Сватбени "селски" номера и пинизи

  • 484 049
  • 3 154
  •   1
Отговори
# 2 685
  • Мнения: 25 609
Разбира се, всички казват "аз не исках, ама то заради другите" Mr. Green  


И на мен ми се струва, че въпросният приятел доброволно се е наел да обере гнева на жените/приятелките на участниците в партито, както и на бъдещата булка. Само той черен, та черен, всички останали – целите в бяло.  Laughing
Нищо де, важното е и ергенското парти да протече, както е запланувано, и да се запази семейният мир. Така де, горките мъже, насила са ги завлекли...  Joy

# 2 686
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Тъпанрско е. Но е и тъпанарско да се месиш в ергенската организация, очевидно.....

Чудех се коя потребителка се е изразила толкова цинично, а то било мъжката клюкарка във форума.  Stop

Нямам съмнения по отношение на верността на половинката ми. И едва ли щях да зная за организацията и чуждите изстъпления, ако той не споделяше с мен. Иначе съм пределно наясно каква е насочеността на ергенските партита - мне, не са следобедно чаено парти.  Party

# 2 687
  • София
  • Мнения: 11 472
Тъпанрско е. Но е и тъпанарско да се месиш в ергенската организация, очевидно.....

Чудех се коя потребителка се е изразила толкова цинично, а то било мъжката клюкарка във форума.  Stop

Нямам съмнения по отношение на верността на половинката ми. И едва ли щях да зная за организацията и чуждите изстъпления, ако той не споделяше с мен. Иначе съм пределно наясно каква е насочеността на ергенските партита - мне, не са следобедно чаено парти.  Party

Хех, е добре, нека да бъда мъжката клюкарка, но за твое добро - спри да си вреш носа в ергенските партита, а после да се измъкваш, че мъжа ти споделял всичко; и ако не се притесняваш за него - за какво беше цялата тая олелия, дето вдигна тук  Joy

# 2 688
  • София
  • Мнения: 10 825
Не че нещо, но най-добрата, стратегия да се покажеш бял и добър е да разкажеш за "простъпките на другите".... още в гимназията го научих Sunglasses

# 2 689
  • Мнения: 2 850
Много е кухо това "никой не иска да ходи, ама отиваме, защото Жоро се налага"😂. Той ме накара така да направя.  hahaha Stop. Не е освинването проблемът, а какви ще ги вършат в далечен град в най-паметната нощ.

# 2 690
  • София
  • Мнения: 19 249
Както са писали по-назад - привнесена и за мен лицемерна традиция. Сега се правиш на добитък и от утре - нов човек. Защо? Какво пречи да си ходиш със законната жена по заведения и да се забавлявате, а понякога да си излизате поотделно по мъжки или женски без драми
А предвид западните и нашенските традиции в пиенето ...

# 2 691
  • Мнения: 2 157
Oтносно моминските партита: На две съм била и там ние покривахме сметките, но нямаше изхвърляния. И на двете партита нямаше стриптизьори, въпреки че на второто една от гостенките много настояваше. Добре, че булката изрично беше забранила.  Laughing И в двата случая си направихме общ чат, в който съгласувахме нещата. На първото моминско булката беше направила резервация, на второто ние изненадахме булката. Тя даже датата не знаеше с точност, но нейна много близка приятелка организира порядъчно нещата. Като цяло на второто парти бяха повече разходите, но все пак с подаръци, дребни декорацийки, консумация в бар и сладки - около 40лв. на човек.

