучливи имитации на маркови парфюми - 5

  • 135 445
  • 730
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 338
Най-сетне успях да отида до Парадайса да видя магазина на Джодекс и да душна имитациите.

Бях сутринта към 10'30ч., но изчаках да мине повече време, за да споделя отзивите си.

Пробвах Sahara Noir, Jasmin Rouge и Тосканската кожа- всички, както се досещате на Том Форд.

Пръснати на двете ми китки и на едната сгъвка на ръката ми, след поне 5-6 пъти миене на ръцете, всички миришат все още и то отчетливо. А първите два часа беше такова носене на аромати, че направо се опияних.

Най-много ми хареса Тосканската кожа. Споделям на сто процента описанието на raznejena- първоначално е доста задушлив, но аз обичам такива, след това наистина кожата и малините изплуват на повърхността. Ароматът за мен е уникален.

След него слагам по предпочитание Сахара Ноар...И той мирише страхотно, но е малко по-тамянест, отколкото харесвам аз, но ще се вземе занапред със сигурност.

И на трето място Жасмин Руж- първоначално никак не ми хареса, стори ми се доста силно цветен, някак труден за асимилиране...След един час стана направо божествен, все едно друг парфюм, а сега долавям една страхотна сладко-цветна остатъчна нотка. Този мисля че от трите най-много се развива.

За трайността- както написах в началото- вече се усещат и то добре близо 10 часа!!!

Последна редакция: вт, 21 окт 2014, 16:06 от allforone

# 601
  • Мнения: 813
allforone, благодаря за инфото.  bouquet Хубава е Тосканската  мен това задушливото ме заблуди та не я купих,  трябва да се изчака да се развие. Ти имаш ли Ботега Венета на Заг? Мисля че ще ти хареса може и да си писала за него , но не помня извинявай.

# 602
  • Мнения: 1 338
allforone, благодаря за инфото.  bouquet Хубава е Тосканската  мен това задушливото ме заблуди та не я купих,  трябва да се изчака да се развие. Ти имаш ли Ботега Венета на Заг? Мисля че ще ти хареса може и да си писала за него , но не помня извинявай.


И аз ти благодаря за всички подробни и много полезни коментари в темата.   bouquet

Знаеш, че от теб се запалих да пробвам тези имитации на Джодекс.

Ботегата на Заг Зодиак я нямам и не съм ходила да я мириша, но скоро ще се поправя.  Simple Smile

# 603
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
 raz_nejena, огромни благодарности и от мен за споделеното за Ботегата на Заг, страхотен аромат наистина  Heart Eyes. Искам да те попитам познаваш ли оригинала и дали имат сходство, защото нещо много съм се ентусиазирала да си го взема  Simple Smile

# 604
  • Мнения: 813
Познавам оригинала на Ботега  доста добре обаче нещо времето ли не му улучих преди около половин година някакви 5-6 мл изпръсках от него мисля и не се спогодихме. Нямам от него сега да ги тествам паралелно, но по спомен си приличат доста за мен. Трябва обаче на кожа да се пръска Ботегата при нея няма нищо задушливо , велура е много нежен ,базата и  много ми харесва много уютен аромат го чувствам и елегантен.  SilenceShade , защо да не си вземеш оригинала ако толкова ти харесва? То разлика винаги ще има с имитацията най-малкото заради кефа че е оригинал Wink , но за този аромат честно казано лично за себе си не виждам смисъл от оригинал не мисля и че зимата е неговото време ще го понося предполагам още около месец и напролет пак. Това все пак го казвам на леко ,,пияна,, от аромати глава че от вчера тествам едни оригинали мощни атомни бомби и Ботега в сравнение с тях ми е детска песничка GrinningЗа мен 34 мл на стойност 10 лв за тази имитация си струват отвсякъде такава разфасовка взех.
allforone, Сахара би се носила много рядко доста е тамянеста и няма и развитие така че ако решиш спокойно мога да те уредя с едно 10 мл от нея за разносване Wink Ако решиш пиши ми. Виж Тосканската  ще я взема със сигурност. Кафе роуз ще понося чакам да се застуди, но понеже розите са ми писнали малко той нещо не ме радва засега.

