"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-26 тема

  • 47 750
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
          

Актьори:










Кликнете върху снимката на актьора и ще получите повече информация за него!
          

Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV

1 сезон (13 епизода) - от 12.03.2014 год. до 18.06.2014 год.

          

Резюме:
Когато полицаят Юмер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният и баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите. И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно, дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy
          

Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:
   
Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       
   
   
Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
           
   
Повече за сериала може да откриете тук:



   
Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
 

      


      


      


      


   
Темите:
   
Родствени връзки в сериала:

   

                            
   

Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!

Дочакахме трейлър на втори сезон, който направи очакването още по-голямо!
Да си пожелаем интересен, динамичен и изпълнен с любов нов сезон!
Приятни минути в темата на всички, които следят проекта!  
   

# 1
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
много ми харесва сериала.следя го с голям интерес  newsm10

# 2
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте, момичета!
Мислех си, че след ваканцията ще имам повече свободно време за писане, но едва успявах само да ви изчета.
Но, днес влизам и... вай, вай, вай... Shocked Shocked Shocked Този трейлър за 2-ри сезон и тези двамцата направо ме омагьосаха! Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Думите са излишни и ще кажа само това: Ринка, Лили, неуморни момичета, БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ! newsm51 newsm51 newsm51

Сега виждам, че пиша първа в новата тема. Ринка, неуморна си, благодаря за тази красота! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

# 3
  • Мнения: 5 138
Рина благодаря за темата, страхотна е с нашите нови усмивчовци  Heart Eyes
Промото на сезона е просто the best
дано само не ни разочароват и това да е единственото хубаво нещо в сезона  Praynig
всички искаме романтика и хепи енд дано са го разбрали и ни го предоставят  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 9 348
Ринка  Hug : Heart Eyes Heart Eyes   bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
      Ринка,  Hug много благодаря за новата тема!Прекрасна Е! Дано я изпишем с много позитивни емоции!  bouquet  bouquet  bouquet

           Красотата никога не е в повече!


           


     

# 6
  • Мнения: 7 903
Ринка Hug , благодаря за новата тема!
Момичета, много сте бързи Simple Smile веднага сте я започнали. С този трейлър май повишиха активността и в нашата тема Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 875
Ринка, newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Новата синя тема е както винаги прекрасна!
След като снощи се насладих на хубавия трей,изгледан много пъти,сега си задавам въпроса защо точно на това корабче Йо предложи на Ел.Може би със силата ,с която пореше вълните на Босфора и скоростта, с която се движеше ни показват устремеността и бързото развитие в отношенията им.Двамата заедно устремени като кораба ще преминат през всички трудности и ще продължат пътя си заедно,водени от голямата,безусловна и силна любов.

# 8
  • Мнения: 2 229
Ринка,благодаря за красивото кътче Hug
Бу,много са ти хубави гащите Laughing
Аз съм вече спокойна за нашите сладури-пред каквито и изпитания да ги изправи съдбата,те ще се преборят заедно.Ненапразно и в шапката на дизито ги видяхме двамата ръка за ръка върху диаманта Heart Eyes Убедена съм,че всичко ще е ок накрая!Елиф ще избере Йомер пред диамантите Peace

# 9
  • Мнения: 91
Прекрасна нова тема  Simple Smile
Трейлърът е много вълнуващ гледах го безброй пъти.Вече наистина съм нетърпелива да започне 2 сезон.Благодаря на момичетата за преведения тейлър  newsm51

# 10
  • Мнения: 3 114
Здравейте момичета!
Ринка  bouquetза синята темичка ,като пръстена на Елиф,.
въпроси.
-Защо ли пръстена не беше с розов ..newsm78
-Защо момчето /с чая/ нарече Елиф -йенге=снахо,а не Абла=како.
Много хубави отзиви четох из нета относно трея/е има и критични/
Моята забележка
-Музиката беше много силна и заглушаваше думите на Йомер
-И все пак трябваше да бъде друга мелодия/отговаряща на съвременната Елиф и да не е била толкова често употребявана във сериалите.
Тази уникална  двойка заслужаваха специална песен за тях

# 11
  • Мнения: 10 027
Здравейте момичета!  Hug

Ринка  Hug благодаря за прекрасната синьо-диамантена тема!    bouquet
Да я изпълним с любов!  Peace

След като изгледах десетки пъти трейлъра, ме загложди една мисла: Защо ни дадоха толкова романтичен и прекрасен трейлър?  newsm78
Не съм забелязала прекалено много сантиментализъм и романтика досега във филма. Дори ми се струва, че романтичните сцени са малък процент, повече е насилието, криминалната загадка. Какво им хрумна сега?  newsm78

Защо ми се струва, че доста мъки ни чакат, докато стигнем до пръстена със синьото камъче... Чакат ни вероятно драматични раздели, погребения, убийства...

Ама този трейлър ме направи много подозрителна. Спирам дотук! Ще му се порадвам отново!  Peace

Чудя се дали Йомер не е поръчал тази песен, чийто текст е толкова подходящ за случая, да звучи по корабната радиоуредба и да придаде допълнителна романтика на момента. Ами няма да се учудя. Нали той наказа Елиф никога да не чува "онези думи", така че му се налага да ги показва по всякакви възможни начини...  Joy Joy Joy

Приятен ден и успешна седмица!  Hug

# 12
  • Мнения: 7 903
Момичета, тази снимка може и вече да сте я поствали, но аз не съм я виждала досега:


Да не четат оптимистите  Simple Smile
Линка Hug,
Скрит текст:
И аз нещо на принципа: "Много хубаво не е на хубаво" , взех че се притесних от този толкова романтичен трейлър. Само дано не е сънувал някой от двамата (Йо или Ел).  Joy Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 3 114
Момичета,
Първо- радва ме факта ,че не са пропуснали леко закачливия вариант дори и в този момент.Значи продължава-инатливия характер на Елиф /отказва да пие чай . притесненият Йомер не успява да се справи без помощта  на  портиера или  момчето.
Аз искам тази сцена или подобна на нея да се случи има няма след 8 -9серии/22епизод/
След проблемите с Аслъ  и майка й.
Много ми се ща да ги гледаме ,леко сгодени ,но с много проблеми и перипетии..
И още много бих искала да съберат като двойка Аслъ и Левент/много ще е забавно /

# 14
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Здравейте Simple Smile приемате ли нови попълнения Simple Smile страхотна тема следя ви с удоволствие, сериала ме грабна и изгледах преведените серии на един дъх, сега чакам с нетърпение новия сезон Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт