Берен Саат преди и след Intikam, в очакване на новите проекти на екипа! Тема 11

  • 81 088
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 555
 Grinning  Младежът фен на Берен   Heart Eyes
Wink Като нова ми е тази снимка на Берен   newsm78 Laughing Peace
 
smile3555  е успял да си направи и снимка с Енгин   thumbsup

 Wink  Определено това е един от феновете на КВФ  Peace Joy Joy Joy
 Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 3 555
 Grinning  Günaydın insanlar..!   Peace Hug


thumbsup  Има превод от vk.com  на 37 епизод на Интикам с руски субтитри   lovekiss   Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
http://vk.com/berensaat_fan?w=wall-55257822_8248



Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 14:57 от dai4e

# 62
  • Мнения: 3 555
 Wink  Вероятно провокирана и от тези две нови снимки   Peace 
Цитат
   


 Wink  Определено това е един от феновете на КВФ  Peace Joy Joy Joy
Grinning  тази вечер с удоволствие слагам и един клип от сериала КВФ  thumbsup


Скрит текст:
Rolling Eyes  Това за мен е трети турски сериал, който гледах  Wink  но първи с Берен  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Hug Hug Hug

# 63
  • AMS
  • Мнения: 6 433
Привет, момичета!!!
Надявам се, че ви сварвам в добро здраве.
Дайченце,  Hug
Блгодаря ти!!!


# 64
  • Мнения: 3 555
 smile3506   Ето и една от снимките с ...   newsm09  впечатляващия стайлинг на Фатмагюл   newsm45   smile3505  



Дива   Hug  страхотен клип   Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 65
  • Мнения: 3 555
 Rolling Eyes  И този клип за последно тази вечер слагам  thumbsup  с шоковите и спиращи дъха сцени   #Shocked

 
 smihesorry но уникално беше   Peace  че крехката и нежна Фатмагюл светкавично събра ум и сила   Naughty и с невероятен скок като пантера събори "злия" Мустафа   #Crazy  та на милинкия ни Керем не му се случи най-лошото  bishop
Приятни и спокойни сънища   smile3524

# 66
  • AMS
  • Мнения: 6 433




Уморени птици

Дайченце,  Hug благодаря ти, че ми припомняш. Аз харесах  Берен като Ясемин. Харесвам я много и като Бухтер, когато я гледах за първи път. Много, много ми харесва и като Ямур/Дерин.
Но най ми е на сърце ФатмаГюл!!!

# 67
  • София
  • Мнения: 9 324
Момичета  Hug Heart Eyes Hug

Дива и на мен  Фатмагюл ми е любимия неин образ, а КВФ ми е може би най-любимия неин сериал.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 68
# 69
  • Мнения: 3 555
Бамби Rolling Eyes  здравей и добър ден не успях да пожелая  ooooh!  но нека е приятна вечерта и за теб, и за всички  Hug  
 thumbsup Сърдечни благодарности и поздравления отново на Дъгичка и на теб за експресния превод на поредния ни епизод  

Дива   Hug   Г-це БУ   Hug

# 70
  • Мнения: 6 596
Здравейте! wavey


12 и 13 епизод на "Спомни си любима"

http://turkcinema.tv/turkey-serials/zapomni-lyubimyy-hatrla-sevgili.html

                         

# 71
  • Мнения: 3 555
Здравейте! wavey


12 и 13 епизод на "Спомни си любима"

http://turkcinema.tv/turkey-serials/zapomni-lyubimyy-hatrla-sevgili.html

                        
Дъгичка   Hug  благодаря ти много за хубавата вест  
 thumbsup  Чудесно партньорство направиха Джансел и Берен с незабравимите и вълнуващи ни и днес  Ахмет и Ясемин в  "Спомни си любима"  lovekiss  
Нека поздравим и в тази тема с  newsm59  рожденика  Джансел с най-искрени пожелания за още много успешни роли на малкия и големия екран   Kissing Heart щастие, късмет и здраве в професионален и личен план  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts


 newsm03  Лично аз имам още едно пожелание  newsm17 за още едно партньорство на Джансел и Берен   newsm53  ако не на малкия   smile3506  то нека да е на големия екран   newsm10

# 72
  • Мнения: 3 555
 wavey  Приятен почивен ден    Peace
 #Crazy  Денят ни ще бъде такъв, какъвто си го направим! ...  newsm78


 Rolling Eyes  За тези, които ще изгледат или вече са изгледали преведените 12 и 13 епизод на СЛ слагам и припомням, че имаме и този клип от Дъгичка с БГ субтитри   bouquet  за една от сцените с напрежение в 12 епизод  Praynig ... ooooh!


http://www.youtube.com/watch?v=JIAmi6Kg2jE

 Hug Hug Hug
 

# 73
  • Мнения: 3 555
 ooooh!  И аз бях в прединфарктно състояние като Ахмет на първото гледане на 13 епизод на СЛ  Shocked и сега също, но с превода сега се чувствам по-добре Naughty Изясни ми се, че Ахмет не вини само Ясемин и си спомни разговора във 2 епизод с Неждет в кръчмата на Ставри ... след това направи връзка с издадената тайна от Мишел за дневника на Ясемин ...  Peace


# 74
  • Мнения: 3 555
 wavey  Привет и  днешния ден  Hug Hug Hug
 Grinning  Едно мнение  Peace което напълно споделям от турската актриса Аслъхан Гюнер за Берен  Hug

http://vk.com/turk_dizileri
Цитат
Больше всех я восхищаюсь игрой Берен Саат. Как она сыграла в фильме "Мой мир", так не смогла бы сыграть ни одна актриса. Берен не пытается быть красивой, она старается сыграть свою роль изумительно. Я ею восхищаюсь и слежу за всеми ее работами.
Rolling Eyes  Допълвам с две снимки повдигнатия текст в цитата  Peace



 Embarassed  Не бих могла съвсем правилно да го преведа и разчитам на Дъгичка както и досега да го направи  Hug  
ooooh!  Лоша информация за новия сериал на нашия Хакан /Енгин Х./  newsm78  канал Show Tv отказват да го излъчат  #Crazy
http://vk.com/turk_dizileri
Скрит текст:
►►Türk Dizileri- Турецкие Сериалы (БК)
yesterday at 1:26 pm
"Жизнь" нового сериала "Cicek / Чичек" висит на волоске!
Сериал, который должен был начаться в сентябре, на канале Show Tv, теперь под вопросом, в связи с тем, что канал отказывается транслировать проект.
Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri!

 Rolling Eyes  И едно от мненията за канал Show Tv  Peace
Скрит текст:
Anna Yankovskaya  Я так ждала его  Cry Cry Cry  Мой Хепилериша((( Что за безответственность? Ведь и фрагманы уже выпустили, и промо-фото, а теперь отказываются транслировать? И ведь это далеко не первый случай... ВВ после 43 серии от них ушел на Стар, Пора Тюльпанов после первого сезона переехала на Фокс, единственный успешный сериал был АФК, его в последний момент потребовали продлить, но упустили Хазал и прогорели с продолжением. "Танец, Доводящий до Слез" обещали продолжить, тоже отказались. Самый неадекватный канал Angry
Peace  Една хубава снимка непозната до момента за мен  Embarassed  на Берен   Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts

 Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 22 сеп 2014, 13:28 от dai4e

Общи условия

Активация на акаунт