Откачам ли?

  • 9 086
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 294
Е, спокойно де, ще мине. Ти искаш за ден да си като нова, не става така. Но това не е твоят човек просто, разбери. Бил се е увлякъл, забременили сте се набързо, видял се е татко, харесал е идеята (предполагам само), чувствал се е длъжен най-малкото. След спонтанният аборт малко по малко си е дал сметка, че всъщност вече не носи отговорност и е решил, че не си ти неговата жена. Това е моята теория защо до миналата седмица ужким всичко е 6, а сега край. Голямо момиче си, не ти трябва такова измъчено положение.
Така ли е точно или не, няма значение. Важното е, че не е бил там (ментално) където трябва да е, за да е адекватно да се обвързвате така сериозно. Мое мнение!

# 61
  • Мнения: 6 904
Разберете ще се побъркам...Не мога да ям, не мога да спя, нищо немога да правя... Дори не ми се говори... Толкова ми е празно... Сигурноо но за мен няма логично обяснение как до вчера си 6 и обаждания и писания и всичко и казваш че обичаш и за 1 седмица ОХЛАДНЯВАШ!?!?!?!??!!?
Пак ще спомена книгата, която препоръчах - He's just no that into you. Не е охладнял за една седмица, от преди това е, но не ти е казал, мъжете такива неща не си признават по принцип.

# 62
  • England
  • Мнения: 210
Благодаря ти много! Ще потърся книгата ей сегичка! Simple Smile

# 63
  • England
  • Мнения: 210
Не мога да намеря онлайн книгата да я прочета има само филма Sad

# 64
  • Мнения: 6 904
Не мога да намеря онлайн книгата да я прочета има само филма Sad
http://www.epubbud.com/book.php?g=3FHA3KBP - отстрани има бутони, може да я четеш в браузъра или да я изтеглиш като pdf

# 65
  • София
  • Мнения: 1 017
Хъни, знам че звучи клиширано, но времето ще те излекува, повярвай ми... и аз съм имала такива периоди, то кой не е имал..., но минава, с времето всичко минава. И аз съм била в депресия, нямах желание за нищо, с никого не ми се говореше, но го оставих постепенно да оттече, защото знаех, че ще премине, а бях лудо влюбена и по същия начин като тебе бях като "лепка" (без да те обиждам, това си мое самоопределение  Embarassed  ). Така и стана, сега като се обърна назад изобщо не съжалявам за това, че съм се разделила с дадения човек, просто животът ми даде други възможности и нещата отново потръгнаха. Приеми, че този човек не е бил за тебе, ще се срещнеш с някой друг, по-добър и по-подходящ за тебе, повярвай ми. Състоянието ти е напълно нормално, но както ти каза Flo_51, намери си някаква работа, занимавай се с някакъв физически труд, дори и да нямаш желание или пък се разхождай, пиши, рисувай, каквото ти дойде отвътре, плачи колкото ти е нужно и постепенно мъката ще оттече. Разбира се, че няма да стане за ден-два-три, но ще стане, повярвай в това и го остави да отмине постепенно.
Успех ти пожелавам   bouquet Hug

# 66
  • Мнения: 7 006
Разберете ще се побъркам...Не мога да ям, не мога да спя, нищо немога да правя... Дори не ми се говори... Толкова ми е празно... Сигурноо но за мен няма логично обяснение как до вчера си 6 и обаждания и писания и всичко и казваш че обичаш и за 1 седмица ОХЛАДНЯВАШ!?!?!?!??!!?
Сори,че не звуча розово,но природата си знае работата!

Тва първо..

И второ..

Наясно си,че тоя мухъл никога не те е обичал.

АКо не те обича без дете,и с 10 деца няма да те заобича

Начисто си и живота е пред теб.

Ай стига рева Hug

Общи условия

Активация на акаунт