Отзиви за Nutri bullet.

  • 23 731
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Zdraveite .Niakoi kupil li e tozi nutribullet ot tezi po eftinite saitove kato bazar,exo,afala,promoclub.bg, ako da sa spodeli mnenia molia.
Преди да си купя нутри булета от Топ шоп, взех да го тествам от един приятел, който си го беше купил от евтин сайт наполовина от цената на Топ шоп. Ами какво да ви кажа, при всяко включване на уреда се разнасяше някаква странна миризма като на изгоряло. Имах чувството, че всеки момент ще даде фира. Купих си нутри булета от топ шоп, има си гаранция две години, такива миризми няма. Аз лично съм много доволна.

# 16
  • Мнения: 30
Това е просто по-мощен блендер и се чудя за какво ви е да давате сумаси пари за нещо, което е малко по-добро и дори не ви трябва да бъде. НЕ ГЛЕДАЙТЕ РЕКЛАМАТА!!! Там могат само да ви напълнят главата с глупости, за това че ще започнеш да се храниш с полезна храна, и че храната с обработва по-бързо от оганизма и една "нутри бомба" ще ти даде енергия за цял ден (или за часове напред - не помня). Ето каква е истината - ти можеш да де храниш с полезна хана и без блендер, енергията която получаваш от плодовете и зеленчуците е същата - няма значение дали си я смлял храната или си я сдъвкал. Всъшност това нещо има еди огромен минус - това че като пиеш не отеляш толкова слюнка, колкото при нормално ядене, което означва, че е точно обратното на това което казват - вместо да се смели по-бърз и да ти даде повече енергия, то ти се разгражда повече време и получаваш по-малко енергия (прочетете повече за отделянето на слюнка при яденето и защо трябва да дъвчем бавно и да мислим за храната докато ядем, а не да гледаме телевизия и т.н). Затова съм силно против този нутри булет. Може н някои хоа да им трябва храната им да е на по-ситно смляна и за тях е по-разбираемо. Това беше от мен и силно се надявам да не го копувате този боклук Simple Smile . Приятен ден Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 2 298
И аз мисля като aleks962298, че това е един мощен блендер. Свекър ми го купи и са доволни, но те нямат блендер за да направят сравнение, а аз не намирам разлика между приготвените с него смутита и тези с моя блендер. А и рекламите на Топ шоп са пресилени и аз като доста мои познати им се вързах веднъж преди няколко месеца и дадох над 100 лв. за някакъв кухненски помощник с няколко приставки - различни рендета, цитруспреса, някакво чудо за замразени здравословни десерти - замразяваш банан например и през тази приставка излиза като онзи сладолед от машините с фунийки. Да ама не, оказа се пълен боклук, нищо не ставаше като в рекламата, от всяка приставка излизаха кашоподобни резултати, рендето за шоколад се задръсти, замразения банан излезе на 1/3 като сдъвкан и изплют, другото се задръсти вътре. Така се вбесих, че една неделя посветих на снимане на резултатите, обработих снимките и за всяка от приставките в една снимка събрах от ляво рекламна снимка от сайта им и от дясно снимка с жалкия резултат от моя опит. Така се подготвих за сигнал до Комисията за защита на потребителите за заблуждаваща реклама, ако не ми върнат парите, но те не направиха проблем. Добавих още 50 лв. и се сдобих с невероятен уред на Зелмер с много повече подобни и още други функции и приставки.
Нутрибулета е един от малкото им успешни продукти и би трябвало да нямате проблеми с него, но той си остава един скъп мощен блендер с пресилена реклама за полезността на пригоготвената с него храна, в горния пост е обяснено научно защо.

Общи условия

Активация на акаунт