# 605
  • Мнения: 99
Момичета, къде в Пловдив може да се намери 020 Narciso Rodriguez на Рефан? Проверих в Халите и магазина на главната, но получих като отговор цитирам "какво е това? Не съм го чувала?",  "спряхме го от производство".  #Crazy

# 606
  • Мнения: 813
Момичета, къде в Пловдив може да се намери 020 Narciso Rodriguez на Рефан? Проверих в Халите и магазина на главната, но получих като отговор цитирам "какво е това? Не съм го чувала?",  "спряхме го от производство".  #Crazy
Аз не можах да ги открия никъде нито 019 , нито 020 и то на центъра питах във всички рефани. Сложиха ми 028 и 029 в големия рефан   сигурно са други аромати на НР защото не ми харесаха а те по принцип не ми харесват очевидно са били от есенсите някои. За първите два също ме гледаха учудено. Аз исках да пробвам най вече 019 едт защото в парфюмните теми за тоалетната вода имаше преди време по-добри отзиви. Отказах се да ги търся.

# 607
  • Мнения: 2 621
Момичета, къде в Пловдив може да се намери 020 Narciso Rodriguez на Рефан? Проверих в Халите и магазина на главната, но получих като отговор цитирам "какво е това? Не съм го чувала?",  "спряхме го от производство".  #Crazy

В подлеза на Централна гара. Има едно малко магазинче до единия изход. Аз го купих от там.

# 608
  • Мнения: 813
Само там не проверих , знам го , благодаря  bouquetхем там дават и 10 мл.

# 609
  • Мнения: 99
Момичета, къде в Пловдив може да се намери 020 Narciso Rodriguez на Рефан? Проверих в Халите и магазина на главната, но получих като отговор цитирам "какво е това? Не съм го чувала?",  "спряхме го от производство".  #Crazy

В подлеза на Централна гара. Има едно малко магазинче до единия изход. Аз го купих от там.

Vittoria_Puccini, на кой изход по-точно?   bouquet

# 610
  • Мнения: 2 621
Миии, на онзи който се излиза на будките за пици и дюнери, май на самото островче на колелото на гарата. Не знам дали ме разбираш, но не мога да го обясня по друг начин - не към автогара Родопи, а в другия край. Има един магазин за аксесоари за мобилни телефони и май за часовници.  Confused

# 611
  • Мнения: 99
Миии, на онзи който се излиза на будките за пици и дюнери, май на самото островче на колелото на гарата. Не знам дали ме разбираш, но не мога да го обясня по друг начин - не към автогара Родопи, а в другия край. Има един магазин за аксесоари за мобилни телефони и май за часовници.  Confused
Разбрах те!  Hug Благодаря много!

# 612
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
 raz_nejena, благодаря много за мнението   bouquet Ще видя как ще се развие Ботегата при предстоящото застудяване и после ще реша дали сега или напролет да я взема  Simple Smile

# 613
  • Мнения: 4
Как може още да се занимавате с Рефан.. Първо много отдавна развалиха толкова много аромати, сега са започнали да продават само капсуловани на места до колкото разбрах. Магазина им на Красно село работи по 2 часа на ден (никаква еднаквост в марката и пълно безхаберие за този "франчайз" който дават..) Заг Зодиак са малко по-трудни за намиране наистина, но парфюмите им са с пъти по-добри, трайни и автентични като аромати.. Сега пак си взех от тях Alien и сутрин като се напръскам го усещам докато не се съблека вечер.. Рефан според мен са на абсолютно издихание и затова отдавна напуснах техния кораб

# 614
  • Мнения: 2 621
И двете фирми си имат своите добри попадения и недотам добри имитации. Освен това продължават да предлагат наливни, от последните им нови аромати на Кавали Неро Асолюто е невероятен и няма никаква разлика с оригинала (ползвам оригинала.)

Общи условия

Активация на акаунт