С трепет в ПЪРВИ клас! (тема 6)

  • 28 815
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 4 899
Така е, Жаси, остават си за нас учебниците. Благодаря ти, че сподели този линк. Ще го имам предвид, когато ни дадат учебниците за подвързване другата седмица. Засега останаха в училището, за да ги раздадат на децата на първия учебен ден.

Пролетен дъждец, 10 деца са в паралелката. Когато се записвахме бяхме осми поред и станахме 3 момченца на 5 момиченца. Като цяло е клас с повече момиченца, но точна бройка не знам.

# 736
  • София
  • Мнения: 6 259
Да се включа, че и ние си имаме първокласник. При нас трепетите и вълненията бяха преди 2г, когато баткото тръгна първи клас и с него малкият, 2г кара предучилищна в у-щето. Надявам се сега всичко да е гладко и леко. Simple Smile

Препоръки къде има хубави моливници, с 2 ципа, да събират много моливи?

# 737
  • София
  • Мнения: 1 735
До мамите на които им трябва добър УНГ,хирург -д-рФренгов,транспортна болница.Работи предимно с деца,много съм доволна от него.
Относно парите за училище -не ми пречи,нали е за детето ми,за по-добри условия или помагала.В дг сме събирали до 180лв. в началото на годината.Виж наема за шкафчета ми се вижда безумен.

# 738
  • София
  • Мнения: 672
Не мога да насмогна да изчета всичко, което сте изписали. Много е готино така, още повече се увеличават като че ли емоциите ми, свързани с този ден.  Heart Eyes

Morena, да ти е жива и здрава прекрасната рожденичка! И трите ти деца са страхотни!   bouquet

И нашата родителска мина. Бях накупила доста неща, но след РС имаше още да докупувам, особено по изобразително изкуство. Почти всичко е налице вече, с изключение на подвързиите за учебниците и помагалата. Вчера мислех да взема от Ориндж от регулиращите се, но ми се видяха много по 65 ст. броя, предвид че трябва да купя 27.  ooooh! Ще отида и до Джъмбо да видя какво има. Иначе тези дни ще подвържем и надпишем тетрадките.  Simple Smile

# 739
  • Мнения: 1 883
Лиличка в Джъмбо има самозалепващи се подвързии по 0,10лв. На пакети са по 10. Аз подвързах с тях учениците на баткото, а уч. тетрадки и помагалата с фолио. С фолио ми харесва повече, но нямам време за всичките учебници.

# 740
  • София
  • Мнения: 672
Благодаря ти, vela!   bouquet Ще потърся, ще купя и фолио, за да пробвам. Не съм от най-сръчните за такива неща, но ще опитам.  Peace

# 741
  • Мнения: 22 449
Вече сме на 50стр., да пускам ли нова тема, или друг ще го направи?

# 742
  • Sofia
  • Мнения: 21 655
Mирама, тъкмо се заех.

# 743
  • Мнения: 22 449
Mирама, тъкмо се заех.

Добре, тъкмо да не става дублиране на теми. Simple Smile

# 744

Общи условия

Активация на акаунт