Подарък за новородено?

  • 27 594
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Naй-практично  според мен е карта (с пари) от известна верига детски/бебешки магазин  Peace

И аз най-много бих се зарадвала на такава карта. Почти всички магазини предлагат т.нар. ваучери за подарък  Peace

 Grinning Предпочитам дори и да е малка сумата , ако трябва ще добавя и ще взема нужното/желано нещо  Peace
От колкото евтин и не практичен подарък, който я се ползва я не  Crazy

# 16
  • Мнения: 124
Аз съм за столче за кола! Всяко бебе и дете трябва да се вози в подобно за килограмите му столче, това е нещо задължително! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 500
Аз преди 20 дни подарих детска сребърна гривничка с гравирано името на плочката + едни мънички нежни обеци като цветенце, но много мънички  Heart Eyes Общо ми излезе 46 лв с все опаковката и гравирането

# 18
  • Мнения: 12 662
Момче или момиче?

За момиче предпочитам бижу.
За момче тази идея много ми харесва.



Юбилейна монета  Peace В каталога на БНБ има много различни предложения. На мен за бебе ,любими са ми тематичните монети с народни приказки. Peace
То е ясно,че ще има доста дрехи и аксесоари, това поне ще е спомен с нумизматична стойност.

# 19
  • Мнения: 291
Благодаря ви, страхотни предложения!
Всичките идеи ми харесват- столчето за кола е много добра идея специално за тях, не се бях сетила.
Трябва да споделя новите идеи с мъжа ми утре и дано изберем нещо  полезно.  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 79
на моя приятелка скоро подарих торта от памперси а за украса се използват примерно дрешки, лигавници ,залъгалки,козметика всичко каквото се сетиш необходимо за бебенце  Simple Smile идеята е оригинална  продават и готови, може да си направиш и ти сама в интернет има най различни идеи  Simple Smile

# 21
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Просто пари - в карта, в плик... нека сами преценят какво да купят на бебето.

Ако пък целта е да има символика и сантимент - това е чудесен избор; вариант 2. Ето и описанието (най-долу на страницата).

Гипсовите отливки и отпечатъци също са идейни, но лично аз бих ги прибавила към първото предложение в случая. Все пак става въпрос на дете на доста близки.  Peace

# 22
  • Мнения: 1 066
Много зависи от родителите. Аз съм казала на близките си специално, че не искам да ми купуват такива монети, някак си предпочитам практични подаръци, които да ми върша някаква работа.

# 23
  • Бг
  • Мнения: 846
Моето предложение е столче за хранене или прибори за хранене.

Последна редакция: пт, 19 сеп 2014, 10:57 от Alexa_a

# 24
  • Мнения: 807
тази седмица роди колежка в офиса и ще й правим подарък - и ние не знаем точно какво си е купила вече и от какво има нужда. И решихме да направим торта, обаче не от памперси (казаха ни, че бебенцата са много чувствителни и не реагират добре на всеки памперс, затова да не рискуваме с тях).
Затова ще вземем одеалце, албум, в който да се записват важни неща като първи стъпки, първи думи ..., играчка и др. Накрая ще завържем всичките неща с някаква панделка и готово  Grinning

# 25
  • Мнения: 1 235
Това с монетите аз също съм скептична. Предпочитам практични подаръци. Подариха ни преди години една монета, която към днешна дата дори не зная къде е.
На близък човек би трябвало да се знае какво имат и какво - не. Шезлонгът е страхотна идея според мен (брат ми ще ни подарява такъв), сгъваема кошара за път, столче за кола, музикална стойка за над кошара, бебефон (ако са в голям апартамент).
За момиче ми харесва и идеята за бижу.

# 26
  • Мнения: 46
Аз бих подарила сребърна лъжичка за захранване на бебето, която може да се ползва и по-натам. Цената за около 20-25 грама е до стотина лева.

# 27
  • Мнения: 73
Здравейте!
За раждането на моята племенница аз избрах да им подаря фотосесия. Това ми хрумна и мисля че всеки родител би се зарадвал.  :hug smile3525

# 28
  • Berlin
  • Мнения: 11 257
Много зависи какво вече са си купили, какви са вашите и техните възможности. Ние избрахме и подарихме за племенника ми сгъваема кошара + хубаво матраче, защото исках да подарим нещо, което ще се ползва със сигурност; столче за кола, ако нямат в комплект с количката. Simple Smile Сега съм решила да му купя спално чувалче за зимата. Шезлонг и активна гимнастика също са сред нещата, които може би ще се ползват (големият ми син не ги хареса, но сега бебето вече се заиграва на гимнастиката). Монета/гривничка също е хубав подарък.

# 29
  • Мнения: 1 071
За бебета на близки обикновено вземаме нещо по-голямо - люлка, шезлонг, столче за хранене. Най-доброто според мен е люлка със столче за хранене - 2в1, но предлаганите в БГ идват малко скъпи.
За дечица на не толкова близки хора поднасяме по-символични подаръци.
Но към подаръка на всяко бебче държа да има и нещо лично и персонализирано за него - лъжичка с името му, медальонче...Напоследък, обаче, поднасям и бебешка количка с шоколадчета Simple Smile

Последна редакция: пт, 19 сеп 2014, 12:24 от Shamsina

Общи условия

Активация на акаунт