Violetta~Виолета- една мечта, една песен! - Тема 21

  • 88 018
  • 782
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 490
Сори, за куклите и мечетата, ама се изнервих, много ми се е насъбрало и взе да ми избива. Както и да е. Темата отдавна е започнала да замира, просто ми се искаше да се включвате покрай новия сезон и да се коментира филма.  Crazy Затова и продължавах да пиша и пиша..... Забелязвам, че само двама човека пишем редовно и бях на косъм , наистина на косъм, да се откажа, защото повярвай ми, знам колко глупави неща се изписаха тези дни. Просто гледам да съм по-сдържана към хората, та.... абе разума не ми даваше да напиша, това, което сърцето ми отчаяно искаше да напише. В крайна сметка реших да подходя с разбиране, да се опитам да съм по-мила, да просветя незнаещите и т.н., но мисията ми изглежда е обречена на провал, така че спирам.  Stop
И още нещо - аз съм анонимната, но не че съм анонимна, а съм скрита, не се крия от вас, а заради мои си лични причини.  Peace
П.С. ако съм ви толкова неприятна - кажете. Ще спра да пиша, пък вие си съживете темата.  Stuck Out Tongue  Peace

# 616
  • Мнения: 45
Нямаше начин да не влезнете и да не направите темата кокошарник, налии?!?
Обачее, с мен не сте познали.  Naughty Не ме трогвате с вашите глупости и никак не ме интересува мнението ви за мен, защото не ме познавате въобще! Имам си достатъчно неща на главата, че да ми пука за простотиите, които сте писали! Очевидно пак ви е доскучало и сте влезнали да всеете смут.
Хайде ревете си там и си гушкайте куклите и мечетата!  Whistling


Темата си беше кокошарник и преди да си влезнем !  Laughing Laughing Ние просто направихме темата малко по-жива , защото като гледам нямаше скоро да стигне 50 страници ! А и само вие двете с Лори (или Деси то си личи , че Лори е Деси както и да е) си пишете само двете ! Малко за тъпи неща пишете ама както и да е  Wink И без това темата пропадна и пишат 2-ма човека редовно ! Така , че не знам кой трябва да си гуши куклите и мечетата !  Peace А и не се обиждайте ама някой хора съсипахте темата (И знам , че ще кажете вие я съсипахте с тези караници и тем подобни неща , но тя се съсипа от отдавна)  Peace Peace


Какво си личи бе? Винаги става ли въпрос за един от любимите ми сериали, да, ставам гневна. Ама какви сте вие тука да идвате и да почвате да ни обиждате. Никой не познавам по име тука, нито ви познавам само си обсъждам сериала и чета мненията. Никаква Деси не съм, дори не знам коя е от всичките тук. Ми пишете и вие бе? Извинявай, обаче обсъждаме сериала със нашето си мнение и това е. Ние ли сме виновни, че никой друг не пише. Преди не смогвах да прочета и на ден се изписваха по 10 страници, ама нищо не казва. Ти въобще познаваш ли ме, че ме намесваш. За бога  аз просто един ден видях тая тема, регистрирах се и почнах да си пиша с другите но мина доста време откакто спрях да пиша и никой не ме помни и сега просто се сетих за тази тема, след като почна сезон 3 и доста ме изненада, че е вече 21 тема. Хубууу... Наистина не знам защо от нищото се появявате и почвате да ни обсъждате. Нали знаете, че ние го четем и аз съм от хората които няма да си затворят устата просто защото някой си е излял някакво мнение дето не знам откъде го изгради. Че беснея по актьорите ли? Ми то си е за беснее, когато се случват неща които човек не харесва във филма. И моята любима емотинка -  #Cussing out

# 617
  • Мнения: 490
Лори, така и не ти разбрах името, много се впрягаш за неща, които не са реалност, това е само филм за Бога!  Crazy  И аз се дразня на някои моменти, но ..... Раздавай го малко по-спокойно!  Peace
PEACE !!!!  Peace

# 618
  • Мнения: 45
Казвам се Лорчел, Лори. Не се ядосвам за един филм (изливам си емоциите за него де ;дд ) но повече ме издразниха думите на въпроситната дама, която се появи от някъде си и почна да ме обижда.. не че ме псува или с обидни думи , но сме развалили хубавата тема, не знам си какво... една тема не може да се поддържа като никой не пише, нали? Аз виновна ли съм или пък Злати, че никой друг не пише.... ние сме го направили кокошарник и не знам си какво. Ако може и да ми поясни коя от всички е тази Деси да се сравня с нея, искам да разбера дали въобще си приличаме или ме сравняваш с първия който видиш.

