НАЙ-ДОБРАТА КОМБИНИРАНА КОЛИ4КА?

  • 7 786
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 390
dezyg, не можах да намеря сайт на Штъркел, а искам да огледам малко, напиши линк ако имаш, моля те (или ако някой има линк към сайт - може и да не е в БГ, в който има количките на Маг Ингланд - искам да им покажа на домашните един модел който съм харесала без да се налага да ходим цяла делегация)

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Ще започнеш да го извеждаш още на 10-14-ти ден след раждането, а зимният кош ще ползваш до края на април поне, докато се постопли. Така че от зимен кош има полза определено.

# 47
  • Мнения: 5 253
Цитат на: nadia_n
Цитат на: misha_plpvdiv
И аз писля да купя Мак Ингланд, само се колебая за модела...Дайде съвет:
 - с помпащи гуми ли да е?
 - триколка или не?
 - с два отделни коша ли?


Чувала съм, че триколките са по-неудобни, не влизат в асансьор, по-трудна е за пренасяне. Иначе и аз сигурно ще съм на Маг Ингланд


Ние сме с триколка удобна е и влиза в асансьора.Но не всички харесват триколките,а специално Маг Ингланд имат доста модели така че имаш избор  Wink
Успех в избора  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 503
Цитат на: Radina
Цитат на: Nina-Bs
не бих дала 700-800 лв. за нея.Погледнато реално за тези пари ще си купя 3 лади  Wink Незнам ти какво против тези две марки колички имаш(ще ми е любопитно от личен опит ли го  казваш или? ),но специално за Мак Ингланд от лични наблюдения и опит успанових че са много читави и си заслужават парите.Вярно че евтиното излиза скъпо,но всяко правило си има изключение  Wink

П.с. Дано не останеш с впечетление че съм се обидила  Wink


Мдаа,съвсем лични наблюдения имам от своята племенница.

Когато се роди ,купиха Маг Ингланд,мноого голяма,като танк,тромава ,а и нищо ,,ингланд'' няма свързано с нея.Китайски ли бяха или тайвански?

Лятото взеха Чиполино,първо се скъса плата около капсите където се захваща,след това се разскърца ,а и самите капси се изпочупиха за едно лято и в интерес на истината,ако само 20 мин побуташ една що-годе свястна количка,която далеч не струва 700-800лв ,ще установиш огромна разлика.
Моята е САМ Притикрос и струва 350лв.Малка,компактна,лека,удобна ,както за зимно,така и за лятно бебе.

Проходилката купих на Чиполино...и трябва да ти кажа,че седалката и на 1вата седмица се разнищи и разпокъса.
Не можаха да я зашият....то плат ли е като плат...
Купих нова-Хаук.Ок е,но изхарчих пари за двете,колкото за една на Чико.Та това е в общи линии

# 49
  • Мнения: 310
http://www.shtarkel.com/
това е сайта на Щтъркел

# 50
  • Мнения: 86
Харесаха ми тези с двата коша, обаче тяхната дръжка не се мести, за разлика от модел Принсец, например. А мисля, че е удобно да можеш да завъртиш дръжката в зависимост от коя страна пече слънце или духа..., я кажете нещо повече по въпроса с дръжките. Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 910
Тази е нашата, аз съм си много доволна от нея. Използвали сме я във всякакви условия и още си я ползваме. Разглобява се и се сгъва лесно, ако се наложи. За разглобяването споменавам, защото тъй като малко я поизмъчихме по едни планински месности и колелата и започнаха малко да скърцат, та трябваше да ги смажем просто, с малко течен парафин...

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=23617& … #ebayphotohosting

Забравих да пиша, че това, което се предлага на нашия пазар е един много свеж мотив с Мечо Пух, в синьо, лилаво и оранжево, това имаме ние.

# 52
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
И на моята не й се местеше дръжката - не е чудо голямо пък. Моята е Cam, както писах, и много я харесвах. Купих си чадърче за количка, отделно се продават мрежи против комари и прочие - не е такъв проблем, че не се върти дръжката.
Истина е за разликата в количките. Преди имахме Чиполино, която не беше лоша... ма... като взехме Cam Мартина, се родих просто се родих! Нямат нищо общо - веднага се разбира защо е разликата в цената. Та така.

# 53
  • Мнения: 1 517
Цитат на: boo
Ще започнеш да го извеждаш още на 10-14-ти ден след раждането, а зимният кош ще ползваш до края на април поне, докато се постопли. Така че от зимен кош има полза определено.

определено е така.Ники е февруари и купих количка chicco-pic up модела не е комбинирана но пък е супер одобна,лека/7кг/,маневрена и се сгъва много лесно за да влезе в колата,и цената и е много прелична 290лв.По принцип количките с предни двойни въртящи се навсякъде колела ми се струват много по лесно управляеми от еденичните гуми,поне маг игланд-принцес пробвах ужасна е за управление

# 54
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Цитат на: Karen
Цитат на: boo
Ето къде можеш да видиш моята любимка Cam:
http://pinokio.big.bg/cam.htm
Комбинираната е Мартина плюс (показан е зимният вариант с кош), а лятната ми, която вече ползвам за по-голямата Мая, е Комби Три - средната снимка.


Мисля, че точно комбито са изкопирали като "чиполино  венеция", само кошница няма.


Вносителите на Cam казват, че Чиполино са копирали Венеция от Комби Три на Cam  Grinning
Не, че има значение.

# 55
  • Мнения: 562
Цитат на: karla

определено е така.Ники е февруари и купих количка chicco-pic up модела не е комбинирана но пък е супер одобна,лека/7кг/,маневрена и се сгъва много лесно за да влезе в колата,и цената и е много прелична 290лв.По принцип количките с предни двойни въртящи се навсякъде колела ми се струват много по лесно управляеми от еденичните гуми,поне маг игланд-принцес пробвах ужасна е за управление


Карла, Chicco pick-up не е ли лятна количка? Как се разхождахте с нея зимата? Питам, защото и моята беба трябва да се излюпи февруари и ще избера някоя от количките на Chicco.

# 56
  • Мнения: 1 517
Цитат на: Pola
Цитат на: karla

определено е така.Ники е февруари и купих количка chicco-pic up модела не е комбинирана но пък е супер одобна,лека/7кг/,маневрена и се сгъва много лесно за да влезе в колата,и цената и е много прелична 290лв.По принцип количките с предни двойни въртящи се навсякъде колела ми се струват много по лесно управляеми от еденичните гуми,поне маг игланд-принцес пробвах ужасна е за управление


Карла, Chicco pick-up не е ли лятна количка? Как се разхождахте с нея зимата? Питам, защото и моята беба трябва да се излюпи февруари и ще избера някоя от количките на Chicco.

той се роди на 14.02 на 28.02 беше вече по цял ден почти на вън,времето тогава беше по топло от сега,но с чувалче и с покривалото отгоре,после махнах чувала и края на март беше и без покривалото.Тази е лятна но много по добра от другите обикновенни лятни колички
и февруари е почти края на зимата няма смисъл според мен от количка с зимен кош

# 57
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Nina-Bs
Когато се роди ,купиха Маг Ингланд,мноого голяма,като танк,тромава ,а и нищо ,,ингланд'' няма свързано с нея.Китайски ли бяха или тайвански?


Нито едното, нито другото, но както и да е, не ми се спори. Само ще ти кажа, че моята е грижливо прибрана за второ бебе Grinning . С помпащи се гуми, с въртяща се дръжка. ОБАЧЕ аз търсех точно голяма като танк, супер проходима количка /щото съм скитня голяма/. Колко е тромава не знам, но нямаше недостъпни места за мен с нея /а аз определено не съм яка, просто съм жилава Wink /! Все пак се вози бебе в нея, а не кукла Rolling Eyes ...

ПП: Малко ОФФ - разправяха ми, че и колелетата с дръжки били трудни за управление - е питам аз, понеже нямам и книжка даже, аз ли съм родена за шофьор, или мъжката приказка за жените шофьори ще излезе вярна? Нито с количката, нито с колелото имам проблеми с "управлението" - явно си има цака Rolling Eyes ...

# 58
  • Мнения: 86
Само да уточня, че Маг Ингланд е полска марка!

# 59
  • София
  • Мнения: 9 524
Цитат на: Nina-Bs
Маг Ингланд,мноого голяма,като танк,тромава ,а и нищо ,,ингланд'' няма свързано с нея.Китайски ли бяха или тайвански?

Ами 'ингланд' идва от това, че Маг-а са английски колички, сглобявани в Полша. Simple Smile
Така ми казаха в Штъркела, поне. Wink

Общи условия

Активация на акаунт