"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-30 тема

  • 44 861
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
       

Актьори:





 





Кликнете върху снимката на актьора и ще получите повече информация за него!
       

Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV

1 сезон (13 епизода) - от 12.03.2014 год. до 18.06.2014 год.
2 сезон стартира на 03.09.2014 година с 14 епизод

       


       
Резюме:
Когато полицаят Йомер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният и баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите. И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно, дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy
       

Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:
     
Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       
     
     
Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
           
     
Повече за сериала може да откриете тук:



     
Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
 

     


     


     


     


     

     


     

Темите:
         
Родствени връзки в сериала:

         

                             
         

Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!

Втори сезон ни завъртя във вихъра си с пълна сила!
Изненадите следват едва след друга...
Приятни минути в темата на всички, които следят проекта!  
   

# 1
  • Мнения: 10 240


 Да поседнем при Елиф и Йомер!   Peace 
Те не само ще споделят закуската си,
а ще разкажат цялата си история на всички от клуба на ЕЛМЕР!


 
Скрит текст:
hrissi_sz     pepel_ot_rozi    Maya@     Zlatina3    velijana     Lina_4   MegiTeo   mamsity    Ana Sinnona    dettodorowa    fantasya   Di...va    Aneliya Doneva     Dimony   Keskinowa     daizy_g    Hurricane (Нарцис Джуниър)Conficker Virus    verula    lia-martin  лава  vania_e    Hushpuppy   Cveti67    boyana05     vdleri Вичона   Г-жа Нервакова   Vyara2    freespirit   Bagi   kanti    Г-ца Бързо се уча (Storm Worm Virus)   elinor-7   zlatinag   нианта   selfie    Naili   sofia26   sninova    Vali_N   dani_kovacheva    dimana-nova   campanula   borovinka123    *¨*morski_briz*¨*   ivlad    Ili95    Mira07   bratp   gospodinova54   krisikit19kin   Дороти 15   varna_2   rina-rina   

Зная, че има и още (това са имената, разписали се в последната тема), които ще добавим допълнително.

На всички Ви благодаря за публикуваните мнения, новини, преводи, снимки, видео, колажи,
с които правите темата интересна и вълнуваща.





Последна редакция: пн, 22 сеп 2014, 15:50 от rina-rina

# 2
  • Мнения: 10 240
какво имаме дотук за 17 епизод:

Kara Para Ask - 17 епизод 1 трейлър BG sub
 http://www.videoclip.bg/watch/383832_kara-para-ask-17-epizod-1-treilur-bg-sub  

Kara Para Ask - 17 епизод 2 трейлър BG sub  http://www.videoclip.bg/watch/385074_kara-para-ask-17-epizod-2-treilur-bg-sub  

Kara Para Ask - 17 епизод 3 трейлър BG sub  http://www.videoclip.bg/watch/385075_kara-para-ask-17-epizod-3-treilur-bg-sub

подсказка

Скрит текст:
Бъди красива като роза, но не бъди жестока като бодлите й
Обърни се към някого с такива думи, че го накарай да живее или да умре, но не и да остане наранен.
Началникът Али предупреждава Хюсеин. Той започва да следи случая. Организира Пелин, Арда и Йомер да работят заедно с него, но естествено само фиктивно.
Пелин ще сподели проблемите си с Елиф, Арда говори с Йомер за момичета.
Арда: Не бягай, Пело, не бягай. Приеми го. И ти ме обичаш. Нямахме достатъчно време. Получавахме различни мисии. Но ние никога не сме се разделяли с теб, Пело. Лъжа ли е?
Йомер продължава да търси следа от приятеля на Танер в ареста.
Леля Елван не спира с активната си дейност. Кани Елиф на едно празненство. Предположете какво ще се случи.
Метин има изненада за Нил. Ама не обикновена изненада. Какво ли може да е?
Метин: Ще те чакам цял живот, любима.
Нил: Още не съм ти простила.
Както разбирате в тази серия влюбените ще се опитат да си простят. Кой ли от тях ще успее? Метин, Арда или Йомер? Според мен има двама победители и един победен.
Йомер: Но аз ще кажа на Елиф, че съм й простил, бате. После ще бъде късно. Животът може би за последен път ми даде възможност да бъда щастлив. Няма да пропилея тази любов. Няма да загубя Елиф.

и резюме

Скрит текст:

17.BÖLÜM
Arda ve Pelin'in yaşadıklarına şahit olan Ömer, Elif'in ellerinden uçup gitmek üzere olduğunu fark eder. Arda gibi geç kalmak istemez ve Elif'in karşısına çıkıp onu affettiğini ölesiye sevdiğini itiraf eder. Elif'in bu itirafa tepkisi ne olacaktır?

Tayyar'ın fevri davranıp hata yapmasını bekleyen Ömer bir yandan da Taner cinayetini çözmeye çalışır. Üstelik bu kez Hüseyin de onu desteklemekte ve yardım etmektedir. Arda, Pelin, Ömer ve Hüseyin Taner'i öldüren koğuş arkadaşı Halil'le Tayyar arasındaki bağı bulabilmek için harekete geçer.

Ömer'in açık açık peşinde olduğunu söylemesi Tayyar'ı çıldırtmıştır. Ali vasıtasıyla Ömer'in uyarılmasını sağlayan Tayyar bununla yetinmeyecektir. Ömer'den kurtulmak için daha sert bir çözüm bulması gerekmektedir. Hüseyin ve Ali'den yardım ister. Tayyar'ın Ömer için tasarladığı yeni plan nedir?

Metin'in davranışları karşısında sarsılan Nilüfer kendisini odasına kapatır. Metin ona ulaşmaya ve kendisini affettirmeye çalışır ve bunun için Nilüfer'i şoke edecek, hayatını değiştirecek bir sürpriz hazırlar


 + много снимки     


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.816712755017309.107374 … 002337&type=1



# 3
  • Мнения: 849
Привет и в новата тема!

РИНА, огромно благодаря за новата тема. Чудесно е оформена. Във всяка нова тема влагаш нещо  и това е любов към нас!
Благодаря от сърце!    love001 txtloves newsm51

# 4
  • Мнения: 10 030
Ринка  Hug

Благодаря за новата тема  smile3525

Благодаря за преводите на фрагманите Варна  Hug Ринка  Hug  smile3525

Благодаря и за резюмето!  smile3525

Добре е, че има много любов в нашия филм, че да преглътнем и многото омраза...  Peace

# 5
  • Мнения: 13 302


Малеееееееееееей! Какви сладурски трейчета?!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мерси за превода на еп. и подсказката.  Hug   bouquet

# 6
  • AMS
  • Мнения: 6 450
Привет!!!



Благодаря за нова тема, за преводите и споделеното в старата!!!



Шлифоването на диамантите продължава!
Новостите за следващия епизод са много интересни!






# 7
  • Мнения: 3 217
Привет и в новата тема!
Ринка, newsm51 newsm51 newsm51

# 8
  • Мнения: 5 753
Рина smile3525Благодаря  за
всичко, което правиш за нас.  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 229
Привет елмазки Hug Варна,чок тешеккюрлер  bouquet  bouquet  bouquet
Страхотна тема,Ринка  bouquet Е,разбира се,че и списващите в нея са чудесни момичета Wink
Третия фрагман много ме зарадва и обнадежди-вече бях решила,че Йомер ще се сближи с Бахар,за да отдалечи Елифче от себе си Mr. Green Явно няма да има развитие по тази линия,което не пречи Бахар да замисли отново някой пъклен план и да си отмъсти.Няма нищо по-опасно от отхвърлена жена Twisted Evil
Третото гифче от поста на Дива много ми е на сърце Laughing Волтовата дъга е налице винаги при сладурите Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 10 030
Може да не е момента ( с толкова много нови неща за следващия епизод), дори незабелязано да се промъкне (както винаги  Mr. Green) моето мнение, ще кажа няколко думи по дискусията, започната от Баги  Hug и продължена от Веляна  Hug.

Имам предвид етапа на отношенията Елиф - Йомер.
Може би съм заслепена от пристрастия и затова да не разбрах момента на закуска, когато Елиф се ядоса, и се разделиха малко сърдити с комисаря.

Снощи, обаче, гледах отново епизода, с приятелка, която не е вътре, като мен, а си гледа филм без пристрастия към Йо или Елиф. Като говорихме за тази сцена, стигнахме до мнението, че Елиф знае, че комисаря я обича, че не му е безразлична. Но също така знае, че той е изключително честен и принципен човек. Разбира, че целта на операцията е залавяне на основните играчи, предупредена е, че не бива да се виждат с Йо. Всичко знае.

Освен това е засрамена,  от действията си, чувства се престъпник, чувства се манипулирана и от психопата Метин, а до известна степен и от Йо и Сами. Пионка в играта на играчите...
Опита да разбере отношението на Йо, разбира, че той не иска да говори за връзката им. Следва извода - да той я харесва, може дори да я желае,  но не иска да продължава отношенията си с нея - престъпничката. Държи се с нея като с приятел, върна се хуморът, закачката, изобщо отношенията, когато бяха аркадаши.  Naughty

Твърде уморена да се бори, тя направи няколко плахи опита и се отказа. Той непрекъснато й говори за операцията, прави планове как да хванат престъпниците. За любов, за страст, не само нито дума, а и никакво действие. Сами в голямата къща, ако се беше случила прегръдка, целувка или дори любов, кой щеше да научи? Защо се държа толкова желязно Йо? Ами защото не иска да продължат.

И тя, сама и храбра, като оловния войник, се приготви да посреща битките, ударите на съдбата, да си върне живота и най-вече, този, на сестрите си.

Обърна се към човека, когото смята за приятел, но пак само за чувствата си каза, с нищо не показа, че участва в секретна операция. Ето женския вариант на мачо!  Peace

Много й е трудно на Елиф да сдържа любовта си, затова и понечи да си тръгне от Арда. А там, комисаря, на когото толкова много му се иска да е с нея, поне да я вижда, да е спокоен, че е до него, отново се държа като приятел, е, поне в повечето случаи, т.е. когато можеше ...  Joy

И Елиф реши да се откаже от любовта си.
И Елиф реши, че няма да го преследва с чувствата си.
Елиф реши, че не го заслужава.  Peace
Сега следва нейното дърпане от тази връзка. Може би, дори директното обяснение в любов няма да помогне. Дано не съм права.  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 114
Цоп и аз в новата тема .
Ринка,
С уважение и благодарност към труда ти newsm51 newsm51..

Но моя човек си има проблем и сега го мисля..
Вижте го колко е сладък леко си накланя главата назад за да  стигне с поглед високите красавци...

# 12
  • Мнения: 9 541
Ринка Hug, за новата тема  Peace  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 9 351
Ринка    bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 9 541
eп.17 зад кадър

Общи условия

Активация на акаунт