Спечелете ваучер на стойност 50 лева от МЕТРО само с едно изречение

  • 9 973
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7

Мили приятели,
 
Ние от METRO Bulgaria бихме искали да направим края на лятото по-забавен за всички и затова измислихме тази игра специално за вас.
 
В следващите 10 дни споделете с нас как вашите малчугани описват лятната си ваканция САМО с едно изречение.
 
Кои ще бъдат победителите, определяте вие! Можете да гласувате за фаворитите си, като използвате бутона "Харесва ми", който ще откриете под всеки пост.



Колко харесвания имат участниците, ще можете да видите отдясно над всеки пост.



Естествено, ще има награди – ще раздадем 5 ваучера за пазаруване в магазините МЕТРО, всеки един от които на стойност 50 лв. с ДДС.
 
Играта приключва на 15.09.2014 г. в 12.00 часа, когато петимата победители ще бъдат обявени в настоящата тема.

Последна редакция: пт, 05 сеп 2014, 17:38 от Реклама

# 1
  • Мнения: 10 547
Питах почти десетгодишното си дете. Мисли и измисли:

"Ваканция-учене, ваканцията-оцеляване като по филм за спасяване на животни, която ни донесе у дома коте, спасено от гумите на големите камиони".

# 2
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Според синът ми, който скоро прави 4г. :
''Лятната ваканция е, когато се забавляваш, играеш си -всичко; почиваш си и ядеш сладолед...., не-ядеш много сладолед!'' Mr. Green

# 3
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Виктор(8 год) :
 АЙЛЯК

# 4
  • Мнения: 1
АЛЕКС 9 г.
50-дни море, 50-дни игри с приятели , 50-дни забавления-нашето лято.

Последна редакция: сб, 06 сеп 2014, 13:03 от asyapopova

# 5
  • Мнения: 118
Дъщеря ми Таня на 5 години:
Много бързо свърши,но беше върховна и забавна.

# 6
  • Мнения: 1
 Stop
Лято, слънце, море, и ваканция с много забавления при баба
каза Меги на 7 г

Последна редакция: пт, 05 сеп 2014, 21:43 от mimoza578

# 7
  • София
  • Мнения: 574
Емо на 7 г.каза.Искам лятото,да е още една година  Simple Smile много беше,забавно и интересно.

# 8
  • Мнения: 37
лагер почивка с мама и тати и много игри плаж басейни тук таме някоя книжка

# 9
  • Мнения: 1
Мамо, искам да останем на морето, колкото да скъсаме един лист от календара.

# 10
  • Мнения: 6

Мили приятели,
 
Ние от METRO Bulgaria бихме искали да направим края на лятото по-забавен за всички и затова измислихме тази игра специално за вас.
 
В следващите 10 дни споделете с нас как вашите малчугани описват лятната си ваканция САМО с едно изречение.
 
Кои ще бъдат победителите, определяте вие! Можете да гласувате за фаворитите си, като използвате бутона "Харесва ми", който ще откриете под всеки пост.



Колко харесвания имат участниците, ще можете да видите отдясно над всеки пост.



Естествено, ще има награди – ще раздадем 5 ваучера за пазаруване в магазините МЕТРО, всеки един от които на стойност 50 лв. с ДДС.
 
Играта приключва на 15.09.2014 г. в 12.00 часа, когато петимата победители ще бъдат обявени в настоящата тема.
Дъщеря ми Мария на 3,8г. каза:Слънце,игри,плаж,море,делфини и искам цял ден да не свършва,много ми е хубаво!  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3
Ани 5г.:Ходиме на море и много играем и се забавляваме с моите приятели

# 12
  • София
  • Мнения: 139
Не искам да свършва лятото защото ще остарея, ако то свърши!
Каза 5 г ми син!

# 13
  • Samokov
  • Мнения: 348
 Страхотни дълги дни без задължения, които все не стигат да направиш всички бели,да изиграеш всички игри,да прочетеш всички книги,да се срещнеш с всички приятели ,да посетиш всички места!
Ивона 12 г

# 14
  • Мнения: 1
Много хубаво лято с весели игри и забавления.

Общи условия

Активация на акаунт