За ергенските - в тоя случай наистина е малоумна историята. Според мен на малко от присъстващите ще им се пътува 5 часа. Честно казано трябва да е на партито на някой близък приятел, че да не го "мисля" какви мадами ще извикат. Със стриптизьорките нямам проблеми. Даже на последното, на което ходи моят и беше на яхта, се учудих, че не са си извикали.  Laughing   С нощните пеперуди за консумация имам проблеми. Колкото и да са му стабилни ангелите, знам ли накъде ще избият нещата след обилното количество алкохол. Аз съм си Тома Неверни, дори и МП да не ми дава повод да се съмнявам. Laughing Та по тая логика... ергенско парти на 5 часа път и с нощуване  (без обективна причина - разбирам, ако присъстващите се от различни градове да се прави някакъв компромис с мястото)... И аз като съфорумката ХИЧ няма да съм очарована. Wink

# 2 692
  • Мнения: 18 446
Едва ли може да се случи нещо на 5 часа път, което не може да се случи на място, на 5 мин. от дома. И аз, и ММ сме били на момински/ергенски партита, даже на едната двойка бъдещи младоженци бяха в една вечер и след "задължителната програма" събрахме партитата и стана много добро ново импровизирано парти. Добитъци не съм виждала, нито пък ММ. Но пък нашите приятели не е като да не са виждали алкохол и парти от години, нито е чудо невиждано в компанията да се забавляваме само по женски/мъжки.

# 2 693
  • Мнения: X
Видях този клип и се сетих за темата tooth

Булка дава да ѝ опипват голите гърди, събира пари за меден месец

Прочети повече на: http://www.novini.bg/video/15103-%D0%B1%D1%83%D0%BB%D0%BA%D0%B0- … %D0%B5%D1%86.html

# 2 694
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Не мога  Joy гледам на заден план има заинтересовани към друго събитие хора... там сигурно е младоженецът  hahaha сигурно обаче той дава пари на желаещите да го помачкат  ooooh!

# 2 695
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
или на семейната вечеря преди самата сватба.

Ох, и това ли се привнесе вече? Репетиция преди сватбата има ли?

# 2 696
  • Мнения: X
Някой правят да,аз лично не съм присъствала,тъй като сестра ми нямаше,нито моминско/ергенско не правиха.За моята го обмислям по скоро защото сватбата ще е някъде по средата,аз съм от Северна България,а той от Южна и като дойдат от предния ден близките роднини,няма как да ги зарежем сами в непознат град,идея е все още  newsm78

# 2 697
  • Мнения: 7
и игрите , и киченето с пари са ми отвратителни  Peace и преди някой да ме обвини в аристократизъм, още от малка съм така  Laughing Помня сватбата на леля ми, как ме бяха изтъпанали аз да стоя пред вратата като я взимат - е, това ми е един от ужасните детски спомени, както и глупостите, на които се нагледах на сватбата, а съм била на около 5 години, едва ли съм се чувствала така за да се големея  Peace

Най-после един човек като мен! И аз още от дете ненавиждах сватбите. А за моята сватба преди 32 години стана истинска революция. Обявих, че ще се женя , ама сватба не ща. Майка ми и баща ми ревнаха, че имат една дъщеря и сватба ще има! Свекърите ми пък правили сватба на големия си син и не можело да не направят на малкия. Изредиха се да ме убеждават баби и дядовци и т.н. Накрая кандисах заради майка си и баща си. И до днес съжалявам.
Но днес не мога да разбера как младите се съгласяват на сватби с тъпи игрички, откупване на булки и т.н.
Включително децата на мои близки. На скорошна сватба на дъщерята на наша приятелка помолих сина ми да не ми причинява такова преживяване. Надявам се!

# 2 698
  • Мнения: 2 157
Ами, когато не са направени просташки, си е забавно. Аз имах негативно мнение за "краденето" на булката, обаче на последните две сватби, в които съм пазила булката, пазенето беше не за плащането и разбиване на врати нямаше, а, за да поизпотим младоженеца и да се посмеем всички.  Wink
Киченето с пари не го разбирам и аз. Култово абсурдно ми е. Добре, че на живо не съм го виждала.

# 2 699
  • Мнения: 1 007
Постът няма нищо общо с номера и пинизи, но не можах да се въздържа, това е циганска сватба (видно по булката)  Crazy

https://www.youtube.com/watch?v=-Z37NfbSHs8&feature=share

Общи условия

Активация на акаунт