Лятото отмина, иде есента, раснат като гъбки ЮНСКИТЕ слънца - 4

  • 26 584
  • 728
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 906
Ние намазваме главичката с пяната и от там нататък мием гръб , крачета и всичко останало и така има време да престои и да подейства.Най-накрая изплакваме главата.После като разресвам излизат все повече и повече и падат сума ти косми , вече му викаме плешко  Laughing
Не се притеснявай , след седмица и повече употреба вече намаляха , обелиха се.

# 526
  • София
  • Мнения: 1 511
Благодаря за честитките за зъбчето. Аз се чудех защо е толкова неспокойна през последните 2-3 дни, а то каква била работата.

На желаещите да има повече от 2 деца, мога само да кажа - "Смело напред!".
Неописуемо щастие, гордост и радост е! Особено в моя случай - след две момчета да имам момиче.
Не съм била по-горда в живота си. Най-добрата ми приятелка ми подари истински орден за многодетна майка, който през комунизма са подарявали на многодетните майки.  Heart Eyes
Старая се обаче, да отминавам ужасените погледи на някои майки в парка, магазина или където и да е. Също така като кажа, че това е третото ми дете, често отговорът е "О, горкичката - да си жива и здрава."  #Crazy или "Миличката, Господ да ти е на помощ!".  Crazy
ММ предложи вече да казваме, че ни е втори брак и първите деца са от предишните ни бракове. Да пожалим малко хората, че много се стряскат.  Joy Joy Joy

# 527
  • Мнения: 889
И ние с ММ искаме поне още едно макар,че мен малко ме е страх за втората бременост понеже и в моя и в неговия род втората бременност е с близнаци и се предава през поколение и на него сега му се пада и не знаем дали вместо две няма да станат три.Не ме осъждайте ,че не искам три деца,но аз искам да им осигуря всичко и най-вече внимание,а това няма да е лесно.
Да ви питам кога за последно са ви превеждали майчинството?На мен на 31.07 и от тогава нищо.Чудя се ако има някаква грешка с болничните на мен ли ще се обадят или на фирмата?

# 528
  • Мнения: 1 067
Гуен аз често съм и с  малката на сестра ми(8г),че тя работи и редовно ме ужалват като теб  Joy
А на Велинград една баба обясняваше на едно момченце" Виж бе бабо и тези са много деца като вас,не сте единствените"  Crazy  hahaha

# 529
  • Мнения: 2 516
Момичета, помагайте, имам парене при пишкане, какво мога да пия сега като кърмя... Чудех се за цистирен  newsm78
На мен вчера ми изплатиха последните пари от болничния. Вече ще чакам пт отпуската, питай в счетоводството, сигурно са объркали нещо Sad

# 530
  • Мнения: 786
Ами така де..., като ще е гарга да е рошава! Където едно там и две и три family Аз си имах братче, което за жалост почина - и откакто него го няма усещам разликата. Той ми беше най-доброто другарче в живота, на което можех всичко да споделям и разчитам!

# 531
  • София
  • Мнения: 16 691
Чудя се дали и на нас няма да ни изкара някой зъб- няма такива нерви и ревове тия дни. И се приспиваме по 1 час за 20 минути сън . Дори днес и в парка не спаха и пищяха. Ще наблегна на дентокинда явно.
Питам педито нормално ли е това безсъние, отговора беше, че били будни деца ooooh! и да съм се радвала, че поне нощем спят4 Mr. Greenспят4
Иначе и ММ се пазари да пробваме за момченце, но ако станат пак 2 и то момиченца ще го питам hahaha hahaha

# 532
  • Мнения: 781
Това е някаква епидемия. Мъжът ми ме преследва с довода, че съм била обещала две  Crazy Дори и доводите, че ще сме дърти, като дойде времето за второто не помагат  Laughing

Аз днес съм доволна. Изкарахме от 10,30 до 15.00 в парка, само с две кратки включванив рев. Сега, друг е въпросът, че не седнах и за минута, щото веднага се включваше сирената и като се прибрахме, аз припаднах на леглото и заспах, а той жизнерадостно загуга на баща си  hahaha

# 533
  • Мнения: 426
Аз съм единствено дете и от малка съм си казала, че няма да оставя детето си само , трябва да има брат или сестра или и двете Simple Smile само да сме живи и здрави , това искам най-много, пък другото ще дойде !

# 534
  • Мнения: 369
Gwen, честито ви зъбче!

Какче, и на мен ми беше супер приятно да се запознаем! А малките сладури няма какво да ги обсъждам, бонбони отвсякъде!

Ние с мъжа ми винаги сме искали две деца, но като се появиха проблемите с баткото малко отложихме появата на номер 2.
Днес бяхме на консултация, сложиха ни тетраксим и не знаеха другия месец въобще какви ваксини ще имат. Малката дунди е станала 6900 (+900гр) и 66см (+4см), ще я правим манекенка Simple Smile

# 535
  • София
  • Мнения: 384
И ние искаме две,като ММ е дал заявка второто да е момченце Simple Smile))

# 536
  • София
  • Мнения: 415
И ние още преди да се появи номер 2 си говорихме и за номер 3. Та да сме живи и здрави и да забравя малко бебешкия тормоз:))) и може да запретваме ръкави!

Gwen, честито първо зъбче! Сега чакайте скоро и второто!:)))

Елси, много ти съчувствам... Пробвай с уринал.

# 537
  • София
  • Мнения: 179
Здравейте мами,
Не знам кшй беше питал.за мазило за зачервено дупе, горещо ще препоръчам крмечето Бепантен. Вълшебно е и с няколко намазвание дупето светва.
Относно следващите бебоци, и аз винаги съм си се представяла с две деца. Да сме живи и здрави,каквото даде Господ.
А на многодетните майки,шапка свалям. Имам наколко примера около мен и искрено се възхищавам на семейства решили да имат повечко деца. Веднъж докато бях бременна в едно заведение видях жена с четири и.отидох да я поздравя, а тя толкова учудено ме погледна отначало...стана й доста приятно все пак, а и.се оказа че едното е на неин роднина Grinning

# 538
  • Мнения: 1 152
Elsi - Уринал пих аз, мисля че е ок за кърмачки, а и доста ефективен.

Второ много ми се иска на тетрадка, но хич не ми се бременее пак, а и ужасният спомен от раждането още е жив  Crazy Аз дълго бях едно дете, брат ми се роди когато бях на 13, та не ми се иска Слави да е самичък. Времето ще покаже Simple Smile
ММ сега много си страда за социалния ни живот, та за второ не ще и да чуе  Whistling

Аааам забравих да ви споделя, че гранде подсичането ни беше от Пуфис двойка! Спрях ги и веднага се оправи, не се наложи да взимам никакви други мерки.

Последна редакция: сб, 20 сеп 2014, 04:12 от Gaggi

# 539
  • Мнения: 192
И аз съм "за" Бепантен!

Последна редакция: сб, 20 сеп 2014, 12:45 от Есен1

Общи условия

Активация на акаунт