MAC & Sephora - 25 тема

  • 58 162
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!    bouquet
На първо време чакам новите глосове на Шанел, но и палитрата с ружовете много ми харесва.   Crazy
Имам палитрата с трите пудри и си я ползвам почти ежедневно, предполагам, че и ружовете ще ми харесат.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 767
Куражче, къде ги намери? Hug
Сенките ли?
В Дъглас (Цариградско), в неделя. Кафявата палитра беше свършила (веднага ?!?), но ми показаха тестера.  Peace
Метеоритите, само онази апокрифна снимка от нета ми подхранва желанието.

# 17
  • Мнения: 31 181
А значи са заредили колекцията, благодаря! Hug  bouquet
Свършили са, защото е била една бройка сигурно! Sick

# 18
  • Мнения: 1 449
и аз гледах вчера новите Герлен - сенки и червила в Мол България; Там бяха свършили лилавите, но и аз видях тестера. Много са хубави, меки, приятни цветове за неангажиращ грим. Харесах си цвят червило, но ще тествам още преди да взема.
Днес умувам над покупката на молив за вежди. Тези на Hourglass са най-вече под прицел. Свърши ми Brow  wiz на Анастасия (изненадващо бързо) и посегнах към остатъка от молива на Том Форд. Бях забравила колко е прекрасен и колко лесен е за работа. Същата скосена форма има като Hourglass i Charlotte Tilbury например. Имам Aqua brow MUFE, пудри за вежди, моливи някакви(обикновини, подострящи се), гел - спирала на Eyeko, но не ги ползвам  Rolling Eyes някои от тях са ми тъмни, други неудобни.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря на Дени за новата тема Hug

Иска ми се нещо коледно,нещо което като го видя -сън да не ме хване Mr. Green

# 20
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря за новата тема   bouquet

Развълнува ме Вайс 3, а се надявах да не ме грабне  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 31 181
Днес и утре гримови сесии с новите две гримьорки на Шанел в Леро. Ще има ми казаха и бързи гримове с клиенти, пазаруващи козметика на Шанел. Който иска да се обажда да си запазва час. Аз съм утре. Hug

Заинтригувахте ме със сенките и червилата на Герлен. Червилата ги има знам в Леро отдавна, но сенките не съм виждала и днес, утре ще отида да ги търся.

# 22
  • Мнения: 3 342
Е те Ноемри ще ги пускат Коледните неща.


В американската Сефора палитрата е вече налична и може да се поръча.
Аз засега съм пас - ще съм предпазлива с козметичните предпразнични покупки тази година Blush
Засега само палитрата ружове на Hourglass е сигурна.

# 23
  • София
  • Мнения: 600
Дени, мерси за новата тема!   bouquet
И аз чакам коледните Коледните колекции. Много красиви неща предлагат обикновено!  Crazy 

# 24
  • Мнения: 557



Много го мисля  това чудо  Thinking  .Пробвах го на ръката - не е супер покривно - но пък четката е уникална  Crazy .Дали не го искам само заради нея? Mr. Green

Харесах си от четките на Сефора няколко - някой да сподели - ако има от тях как са като качество.

За щастие от новите лакове на Диор нищо не ме грабна. ooooh!

# 25
  • Мнения: 31 181
Плачи, остави я четката. Пудрата е великолепна. Няма покритие наистина, но прави лицето изравнено, гладко и не лъсвам почти по цял ден. Нося само нея с четката в сериозно количество. Казаха ми да топвам само една четка и стигала, но това е невъзможно при мен. Една четка за челото и по една за всяка друга зона на лицето. Ползвам я абсолютно всеки ден откакто я купих и съм доволна. Няма абсолютно никакъв пудрен, брашнян ефект. Мирише обаче страшно. Аз харесвам силните миризми на рози на Шанел, но за някои хора това ще е неприятно сигурна съм. Първия път като се потопи четката буквално затаявам дъх, защото дори на мен лудия парфюман ми идва в повече страшно силната ароматизираност. Ползвам 20 номер и си я избарх перефктно, въпреки че едната ми консултантка настояваше за 30. Добре че не я послушах, а си взех това което вземам винаги от Шанел 20 номер. 30 номер ми идва тъмна и променя тена ми и съответно ефекта, който правя с 20 ми е различен, а аз съм влюбена точно в него.
Пудрата е идеална за под очи в голяма зона. Много добре изсветлява и изравнява.

# 26
  • Мнения: 557
Денси - това описание чаках  Mr. Green .Както винаги изчерпателно и поетично  Flutter Crazy
Аз съм си харесала 40 /пусти зор за тен/ ooooh!
Колебаех се- защото момичето каза - че не е за комбинирана кожа- а моята е точно такава.Но пък с трицветната Беж не лъсвах лятото... Thinking

# 27
  • Мнения: 31 181
Пробвай хубаво цвета, който си харесала на лице, както и един тон по-надолу, за да видиш сама разликата.
Ето сега си запиши час по телефона или се разбери да те направят с пудрата и базата примерно отдолу момичетата на Шанел в Леро. Сега са там и утре. Peace
Не купувай обаче пудрата без проби, защото е много скъпа и да не останеш разочарована. Hug

# 28
  • Мнения: 557
Пробвай хубаво цвета, който си харесала на лице, както и един тон по-надолу, за да видиш сама разликата.
Ето сега си запиши час по телефона или се разбери да те направят с пудрата и базата примерно отдолу момичетата на Шанел в Леро. Сега са там и утре. Peace
Не купувай обаче пудрата без проби, защото е много скъпа и да не останеш разочарована. Hug

Нямам много неща на Шанел - но досега нищо не ме е разочаровало.
Дай номер на Леро за всеки случай - ако все още има часове ?

# 29
  • Мнения: 31 181
На лични сега ще го напиша. Имаше часове. Hug
Който иска телефона на лични ще му дам. Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт