ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали - тема 8

  • 68 711
  • 738
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 726
Солнечный удар новият филм на Никита Михалков е вече на екран. Да го чакаме и он-лайн.
Трейлър



Передача с Никитой Михалковым, Солнечный удар https://www.youtube.com/watch?v=iFq0HT48Yg4

# 271
  • Мнения: 4 535

Колкото до мистиката, мисля, че тя е напълно съизмерима с тази в 2 серии на Грач.

да, да, права си абсолютно

ако не бяха Павел Трубинер и Светлана Иванова нямаше и да го подледна 'Грач' изобщо  Laughing

заради Трубинер мога да се жертвам да  изгледам дори и мюзикъл, ако / недай Боже/ някой ден му хрумне да се снима в такъв  hahaha hahaha hahaha

При мен е обратно Grinning Аз съм свикнала от американските сериали да гледам фантасмагории, като Грач. Този филм ми отвори очите за Трубинер Rolling Eyes

Аз май ще си открия един сезон на Анищенко, че днес му погледнах филмографията и видях не гледани филми от последните две години. Ще докладвам, ако ми хареса нещо.

Хор Турецкого последно го мярках в Германия по някакви реклами. Като че ли, срещнах реклама и за идване в София. Може и да са били вече Sad

# 272
  • Мнения: 4 535
Погледнах, на 30 октомври им е концерта в НДК. Благородно завиждам на чуващите  Mr. Green

# 273
  • Мнения: 1 726
Скрит текст:

Колкото до мистиката, мисля, че тя е напълно съизмерима с тази в 2 серии на Грач.

да, да, права си абсолютно

ако не бяха Павел Трубинер и Светлана Иванова нямаше и да го подледна 'Грач' изобщо  Laughing

заради Трубинер мога да се жертвам да  изгледам дори и мюзикъл, ако / недай Боже/ някой ден му хрумне да се снима в такъв  hahaha hahaha hahaha

При мен е обратно Grinning Аз съм свикнала от американските сериали да гледам фантасмагории, като Грач. Този филм ми отвори очите за Трубинер Rolling Eyes

Аз май ще си открия един сезон на Анищенко, че днес му погледнах филмографията и видях не гледани филми от последните две години. Ще докладвам, ако ми хареса нещо.

Хор Турецкого последно го мярках в Германия по някакви реклами. Като че ли, срещнах реклама и за идване в София. Може и да са били вече Sad

Да в неделя на 30 октомври, кончертът ще е в НДК.

# 274
  • Мнения: 3 547


Аз май ще си открия един сезон на Анищенко, че днес му погледнах филмографията и видях не гледани филми от последните две години. Ще докладвам, ако ми хареса нещо.


наденка, давай ...Анищенко май не сме го разнищвали ))))))))

чакаме предложенията...тези негови  огромни топли кафяви очи си струват  Rolling Eyes  Wink

аз пък нямам търпение за утре и Ледниковия период ... newsm18

# 275
  • Мнения: 3 547
във фен групата на Анищенко много хвалят "Недотрога" и "Вкус граната" ...

някой гледал ли ги е ?

# 276
  • Мнения: 4 535
във фен групата на Анищенко много хвалят "Недотрога" и "Вкус граната" ...

някой гледал ли ги е ?


Лор, понеже аз съм представяла сериала Вкус граната, се върнах в 5 тема да видя какво съм писала, та цитирам:

Слушам си аз песнички на Руденко докато си пия кафето, и попадам на този клип Rolling Eyes Реших да погледна филма, оказа се сериал от 16 епизода. Както погледнах първи епизод, така го изгледах на един дъх, забравяйки за кафето Wink Казано на "блондински " език, коментара  ми е: У- ааа- ууу! Peace  Напоследък много война и екшън изгледах, време ми е за нещо по- така Wink