# 619
  • Мнения: 366
Здравейте

Значи, първо да кажа, че съм абсолютно съгласна, че темата се разпада. Останаха да пишат 3-4 човека в нея. И то половината от коментарите са глупости. (Говоря за конкретен човек. Никой да не ми се обижда, но си е така.) Някой хора наистина трябва да приемат по-спокойно нещата. ТОВА ЗА БОГА Е ПРОСТО СЕРИАЛ. Не е нужно чак толкова да си хабим нервите за нищо. Казвам го като съвет, не искам да се карам с никой. От много време си го мисля, но не си изказах мнението, защото пак щяха да избухнат спорове или някой нямаше да ме разбере правилно. Това е, което исках да кажа отдавна. Peace

Лори, на мен също много ми приличаш на Деси. Трудно е обаче за обяснение коя е тя. Peace

# 620
  • Мнения: 45
Обяснете ми. Имам доста време, ако трябва ще почакам когато сте свободни да ми обясните. Аз съм си една - Лорчел, нито Деси, нито Вики, нито Мони, нито който и да е...  Rolling Eyes Не хабя нерви. Изказвам обикновено мнение, а това че просто емотиконките са такъв вид.. не знам.. ваш проблем е как го обяснявате. Преди нямаше никакви спорове тук и никой не ми е правил забележка. Никога не съм искала да споря, но след като някой ме предизвиква не мога да седя със скръстени ръце и да си повтарям "Ами окей, както искаш".  thumbsup

# 621
  • Мнения: 120
Здравейте. Не знам какъв ви е проблема с по-новите.

Накратко, за тези които ги интересува мнението на по-новите:
Беше забавен епизода. Бяха ми смешни моментите с боята. ;д Песента на Фран много ми харесва Wink
Искам Диеческа!!  Hug  Гери стана Джери Grinning Людмила е много подла. Как прекара вината на Виолета?!

# 622
  • Мнения: 250
Според мен почти никой не пише, защото започна новата учебна година и има далеч по - важни неща , отколкото сериалът или този форум.
Предполагам, че когато дойдат ваканциите, темата пак ще се живне. Peace Аз сега съм седми клас и поради тази причина наблягам главно на ученето, много рядко сядам на компютър.

L_O_R_I, моето име е Юки, лесно се помни. Laughing
Дени, Тети, това, което казахте наистина не беше много мило.. щом някои хора сме ви развалили темата, добре, аз спирам да пиша, не искам да създавам проблеми на другите. Peace
Приятна вечер Ви желая. Simple Smile

# 623
  • Мнения: 366
Дени, Тети, това, което казахте наистина не беше много мило... щом някои хора сме ви развалили темата, добре, аз спирам да пиша, не искам да създавам проблеми на другите. Peace
Приятна вечер Ви желая. Simple Smile
Юки, според мен те нямаха предвид теб. Peace Не виждам смисъл някой да спира да се пише в тази тема. Въпросът е съвсем друг, доколкото разбрах.

# 624
  • Мнения: 45
Добре, съжалявам ако нещо съм ви развалила настроението като вие ми четете постовете. И все пак ще си коментирам накратко.

Посмях се доста. Горкичката Олга Sad И Грегорио. Стана ми чудно, че ги прекръстват или просто Гери си е Джери попринцип ;дд ;дд Айде почват се интригите... Виолета с Алекс, Леон с Гери.. ще има много караници. Бето кърти  Laughing Песента на Франческа много ми хареса. Марко и Франческа ме мъчат. Да вземат или да се събират или да се разделят (ще се разделят де) таа... с нетърпение чакам Диеческа.

# 625
  • Мнения: 129
Епизодът беше много забавен.  Laughing
Боят с боя беше много забавен, а моментът в който Андрес пак заля Грегорио  с боя ме уби.  hahaha
Франческа и Диего са големи сладури.  Heart Eyes Марко ме издразни с това, че не иска да каже на Фран. Колкото повече отлага, толкова по-зле за Марческа.  Naughty Но така ще има Диеческа, така че Марко да продължава да се прави на глупак.  Peace
Харесва ми, че Виолета и Камила напоследък имат много сцени заедно.  Peace Беше ми омръзнало Виолета постоянно да е с Франческа, и понякога да имат сцени трите. Много харесвам приятелството на Вилю и Ками, дано имат повече сцени двете. Heart Eyes
Песента на Лодо е много хубава.  Peace Виолета изпя част от Supercreativa, хареса ми.  Peace Нямам търпение за епизода, в който ще представят песните Heart Eyes
Алекс не ме дразни все още, но "Джери" е голяма тъпачка. Laughing От първия епизод, е който участва започна да ме дразни, изобщо не харесвам персонажа й.  Peace
Людмила доста гадно постъпи, като така натопи Виолета, но поне истината ще излезе наяве.  Simple Smile  
Стана ми кофти, когато Рамашо реши да си тръгне, ще видим какво ще стане с него и Олга по нататък.

За темата:Бях се отказала да пиша изобщо, но няма да си развалям кефа с някои хора, затова ще продължа да си пиша. Надявам се темата пак да живне и да ни е забавно както преди, а не да пишат двама-трима. Simple Smile

# 626
  • Мнения: 45
Аз няколко страници по-назад бях качила клипчета на музикалния двубой на Рамашо и Бето. Не знам в кой епизод Бето ще дойде, пък Олга ще има два обожателя и ще стават големи драми. Рамашо в 20 епизод мисля, че беше ще предложи брак на Олга но тя ще му откаже.  Sad Cry

# 627
  • Мнения: 490
Лори, ще те помоля,когато пишеш за епизоди, които са далеч от тези, които дават в момента в България - да пишеш в скрит текст. Peace Не заради мен, а заради хората, които не искат да знаят какво се случва и чакат въпросните епизоди да ги пуснат при нас. Аз също правя така, защото доста често коментирам епизодите, които вървят по Дисни Аржентина, а уважам правото на човек да си избере дали иска да знае какво ще се случва напред.
Днешния епизод не успях да го гледам, за това няма да коментирам.
Относно 42 еп.:
Скрит текст:
Не знаех, че Присила и Гери са чак толкова подли. Стана ми гадно за Виолета. Леон можеше да й прости, но заради Гери няма да го направи.
За това, че пиша глупости -да, пиша. Понякога имам нужда да пиша глупости, да мисля за глупости, за да не мисля за ежедневните проблеми и за момент да изключа и да забравя за всичко. Извинете ако ви пречи, няма да се повтори, от тук нататък ще си коментирам сериала и толкова. Все пак тази група е именно за това.  Peace

# 628
  • Мнения: 45
Скрит текст:
Много се извинявам, не знаех  Wink Ако може да ми кажете как да слагам скрит текст? Предполагам при тея емотиконки ли са какви са... картинки и знаци отгоре може да си личи, но аз не виждам.

Оо то като сложиш курсура отгоре се вижда, открих го xD  Crazy
Извинявам се за спама.

А защо иначе Присила и Джери (xd) да са подли?

# 629
  • Мнения: 490
Присила и Гери:
Скрит текст:
Нямам много време да пиша, ако искаш гледай епизода, но набързо - Присила взе дневника на Виолета, за да разбере какво точно се случва между Анджи и Херман, после го изхвърли. Вчера обаче Людмила й го върна. А Гери вдигна телефона на Пабло, представи се за Виолета на човека от дискографията и отмени посещението му.

Общи условия

Активация на акаунт