Диета с грейпфрути

  • 1 529
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте!
Тъй като допреди 4 месеца бях 54 кг и изведнъж кантара ми показа 60 кг(а съм 1,65 м) реших да отслабна. Първоначално пробвах с упражнения и нещо като хранителен режим- намаляне на тестените изделия и тем подобни. Но въпреки всичко не съм си променила особено теглото- с около половин кг по-малко. Затова реших да пробвам някоя лесна и не-чак-толкова драстична диета.  Първоначално си мислех да пробвам лимоновата(като се храня, но просто в по-малки количества), но прецених, че тази киселина като нищо ще ми повреди някой орган. Та, въпроса ми-има ли някой, който да е пробвал(или да има познат, който е) диетата с грейпфрути и дали има резултати от нея? А ако не става, или пък не знаете, може ли да ми предложите някаква? Тъй като предпочитам да хапвам малко и покрай това някакъв сок(нещо може би би ставало и като прочистване) и да тренирам умерено.
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 6
Здравей!
За мен всички диети не са добра идея. Сваля се, но после се качва двойно и тройно. За мен истината по въпроса е хранителен режим с двигателна активност. Виждала съм доста такива режими, които на един помагат, на друг не. Затова е хубаво да се изготвят индивидуално след преглед от специалист.

Общи условия

Активация на акаунт