Предлагам и на вас : http://www.youtube.com/watch?v=Mgfn0Htsd9k&list=PL_t_do7BZmg … 8aXTdbw7QZ067UAG_ плейлист с всички 16 епизода


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=741482.165;topicrefid=20

Да не ти казвам какъв сладур е там Кучера Grinning Май ми се прииска да си го припомня този сериал по бързата Wink Joy

# 277
  • Мнения: 4 535

Оскар Кучера ми е другият любимец от този сериал:

# 278
  • Мнения: 4 535
Лор, изгледах го Недотрога  Peace Типично руско сериалче. Добрите много добри, лошите много лоши Wink Алексей се появява почти в трети епизод. Много добре си играе състоянието на груб и самосъжаляващ се инвалид. Въпреки всичко, около него е позитивно.

Гледах го в този плейлист, нормално е качеството:
https://www.youtube.com/watch?v=8_NlQbCQZhw 1-вя от 4 серии

Информация за сериала: http://www.kino-teatr.ru/kino/movie/ros/108813/annot/

Забравих да кажа, че кученцата си играят много хубаво ролите Joy

Няколко кадри от филма:


# 279
  • Мнения: 3 547

Ледниковый период 8 выпуск 25 10 2014

# 280
  • Мнения: 3 547

тази година ще имаме нови Ёлки    със скок във времето 100 години назад ))))))))))))))))

# 281
  • Мнения: 3 547
най-доброто изпълнение от днешния Ледников период

Оксана Домнина Иван Скобрев


# 282
  • Мнения: 3 237
Привет, гледам вече еп. 23 на Татьянин день и героинята на Рудова силно ме изнервя. Красива и сладка, но ужасно нахална и манипулативна.

Сафонов има много любовни сцени в този сериал и е много добър!  Grinning



Всички играят много добре, особено ми е симпатичен младший брат Сафонова.
Илья Иосифов

Неприятни образи, но Вадим Колганов игре страхотно.


Впечатляваща актриса - красива, стилна.
Наталья Лукеичева


Харесва ми, че героите не са само черни и само бели, вълненията са каквито и ние ги имаме от реалния живот. Обаче мисълта, че ми предстоят още 150 серии ме плаши. Кой знае какво още ще се случи!

От последните предложения най-много ме привлече Андрейка заради участието на Никита Тезин. Срещала съм го в епизодични роли, но съм го запомнила. Има и особен изговор, Илья Иосифов има подобен и е много мило.

Момичета, споделяте за филми и актьори, които не познавам. Нетърпелива съм да ги гледам, но...след 171 серия.  Embarassed

# 283
  • Мнения: 4 535
Валя , във форума имаше тема за Татьянин ден . Може да прочетеш нещо, ако те интересува. Кали Георгиева я създаде, даже преведе доста епизоди от сериала. Срещала съм ги в You Tube.

Lor, утре ще гледам Ледниковый период с мишката Embarassed Отказах се от ТВ-то. Много време ми отнема с рекламите, а е вече не понасям Тарасова да ми се лигави с любимците и.

Видях, че днес в журито е бил Марат Башаров. Днес е имало премиера по Първи канал на документален филм за него. Една добра душа го е качила вече в нета:

«Марат Башаров. Любовь нечаянно нагрянет»



https://www.youtube.com/watch?v=-J2oMuuM9bI

# 284
  • Мнения: 3 547
 Laughing Laughing Laughing Тарасова така си пада по Максим Маринин, че направо му е неудобно на човека... hahaha hahaha

Просто ужасно и личи ...

Днес пък с Лариса Гузеева като се захванаха с Иван Скобрев...как не ги беше срам на тяхната възраст и пред толкова милиони дето ги гледат така откровено да показват как им текат лигите по него  Joy
Той че e страхотен - страхотен е,  две думи няма, ама те си бяха направо неприлични с коментариите и обсъжданията ...чак покрай очите му, даже и задните му части обсъдиха, които също били прекрасни... Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт