Как жените манипулират мъжете си?

  • 33 515
  • 584
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 604
Току-що прочетох едно изказване (не е важно кой е авторът), което ме разсмя и ме подтикна да пусна тази тема.

Цитат
Обаче като вземе да прекалява, примерно да прави скандали всяка седмица, аз го хващам и аз му правя як скандал защо крещи, плача ако трябва.

Вие как манипулирате вашите мъже? Чрез скандали, сръдни, плач?
Лесно ли се разплаквате по желание, "когато трябва"?
Ако искате, може да си направим и анкета за най-често използваните манипулации от страна на жените.  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 122
Казвам си всичко директно. Решаваме проблемите с диалог, не със скандали. Е, имало е и скандали, но те са били  в следствие на емоциите от конкретната случка, която ги е предизвикала, а не от взетото решение след обсъждане на проблема. Манипулации, в лошия им смисъл, не си прилагаме.

# 2
  • Мнения: 191
ХХАХАХАХАХАХАХАХ Ще падна!

И това го правят пораснали жени... не мога!!! Grinning

Иначе подкрепям ТХК - вземат се решения със диалог очи в очи за решаване на проблема, а не със скандали и "манипулации" или както там искате да го наречете Wink

# 3
  • Мнения: 5 892
Аз на 20г съм го правила, за да го накарам да млъкне, след като е набрал, пък на мен вече не ми се спори. Действаше безотказно  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 10 993
записвам се за да следя, може пък и да науча нещичко. Аз моят мъж не мога да го манипулирам и той мене не ме манипулира. При нас е демокрация всеки прави каквото си иска като гледа да не пречи на другия. общо взето се разбираме. драми и сълзи не го трогват, така че дайте нещо друго. Laughing

# 5
  • Мнения: X
Има си хас някоя ССФ да си признае, че манипулира мъжа си.  Laughing

# 6
  • Мнения: 25 604
Що пък не?
Нали форумът е за взаимопомощ и как още там беше?  Laughing

# 7
  • Мнения: 3 031
Сълзите действат безотказно при моя мъж. Използвам ги в умерени количества и в точния момент, не трябва да се прекалява.

# 8
  • Мнения: 9 571
Има си хас някоя ССФ да си признае, че манипулира мъжа си.  Laughing
Тези оръжия трябва да се пазят в тайна,че и много мъже взеха да четат тук  Mr. Green

# 9
  • Мнения: X
Не го манипулирам. Омъжила съм се за интелигентен индивид, не за някое чифтокопитно. Що за идиотия - да общуваш с благоверния с номерца. Елементаризми, подходящи за тийн-любови, не за нормален, здрав, спокоен брак.

# 10
  • Мнения: 46 514
Използвала съм ги. Но при отношения с мъже, които не са били от значение за мен.
В семейството ми не бих, приемам го за липса на уважение с/у човека до мен.

Има си хас някоя ССФ да си признае, че манипулира мъжа си.  Laughing

Защо? По темите е пълно с такива признания  newsm78 ето последното, което четох преди малко.
Винаги има начини за глезене  Wink Като свършиш домакинската работа и сготвиш вкусно, можеш да си поискаш всичко  Wink Тогава между другото е най- благоприятното време за преговори и за съобщаване на мили съобщения от рода на: "Мило, виж какво си купих..."  Wink

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
То стигне ли се или пък почне ли се с манипулации, какъв е смисъла...

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
НСЧ - това не е манипулиране. Всеки е по-раздразнителен, когато е уморен и гладен.

# 13
  • Мнения: X
Сега, не всяка, която пише във форума, е ССФ, все пак. ССФ има имидж, който пази - идеалните и хармонични взаимоотношения с половинката са част от него. "Манипулация" е грозна дума, няма работа в семейството ѝ.


# 14
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Има си хас някоя ССФ да си признае, че манипулира мъжа си.  Laughing
И свой, и чужд съм манипулирала Laughing. Не със скандали обаче, нещо не сработват при мен.

Общи условия

Активация на акаунт