Въпрос

  • 963
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Здравейте .. Проблема ми е следния пих Диане-35 2 месеца ,но ми беше мн лошо и продължих с Мелева разбирасе предписани са ми от лекаря .. Пия ги заради хормонален дисбаланс.. 3 месеца си ми идваше в почивките на 2 ден обаче сега ми дойде в дена в който трябваше да продължа и ги продължих ..вече съм в средата на опаковкара и пак започна да ми става постояно лошо болят ме гърдите ниско долу като порезни болки и болки и в яйчниците една постоянна тъпа болка в кръста и гърба  , силно течение .. Нямах го това преди и немога да си го обясня .. Полов живот без чат пат без пазене и пропуснах да допълня ,че когато ми дойде последния път първо беше бледо розаво и то по малко 2,3 пъти после тъмно ръждаво и съвсем малко кръв ..и постоянни спазми или нещо като бълбукане при матката .  ТА въпроса ми е дали има място за притеснея ...Мерси предварител

Последна редакция: пн, 25 авг 2014, 17:41 от tupunger4eee

# 1
  • Мнения: 121
Не съм в България и ми е доста притиснено тук все още нямам право на лекар и не знам какво да правя  Cry

# 2
  • Мнения: 2 496
Здравейте,

Ако не се чувствате добре от приема на противозачатъчни хапчета Ви препоръчвам да не ги приемате повече.
Що се отнася до хормоналния дисбаланс, необходимо е да се уточни за какъв проблем точно става въпрос, след проверка на хормоналните стойности.

Поздрави,
Д-р Татяна Арабаджи
Акушер гинеколог
Медицински комплекс "Д-р Щерев"

# 3
  • Мнения: 121
Става въпрос за завишен тостестерон 3.19 ml .. А съм на 19 г.

Общи условия

Активация на акаунт