Малки сме родени , но ще станем силни и големи :)

  • 112 501
  • 753
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 176
Пешо Петров, щом ви пращат, отивайте! Предполагам ще направят ТФЕ на Мирослав и евентуално ще искат да го водите няколко пъти за проследяване. Моето дете беше с уголемени мозъчни стомахчета, но на втората ТФЕ вече се бяха нормализирали. Тогава ми обясниха,  че е често срещано при недоносени деца и деца, които продължително време са били в кувьоз ( както бе и в нашия случай).

# 661
  • Мнения: 1 400
Лекарката, при която ви пращат е най-известният специалист в тази област. Дано процесът да претърпи обратно развитие.

# 662
  • Мнения: 15
Благодаря ви за мненията дано всичко да е добре.бъдете живи и здрави, благодаря отново

# 663
  • Мнения: 1 545
И не подценявайте ситуацията.

# 664
  • Мнения: 15
Здравейте отново имам няколко въпроса относно нашия малък герой Мирослав.мн ни мъчат коликите личната ни съветва да продължаваме биобаланса който му даваме още от изписването има и едно неспокойствие присвиване  И доста пръцкаме!

# 665
  • Мнения: 1 400
Коликите са по-скоро незрялост на нервната система, отколкото стомашно неразположение. Капки, ензими, пробиотици не помагат много. При малката най-добре действаше повиването на ръчичките - отрязваше се и заспиваше на секундата. Вижте съветите на д-р Карп: https://www.youtube.com/watch?v=UNsHYhiGtOE

Последна редакция: нд, 19 мар 2017, 15:50 от ice_sparky

# 666
  • Мнения: 15
Мисля че за сега ни помогна метода с повиването на ръчичките.Но утре сме на преглед в софия при доц.Георгиева за която ви споменах по горе да видим там какво ще ни кажат и ще попитам и за коликите и куп др неща от които мн се интересувам и искам да съм сигурен че ги правим както трябва в къщи,защото тея дечица изискват наистина мн грижи. Тук получавам мн полезни съвети и се надявам че и за в бъдеще ще мога да разчитам на помоща ви:)

# 667
  • Мнения: 54 500
И аз съм на мнение, че за коликите няма лекарство. Ние имахме изписан Саб симплекс, но ЛЛ казваше, че е за успокоение на майките, не че помага на бебето.
Моята дъщеря се успокояваше като я носех по коремче.

# 668
  • Мнения: 10
Ние отново имаме проблем и то не малък... Вчера бяхме на ТФЕ при Нещерова и тя видя че ОТНОВО моз.стомахчета са се разширили Sad 3месеца бяха наред и сега пак Sad Много се притесних,а тя нищо не обясни и не каза... само иска да отидем при проф.Иванов за консултация ,той е невролог. Опитвам се да се свържа с него но никой не вдига тел... Казват че дори и да си запишем час той ще е след месец,а ние имаме нужда от консултация сега ! Какво да правя незнам...Ами ако тези стомахчета увредят мозъка и нещо се случи SadSadSad
Мерим и главата , като за 10дни се е увеличила с 1см и е 39.5см.Миналия месец за 1мес се увеличи с 2см ...
Умирам от притеснение и се чувствам в абсолютна дупка...
Моя приятелка ми даде тел на невролог в София , д-р Радославова в клиниката на Чавдаров. Но приемала само с ТФЕ от Р.Георгиева. Свързах се и с Георгиева даде ни час за утре. Мисля че това е единствения ни вариант да сега... незнам къде другаде да отидем...
Ако някой може да даде съвет , приемам всичко и всичко ще направя.

# 669
  • Мнения: 2 614
Ние отново имаме проблем и то не малък... Вчера бяхме на ТФЕ при Нещерова и тя видя че ОТНОВО моз.стомахчета са се разширили Sad 3месеца бяха наред и сега пак Sad Много се притесних,а тя нищо не обясни и не каза... само иска да отидем при проф.Иванов за консултация ,той е невролог. Опитвам се да се свържа с него но никой не вдига тел... Казват че дори и да си запишем час той ще е след месец,а ние имаме нужда от консултация сега ! Какво да правя незнам...Ами ако тези стомахчета увредят мозъка и нещо се случи SadSadSad
Мерим и главата , като за 10дни се е увеличила с 1см и е 39.5см.Миналия месец за 1мес се увеличи с 2см ...
Умирам от притеснение и се чувствам в абсолютна дупка...
Моя приятелка ми даде тел на невролог в София , д-р Радославова в клиниката на Чавдаров. Но приемала само с ТФЕ от Р.Георгиева. Свързах се и с Георгиева даде ни час за утре. Мисля че това е единствения ни вариант да сега... незнам къде другаде да отидем...
Ако някой може да даде съвет , приемам всичко и всичко ще направя.
Zdraeite,надявам се всичко дасе оправи. При Иванов е така, дори определени дни вдигат телефона, а аз лично не съм очарована от ”професионалните” му умения и чакането за преглед при това „светило”. В Пловдив има доктор невролог Пискова, много била добра. Може да отидете при мея. Стискам палци да се оправят нещата, успех.

# 670
  • Мнения: 54 500
Пискова изобщо не я препоръчвам.
По-добре идете при Д-р Апостолов, неонатолог.

# 671
  • София
  • Мнения: 965
Ако се потвърди,че имате разширени мозъчни стомахчета,  задължително направете консултация с неврохирург - Захаринов - Пирогов, Георгиев -Иван Рилски, Цеков - Токуда. Поговорете с д-р Георгиева и се вслушайте в препоръките й, тя е много добър специалист.   

# 672
  • Мнения: 6 604
Моята дъщеря я лекува д- р Радославова.  Много съм доволна от нея. Peace

# 673
  • София
  • Мнения: 965
Didis,от какво лекува дъщеря ви Радославова?

# 674
  • Мнения: 6 604
Родена е  в 27 г.с. само 950 гр. На рехабилитация ходихме в клиниката.  Тя ни беше лекуваща.

Общи условия

Активация на акаунт