Откачам ли?

  • 9 085
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 052
Горе главата!
Приеми,  че това,  което се случва,  поставя едно ново начало за теб.  Имаш всички шансове да намериш човека,  с който ще споделяте еднакви чувства и планове за бъдещето.
Миналото го остави,  където си е - зад гърба ти.
Успех  Peace

# 46
  • Мнения: 46 511
Съжалявам за развитието, от самото начало на темата беше ясно...
Но го виж от добара страна - по-добре сега, отколкото след по-сериозни стъпки.

# 47
  • Мнения: 1 294
Зъжалявам да го прочета, но така се случва по някога. Все пак остава това, че се отнесе сравнително коректно с теб и не те мота безкрайно, а бързо след като си е дал сметъка, че е охладнял те освободи от ангажимента към него. Защото, да, това дава свобода и на теб да продължиш напред.
Явно ти си го усещала. Така или иначе, успех, късмет и всичко хубаво ти желая!

# 48
  • England
  • Мнения: 210
Трудно ми е все още да го асимилирам... Просто... знаете как е оная празнина и се чудиш на къде да поемеш.
Единственото което открих за пореден път беше, че женската интуиция е най - голямата аларма за нередност или обратното! Благодаря за подкрепата момичета... Sad

# 49
  • Мнения: 2 927
     Дано бързо се справиш, Хъни и да продължиш напред. Много си млада, имаш време и за нови любови и приятни преживявания.

# 50
  • Мнения: 10 057
И аз съжалявам, Хъни! При млади хора тези неща се случват и се надявам бързо да я преболедуваш тази празнина, която сега усещаш.
Стискам палци за по-добра промяна в живота ти Peace
 Hug

# 51
  • England
  • Мнения: 210
Благодаря ви! Незнам това ми е като гръм от ясно небе... Незнам ще мине ли, кога ли... А толкова го обичам!

# 52
  • Мнения: 10 057
Това е нормално, все още се връщаш в моментите, когато си била с този човек. Той явно не е бил за теб. Приеми го и си начертай нова пътека. Знам, че е трудно и на мислите не може да се заповядва, но и това ще отмине.
Някой ден ще си дадеш сметка, че не си е заслужавало да тъжиш за този човек.

# 53
  • England
  • Мнения: 210
Знам просто ми е празно отвътре!

# 54
  • София
  • Мнения: 8 375
ХЪНИ, да не се правя на пророк, но още от самото начало предвиждах такава развръзка. Спомни си една стара мъдрост:Всяко зло, за добро! Повярвай ми, че тази поговорка винаги се е оказвала вярна. Съвсем скоро ще се убедиш в това. Малко време ти е нужно. На този етап те съветвам да се вземеш в ръце. Как да стане това ли? Хвани се за каквато и да е работа. Без значение какво. Трудотерапията много помага. Копай в градината, плеви цветята, мий прозорци, изтупай килимите. Не се шегувам. Опитай и ще се убедиш. Не бих те съветвала да се събираш с приятелки и да говорите за него. Нищо няма да се промени, а ти отново и отново ще преживяваш и ще страдаш. В момента нямаш нужда от това. Било каквото било! Това не е твоята половинка. Колкото по-скоро го приемеш като факт, толкова по-добре за теб. За в бъдеще бих те посъветвала да бъдеш по-силна в една евентуална връзка, по-уверена в себе си, по-търпелива. От сърце ти желая по-бързо да се възстановиш, да срещнеш голямата си любов, да бъдеш обичана и обичаща. Успех Хъни! Hug

# 55
  • England
  • Мнения: 210
Защо аз не видях тази развръзка... Да сигурно трябва да продължа и сигурно ще стане, просто в момента незнам кой път да хвана.Не ми се излиза, не ми се говори, нищо не ми се прави... Sad Чувствам се отвратително

# 56
  • София
  • Мнения: 8 375
ХЪНИ, не се упреквай, че не си видяла развитието на нещата. Когато човек е влюбен, той е като глухар ( има такава птица ) В любовния период ни чува, ни вижда. Тогава е най-лесна плячка за ловците.
Момиче, не унивай!!! Пак ще ти кажа-работи нещо. Така хем се отвличаш, хем се изморяваш, лягаш и заспиваш. А утре, нов ден-нов късмет. И така, докато и на твоята улица изгрее слънце. Бих те посъветвала още нещо: Не бързай да се хвърляш в нови обятия. Понякога, човек от отчаяние прибързва и обикновено греши. Освести се, осмисли си грешките, направи си изводите и тогава.  Hug

# 57
  • Мнения: 6 904
Няколко дни чета темата и се чудя да пиша ли или не, на няколко пъти се канех даже. В общи линии моето мнение беше, че има нещо нередно при него. И аз не съм фен на телефонния тормоз, даже доста съм била тормозена по този начин и в резултат сега всеки пък като си чуя съобщение от вайбър всичко вътре ми се обръща Sick
НО...ако е от човек, който желаеш, смятам че колкото и да си зает и изморен все ще намериш сили да му го кажеш някак по-мило, да го успокоиш като виждаш, че се притеснява. Ако не си правиш труда за това...то изобщо за какво си правиш труда? Както в случая те не се и виждат. Едно нещо може да направи за нея, да е мил по телефона и той не го прави ooooh!
Honey26 , бих могла да ти препоръчам книгата He's just not that into you. Имаше и филм такъв, но аз лично с нищо не съм го запомнила, а книгата ми остави доста по-траен отпачетък, може да е  полезна Wink

# 58
  • Мнения: 2 553
Honey26, горе главата - не е бил твоят този  Hug

# 59
  • England
  • Мнения: 210
Разберете ще се побъркам...Не мога да ям, не мога да спя, нищо немога да правя... Дори не ми се говори... Толкова ми е празно... Сигурноо но за мен няма логично обяснение как до вчера си 6 и обаждания и писания и всичко и казваш че обичаш и за 1 седмица ОХЛАДНЯВАШ!?!?!?!??!!?

Общи условия

Активация на акаунт