ПЪРВИ клас - 1 тема

  • 34 719
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 833
И аз се чудя кога давате толкова много помагала. Аз допълнително не съм купувала - само тези, които са им от училище.  В къщи (след занималнята) го карам да пише неща, които не е писал добре в училище. Пише по 5 реда, ако са ченгели, а вчера написа една страничка двойки, че нещо не ги правеше както трябва.

Момичета, дайте съвет.
Мойто момче също е първи клас. Ходи и на занималня, но не иска да си пише домашните някой път
marianair, всеки път когато трябва да пише домашни е едно голямо мрънкане  и тръшкане. Със всеки изминал ден нещата стават по-добре - почна да свиква. Принципно обяснявам, че трябва да се напишат задачите и че трябва да упражнява нещата. Не му разрешавам любимите неща (таблет и гледане на телевизия) преди да си е написал.
Просто така благородно завиждам на тези от вас, на които не им се налага да подканят децата си и сами  се занимават Simple Smile
Ето малко материал по въпроса Как да накараме детето да си пише домашните?
Как да накараме детето да си пише домашните -2


И да споделя, че днес взех от Кауфланд  моливи на Faber - Castell  - 48 броя - намалени от 18 лв на 10,50.
 
Скрит текст:

# 736
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
То как трябва да изглежда и как са...при нас бяла дъска, поизтрити линии на места, в частта с квадратчета. Шкафчета някакви, но вършат работа и не се мъкнат убечници напред-назад всеки ден. Чиновете ясно, закачалки за дрешките и ... май е това, украса и цветя, настилка-паркет.  Като цяло има нужда от ремонт.
На РС едната г-жа предложи да купим голям ТВ, поне 37 инча, за да могат да го ползват и де предават на децата мултимедийни уроци...ние с баща му сме против в анкетата, да видим накрая какво ще реши анкетата.

# 737
  • Мнения: 35 967
Дами, имате пусната нова тема, заключвам тази. Приятно писане!

Общи условия

Активация на акаунт