Добра или лоша "реклама" е това?

  • 29 617
  • 1 001
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 62 595
яяя, а на мен ми приличахха на сестри. Особено с тези бели маншети на ръкавите.

Стига с тези уформи, че се изприщвам! не знам в кой свят живеете, но не е вярно, че училището става мерене на парцалки. Ако не са ппарцалки,, ще са п...ки! Аман! Който иска униформа, да си купи една и да си я носи!

# 556
  • Мнения: 1 416

Стига с тези уформи, че се изприщвам! не знам в кой свят живеете, но не е вярно, че училището става мерене на парцалки. Ако не са ппарцалки,, ще са п...ки! Аман! Който иска униформа, да си купи една и да си я носи!

Учудвам, се, че точно ти не си разбрала, че именно това се случва в училище. В различна степен, някои го правят по с мярка, но е факт, че такова нещо съществува. Гледат, сравняват, бележат. Сега предполагам, даже съм сигурна, че с навлизането на все повече нови технологии, модернизация, и наложени съвременни критерии положението е още по-очевидно.

Нещо повече - смятам, че от първи до дванайсти клас класовете трябва да бъдат еднополови, а не смесени. Ще се обучават по-добре, няма да се разсейват, ще им бъде по-удобно.

# 557
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Нещо повече - смятам, че от първи до дванайсти клас класовете трябва да бъдат еднополови, а не смесени. Ще се обучават по-добре, няма да се разсейват, ще им бъде по-удобно.
Е, не ooooh!! Ти наистина за емират мечтаеш.

# 558
  • София
  • Мнения: 62 595
това са клишета. Доста младежи не живеят с едничката мисъл да се сравняват по дрехи и джаджи. Вече толкова се преувеличава, че ме  хваща яд. И то предимно възрастните говорят така и те ескалират нещата. Сега остава и еднополови класове! Още малко и в манастир да ги пращаме!

# 559
  • Мнения: 563
Нещо повече - смятам, че от първи до дванайсти клас класовете трябва да бъдат еднополови, а не смесени. Ще се обучават по-добре, няма да се разсейват, ще им бъде по-удобно.
Това колко пъти съм си го мислила..  ooooh! Даже направо цели училища да са отделно за момичета и момчета, да не мислят за глупости и в междучасията. Ама айде, че сега ще се почне "в кой век живеете,на колко години сте..."  Whistling

# 560
  • Мнения: 1 416

Това колко пъти съм си го мислила..  ooooh! Даже направо цели училища да са отделно за момичета и момчета, да не мислят за глупости и в междучасията. Ама айде, че сега ще се почне "в кой век живеете,на колко години сте..."  Whistling

Моя клас в гимназията беше "загубен" така да се каже, но свирките в кенефа не са митове и легенди и съществуват в някои училища. Също интриги и сплетни между момичетата, надпревара за внимание. Да не говорим невинните, детски пощипвания и свалянето на гащи на момиченцата още в първите класове. Разсейване си е откъдето и да го погледнеш, но някои, даже не някои, а мнозинството нямат нищо против.

Децата в манастирите да ги учат монахините Joy
Изкривяване на казаното! Колко типично ooooh!

# 561
  • Мнения: 10 057
Децата в манастирите да ги учат монахините Joy

# 562
  • Мнения: 10 057

Това колко пъти съм си го мислила..  ooooh! Даже направо цели училища да са отделно за момичета и момчета, да не мислят за глупости и в междучасията. Ама айде, че сега ще се почне "в кой век живеете,на колко години сте..."  Whistling

Моя клас в гимназията беше "загубен" така да се каже, но свирките в кенефа не са митове и легенди и съществуват в някои училища. Също интриги и сплетни между момичетата, надпревара за внимание. Да не говорим невинните, детски пощипвания и свалянето на гащи на момиченцата още в първите класове. Разсейване си е откъдето и да го погледнеш, но някои, даже не някои, а мнозинството нямат нищо против.

Децата в манастирите да ги учат монахините Joy
Изкривяване на казаното! Колко типично ooooh!
Тя, цялата тема вече се изкриви Joy

# 563
  • Мнения: 563
Ааа отивам да пусна тема,има "хляб" в тая работа  Mr. Green

# 564
  • Мнения: 10 057
 Peace The Mum, давай!
Забавно става Simple Smile

# 565
  • Мнения: 563
За и Против училища/класове по пол http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=800932.0

Не,сериозно, наистина ми е интересно какво мислят хората по въпроса  Peace

Последна редакция: сб, 20 сеп 2014, 01:41 от The Mum

# 566
  • Варна
  • Мнения: 5 156
Извинявам се, че не съм прочела цялата тема, но моето мнение е, че на даскалицата нищо й няма. Нормална жена в официални дрехи... нищо провокативно не виждам. Нито е с топирана или изрусена до бяло коса, нито е с 2 кг грим и бронзант по лицето, нито е на 15 см токове с платформи, нито циците й са вдигнати до гушата и изнесени на показ, нито полата й е тип колан... Има си хубаво тяло и толкова. Единственото, което мога да кажа, е, че е облечена много стилно! Не е длъжна да си притисне гърдите с тиксо и да облече чувал, щото видиш ли някой татко или ученик може да се възбуди... Аз съм ЗА повече млади и свежи попълнения в образователната система.  Flutter

# 567
  • Мнения: 7 171
Нещо повече - смятам, че от първи до дванайсти клас класовете трябва да бъдат еднополови, а не смесени. Ще се обучават по-добре, няма да се разсейват, ще им бъде по-удобно.
Е, не ooooh!! Ти наистина за емират мечтаеш.

Дъщеря ми учи в еднополово училище със задължителна униформа, доста старомодна (тази година ще я сменят). Нейната поличка е три пръста над коляното. Приятелката и я попитала кога най-после ще я скъси.  Laughing Всички момичета ходят със супер къси полички (нееднократно съм го споменавала, дори и снимка бях приложила), дебелината на бедрото е без значение, но много момичета "бият" българската учителка по размер, Azzy.  Mr. Green

Имат нова учителка по изкуства (integrated arts, включва танци, драма, актьорско майсторство), разкошна млада жена. Бакалавърската и степен е по танци, а магистърската по английска литература. Снощи бяхме на родителска среща. Безсрамницата  Laughing беше обута в тесен панталон и къса блуза, но със сако отгоре! И с разпуснати коси. А учителят по музика, също млад симпатичен мъж, беше облечен с кафяв костюм с тясно сако, а ла 50 тте години. Явно българският пример се разпространява мълниеносно по света.

# 568
  • Мнения: 7 171
За и Против училища/класове по пол http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=800932.0

Не,сериозно, наистина ми е интересно какво мислят хората по въпроса  Peace


Имах много резерви, но вече мнението ми е силно положително.

# 569
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358

Какъв анцуг? Шорти,бяла тениска и цвички.

Лелей, какви гледки ми се привидяха  ooooh! А даже не съм татко  Laughing

Иначе е хубавица. Peace И нищо и няма на роклята. Не че е къса, ами краката са дълги. Ако я облека аз ще ми е до колЕне. И възтесничка в ханша  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт