Нови придобивки в гардероба - 39

  • 81 621
  • 721
  •   1
Отговори
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Заповядайте, момичета, да споделим новите си придобивки, да обсъдим интересни магазини, разпродажби и онлайн попадения   Hug

Да обменим опит в съчетаването на дрехи и стилове за идващия есенно-зимен сезон
Grinning



Старата тема

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 565
   Благодаря за темата, Лу! Hug Надявам се скоро да мога да се похваля с някоя готина придобивка. Flutter

# 2
  • Мнения: 31 288
Спортни обувки на Acne, с табелка с усмихнато човече на връзките. После ще сложа снимка.
Лу, благодаря за темата! Heart Eyes Hug  bouquet
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 14 сеп 2014, 18:35 от densi

# 3
  • Мнения: 807
Дънки

Скрит текст:


Скрит текст:

# 4
  • в Кошера
  • Мнения: 2 223
Лу,   bouquet!

От мен дънкиHeart Eyes

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Вместо запис скромно - пола от Next /стои страхотно/
http://prikachi.com/images/221/7606221u.jpg

# 6
  • Мнения: 176
Запис само, с нищо не мога да се похваля.
Ходих до Зара вчера, но нищо не ми хареса, ужас.  Sick

# 7
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 428
Панталон:

# 8
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета, ако на някой му е интересно пускам линк, на който можете да гледате на живо модните ревюта по време на Седмицата на модата в Лондон: http://londonfashionweeklive.com/LIVE

densi, ревюто на Том Форд е в понеделник от 19.00 часа английско време  Heart Eyes

# 9
# 10
  • Мнения: 140

Момичета някои виждал ли е такава чанта по София. Обиколих центъра и още доста магазини, но не намирам такава Simple Smile Ако някои може да помогне ... благодаря

# 11
  • София
  • Мнения: 1 500
Лу, благодаря за новата тема!   bouquet
Не мога да се похваля с нищо за мен, защото тези дни обикалях магазините заради ученика.  Simple Smile

# 12
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340

Страхотни са, от къде  Hug

# 13
  • Мнения: 31 288

Момичета някои виждал ли е такава чанта по София. Обиколих центъра и още доста магазини, но не намирам такава Simple Smile Ако някои може да помогне ... благодаря
Да има я в магазините където се предлага марката в София вк. в бутика им, но струва между хиляда лв. и две хил. лв., в зависимост от големината и точния модел. Ментета не съм виждала, но аз и не гледам такива, та не съм ориентир.
Много е красива на живо.

# 14
  • Мнения: 140
аз не мисля че тази е оригинал - защото я видях в продавалник за около 30 лв. , но обявата беше изтекла.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт