Сироп от бъзак

  • 2 919
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Използвал ли е някой сироп от черен бъз за профилактика  при деца?Доволни ли сте? Моля за рецептата ,защото навсякъде пише различно.Освен това пише че е отровен този който не е добре узрял.Вие давали ли сте на децата си  и колко е дозата за 3 годишно дете например? PraynigАз правих ред бъз,ред захар така до горе като завърших със захар,но най отдолу се утаява малко захар която вече 1 седмица не се стапя и днес го разбърках и мисля да го прецедя.

# 1
  • Мнения: 10 993
аз правих и съм доволна. направих го по същия начин като теб, но стоя 40 дни накрая го прецедих. сутрин на гладно давам по една чаена лъжичка разтворена в сокче или компот.

# 2
  • Мнения: 64
Като профилактика ли по 1 ч.л.?А като се разболеят дозата същата ли е?

# 3
  • Мнения: 10 993
да не съм увеличавала дозата, давах го обаче цяла година от края на септември до началото на май, когато ми свърши. Държах го в стъклени шишета в хладилника. От захарта се консервира. За цялата година прекара само един фарингит, нищо друго. Дозата не бива да се увеличава, но трябва да се дава всеки ден иначе няма ефект.

# 4
  • Мнения: 64
Благодаря ви  christina1980 Hug

# 5
  • Мнения: 1 572

Бъз и бъзак са различни. Бъзака е силен за дете на 3г. Пробвайте с половин лъжичка.

# 6

Общи условия

Активация на акаунт